Провадження № 6/742/26/25
Єдиний унікальний № 742/2964/22
УХВАЛА
15 квітня 2025 року м.Прилуки
Прилуцький міськрайоннийсудЧернігівськоїобластівскладіголовуючогосудді Фетісової Н.В., за участюсекретарясудовогозасідання Шептун В.В., розглянувшивсудовомузасіданніцивільну справузазаявою ОСОБА_1 , заінтересовані особи: Управління капітального будівництва міської ради м.Прилуки та Прилуцьке управління Державної казначейської служби України Чернігівської області про зобов`язання подати звіт про виконання судового рішення (в порядку ст.453-1 ЦПК України),
установив:
Заявником, заінтересовані особи: Управління капітального будівництва міської ради м.Прилуки та Прилуцьке управління Державної казначейської служби України Чернігівської області подано до суду заяву про зобов`язання подати звіт про виконання судового рішення (в порядку ст.453-1 ЦПК України).
Ухвалою Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області від 01 квітня 2025 року прийнято заяву до розгляду та відкрито провадження у справі, призначено судове засідання на 15 квітня 2025 року.
Учасники справи в судове засідання не з`явились.
Згідно письмової заяви представника заявника адвоката Дуденок О.О. просили розгляд справи відкласти на іншу дату у зв`язку з неможливістю прийняти участь в судовому засіданні.
У відповідності до ч.2 ст. 247 ЦПК України, у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Суд, дослідивши матеріали цивільного позову, приходить до наступних висновків.
У відповідності до ч.2 ст. 223 ЦПК України, суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку з таких підстав: 1) неявка в судове засідання учасника справи, щодо якого відсутні відомості про вручення йому повідомлення про дату, час і місце судового засідання; 2) перша неявка в судове засідання учасника справи, якого повідомлено про дату, час і місце судового засідання, якщо він повідомив про причини неявки, які судом визнано поважними; 3) виникнення технічних проблем, що унеможливлюють участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції, крім випадків, коли відповідно до цього Кодексу судове засідання може відбутися без участі такої особи; 4) необхідність витребування нових доказів, у випадку коли учасник справи обґрунтував неможливість заявлення відповідного клопотання в межах підготовчого провадження; 5) якщо суд визнає потрібним, щоб сторона, яка подала заяву про розгляд справи за її відсутності, дала особисті пояснення. Викликати позивача або відповідача для особистих пояснень можна і тоді, коли в справі беруть участь їх представники.
Про відкладення розгляду справи постановляється ухвала (ч.9 ст.223 ЦПК України).
За таких обставин, з метою повного та об`єктивного з`ясування обставин справин, та забезпечення учасникам справи доступ до правосуддя, суд вважає за необхідне відкласти судове засідання на іншу дату про що повідомити учасників справи.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.223, 247 ЦПК України, суд
постановив:
Відкласти судове засідання у цивільній справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересовані особи: Управління капітального будівництва міської ради м.Прилуки та Прилуцьке управління Державної казначейської служби України Чернігівської області про зобов`язання подати звіт про виконання судового рішення (в порядку ст.453-1 ЦПК України) до 23квітня 2025 року о 08 год. 40 хв.
В судове засідання викликати учасників справи, направити їм копії ухвали.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Наталія ФЕТІСОВА
Суд | Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області |
Дата ухвалення рішення | 15.04.2025 |
Оприлюднено | 18.04.2025 |
Номер документу | 126657937 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) |
Цивільне
Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області
ФЕТІСОВА Н. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні