Красногвардійський районний суд м.дніпропетровська
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 204/1128/24
Провадження № 6/204/62/25
ЧЕЧЕЛІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА ДНІПРА
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(вступна та резолютивна частини)
30 квітня 2025 року Чечелівський районний суд міста Дніпра у складі:
головуючої судді Токар Н.В.,
за участю секретаря Кислиці Є.Ю.,
за участю представника заявника адвоката Лєвшакової О.В.,
за участю представників заінтересованих осіб адвоката Савко В.В., Міхненко С.О.,
розглянувши в судовому засіданні в залі суду у м.Дніпрі цивільну справу за заявою ОСОБА_1 , заінтересовані особи: Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, Український державний університет науки і технологій, Соборний відділ державної виконавчої служби у місті Дніпрі Південного міжрегіонального управління міністерства юстиції (м.Одеса) про заміну сторони виконавчого провадження,-
ПОСТАНОВИВ:
Заяву ОСОБА_1 , заінтересовані особи: Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, Український державний університет науки і технологій, Соборний відділ державної виконавчої служби у місті Дніпрі Південного міжрегіонального управління міністерства юстиції (м.Одеса) про заміну сторони виконавчого провадження задовольнити.
Замінити боржника у виконавчому провадженні ВП №77264753 з Придніпровська державна академія будівництва та архітектури (ЄДРПОУ 02070772) на Український державний університет науки і технологій (ЄДРПОУ 44165850).
Замінити боржника у виконавчому провадженні ВП №77264944 з Придніпровська державна академія будівництва та архітектури (ЄДРПОУ 02070772) на Український державний університет науки і технологій (ЄДРПОУ 44165850).
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскарження учасниками справи шляхом подачі апеляційної скарги до Дніпровськогоапеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її складання.
Учасник справи, якому повний текст ухвали суду не було вручено у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Дата складення повного судового рішення 05.05.2025 року.
Суддя Н.В. Токар
Суд | Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська |
Дата ухвалення рішення | 30.04.2025 |
Оприлюднено | 02.05.2025 |
Номер документу | 126975913 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) |
Цивільне
Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська
Токар Н. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні