Герб України

Ухвала від 24.11.2025 по справі 766/4871/25

Херсонський міський суд херсонської області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

Справа №766/4871/25

н/п 1-кп/766/3522/25

У Х В А Л А

про проведення судового засідання в режимі відеоконференції

24.11.2025 року м. Херсон

Херсонський міський суд Херсонської області колегіально у складі суддів:

головуючого судді: ОСОБА_1

суддів: ОСОБА_2

ОСОБА_3 ,

під час розгляду кримінального провадження, відомості про яке внесено до ЄРДР 07.02.2023 під №42023230000000055, за обвинуваченням: ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , у вчиненні кримінальних правопорушень (злочинів), передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 15 ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 366 КК України, -

в с т а н о в и в:

На розгляді Херсонського міського суду Херсонської області перебуває кримінальне провадження за обвинуваченням ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 у вчиненні кримінальних правопорушень (злочинів), передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 15 ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 366 КК України.

Відносно обвинувачених ОСОБА_4 , ОСОБА_5 застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою, тому на даний час вони утримуються під вартою у Державній установі «Миколаївський слідчий ізолятор».

Оскільки конвоювання осіб, щодо яких застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою, до Херсонського міського суду Херсонської області через перебування останнього у зоні активних бойових дій здійснюється лише тричі на тиждень, що у свою чергу перешкоджає оперативному розгляду кримінальних проваджень та забезпеченню особистої присутності обвинувачених в залі судових засідань, приходжу до таких висновків.

Відповідно до п. п. 4, 4-1 ч. 1 ст. 336 КПК України судове провадженняможе здійснюватися у режимівідеоконференції підчас трансляціїз іншогоприміщення,у тому числі якезнаходиться позамежами приміщеннясуду (дистанційнесудове провадження),у разі: необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження; введення воєнного стану або під час карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України.

Згідно з ч. 2ст. 336 КПК України суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження. У разі якщо сторона кримінального провадження чи потерпілий заперечує проти здійснення дистанційного судового провадження, суд може ухвалити рішення про його здійснення лише вмотивованою ухвалою, обґрунтувавши в ній прийняте рішення. Суд не має права прийняти рішення про здійснення дистанційного судового провадження, в якому поза межами приміщення суду перебуває обвинувачений, якщо він проти цього заперечує, крім випадків здійснення дистанційного судового провадження в умовах воєнного стану.

Якщо особа, яка братиме участь у судовому провадженні дистанційно, знаходиться у приміщенні, розташованому поза територією юрисдикції суду та поза територією міста, в якому розташований суд, суд своєю ухвалою може доручити суду, на території юрисдикції якого перебуває така особа, здійснити дії, передбачені ч. 7цієї статті. Копія ухвали може бути надіслана електронною поштою, факсимільним або іншим засобом зв`язку. Суд, що отримав доручення, за погодженням із судом, що надав доручення, зобов`язаний у визначений в ухвалі строк організувати виконання зазначеного доручення (ч. 8 ст. 336 КПК України). Якщо особа, яка братиме участь у судовому провадженні дистанційно, тримається в установі попереднього ув`язнення або установі виконання покарань, дії, передбаченічастиною четвертоюцієї статті, здійснюються службовою особою такої установи (ч. 9 ст. 336 КПК України).

Враховуючи викладене, суд вважає за необхіднезадовольнити клопотання,здійснити дистанційне судове провадження з розгляду кримінального провадження в режимі відеоконференції під час трансляції з Державноюустановою «Миколаївськийслідчий ізолятор», для забезпечення участі обвинувачених в судовому засіданні, у зв`язкуз чим посадовим особамцієї установинеобхідно вжитизаходів длязабезпечення проведеннятакого розгляду.

Керуючисьст. ст. 336, 369, 371, 372, 376 КПК України, суд

п о с т а н о в и в:

Судове засідання з розгляду кримінального провадження, відомості про яке внесено до ЄРДР 07.02.2023 під №42023230000000055, за обвинуваченням: ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , у вчиненні кримінальних правопорушень (злочинів), передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 15 ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 366 КК України, призначене на 04.12.2025на10:00годину провести в режимі відеоконференції.

Доручити службовій особі Державної установи «Миколаївський слідчий ізолятор» забезпечити проведення відеоконференції з Херсонським міським судом Херсонської області в зазначену дату і час.

Зобов`язати службову особу Державної установи «Миколаївський слідчий ізолятор» на виконання вимог ч. 7 ст. 336 КПК України перебувати порядз ОСОБА_4 , ОСОБА_5 до закінчення судового засідання.

Копію ухвали про участь особи в судовому засіданні в режимі відеоконференції направити до Державної установи «Миколаївський слідчий ізолятор» (54030, Миколаївська область, м. Миколаїв, Центральний район, вул. Лагерне поле, 5).

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий: ОСОБА_7

Судді: ОСОБА_8

ОСОБА_9

СудХерсонський міський суд Херсонської області
Дата ухвалення рішення24.11.2025
Оприлюднено25.11.2025
Номер документу132000026
СудочинствоКримінальне
КатегоріяЗлочини проти власності Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Судовий реєстр по справі —766/4871/25

Ухвала від 08.12.2025

Кримінальне

Херсонський міський суд Херсонської області

Валігурська Л. В.

Ухвала від 04.12.2025

Кримінальне

Херсонський міський суд Херсонської області

Валігурська Л. В.

Ухвала від 04.12.2025

Кримінальне

Херсонський міський суд Херсонської області

Валігурська Л. В.

Ухвала від 24.11.2025

Кримінальне

Херсонський міський суд Херсонської області

Валігурська Л. В.

Ухвала від 20.11.2025

Кримінальне

Херсонський міський суд Херсонської області

Валігурська Л. В.

Ухвала від 20.11.2025

Кримінальне

Херсонський міський суд Херсонської області

Валігурська Л. В.

Ухвала від 20.11.2025

Кримінальне

Херсонський міський суд Херсонської області

Валігурська Л. В.

Ухвала від 20.11.2025

Кримінальне

Херсонський міський суд Херсонської області

Валігурська Л. В.

Ухвала від 17.11.2025

Кримінальне

Херсонський міський суд Херсонської області

Валігурська Л. В.

Ухвала від 05.11.2025

Кримінальне

Херсонський апеляційний суд

Батрак В. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні