П О С Т А Н О В А
про проведення обшуку
16 листопада 2010 року суддя Жовківського районного суду Львівської області Мікула В.Є., розглянувши подання слідчого Жовківського РВ ГУ МВСУ у Львівській області Ковальського М.І.
про проведення обшуку в житлі та господарських будівлях в гр. ОСОБА_2,-
В С Т А Н О В И В :
Слідчий СВ Жовківського РВ УМВСУ Львівської області звернувся до суду з поданням про проведення обшуку в житлі та іншому володінні по місцю проживання ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 за адресою АДРЕСА_1
Подання погоджено з прокурором Жовківського району Львівської області.
Свою вимогу мотивує тим, що в ніч на 09.07.2010 року невідомі особи, маючи умисел на крадіжку чужого майна, з корисливих мотивів, шляхом зламу врізного замка вхідних дверей, таємно проникли в приміщення ДП «Жовківський райавтодор», що в м. Жовква по вул. Б. Хмельницького 113, де в подальшому таким самим чином проникли в кабінет головного бухгалтера, звідки із металевого сейфу, врізний замок якого також зламали, таємно викрали гроші в сумі 5000 грн., чим спричинили Державі в особі директора ОСОБА_3 матеріальних збитків на суму 5000 грн.
12 липня 2010 року по даному факту порушено кримінальну справу № 121-1789 за ознаками злочину передбаченого ст.185 ч.3 КК України.
В поданні слідчий просить дозволу провести обшук, покликуючись на те, що для всебічного і повного розслідування даної кримінальної справи необхідно провести обшук з метою виявлення та вилучення знарядь вчинення злочину чи інших предметів здобутих злочинним шляхом, оскільки є достатні підстави вважати, що знаряддя вчинення злочину та інші предмети здобуті злочинним шляхом можуть знаходитись в житлі або господарських будівлях громадянина ОСОБА_2, який проживає за адресою: АДРЕСА_2
Розглянувши подання, вивчивши матеріали кримінальної справи, вважаю, що подання необхідно задоволити та надати дозвіл на проведення обшуку в житловому та інших господарських приміщеннях громадянина ОСОБА_2, оскільки є достатні підстави вважати, що знаряддя, засоби вчинення злочину та інші предмети здобуті злочинним шляхом можуть знаходитись в його житлі або інших господарських будівлях.
Керуючись ст. 177 КПК України, суддя
П О С Т А Н О В И В :
Подання задоволоти.
Провести обшук в житловому будинку та інших господарських приміщеннях, де проживає ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 за адресою АДРЕСА_1
Виконання даної постанови покласти на Жовківський РВ ГУ МВСУ у Львівській області.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя:
Суд | Жовківський районний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 16.11.2010 |
Оприлюднено | 23.12.2022 |
Номер документу | 13430422 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області
Євстаф'єва Т. А.
Кримінальне
Красноперекопський міськрайонний суд Автономної Республіки Крим
Романова Любов Владиславівна
Кримінальне
Торезький міський суд Донецької області
Гнатюк Олександр Миколайович
Кримінальне
Жовківський районний суд Львівської області
Мікула Володимир Євгенович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні