Рішення
від 24.12.2010 по справі 5020-2/315
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД М. СЕВАСТОПОЛЯ

5020-2/315

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  МІСТА СЕВАСТОПОЛЯ

Іменем України

РІШЕННЯ

24 грудня 2010 року справа № 5020-2/315

 

За позовом:           Відкритого акціонерного товариства «Мусон»

(99053, м. Севастополь, вул.Вакуленчука, 29)

до                     Відкритого акціонерного товариства „Енергетична компанія „Севастопольенерго”

                         (99040, Севастополь, вул. Хрустальова, 44)

про                     спонукання виконати певні дії

Суддя Шевчук Н.Г.

Представники сторін:

позивача –Папоротна Н.Ф., довіреність №11074-5  від 05.01.2010;  

відповідача –Ірхін М.Ю., довіреність №6580/0/2-10 від 12.05.2010.

                        

СУТЬ СПОРУ:

Відкрите акціонерне товариство «Мусон»(далі –ВАТ «Мусон») 21.10.2010 звернулось у господарський суд з позовом до Відкритого акціонерного товариства «Енергетична компанія «Севастопольенерго»(далі –ВАТ «ЕК «Севастопольенерго»)  про спонукання укласти договір на постачання електроенергії у редакції ВАТ «Мусон»від 30.03.2009 (т. 1 арк. с. 2-3, 89)..

Позовні вимоги з посиланням на статті. статті 179, 180, 184, 187 Господарського кодексу України, статті 15, 26 Закону України «Про електроенергетику»обґрунтовані тим, що відповідач у порушення зазначених норм повернув без підписання і без оформлення протоколу розбіжностей запропонований позивачем проект договору №17 на постачання електричної енергії від 30.03.2009.

Відповідач з позовом не погодився з посиланням на те, що укладений сторонами договір від 01.04.2003 є діючим, а запропонований позивачем проект договору містить ряд недоліків, а саме: не вказаний строк дії договору, відсутній Додаток №8 до договору, у додатках №№1,2, 3, 4, 5, 7, 10, 11 не міститься посилання на договір, невід'ємною частиною якого вони є (т. 1 арк. с. 90-91, 108).

У процесі розгляду справи позиція відповідача була змінена, а саме: ВАТ «ЕК «Севастопольенерго»не погоджується із запропонованим позивачем проектом договору в частині умов пункту 1 розділу 1, пункту 2.2.2 щодо встановлення обсягу поставки електроенергії та величин приєднаної і дозволеної потужності, що відобразилось у протоколі розбіжностей від 20.12.2010, оформленого відповідачем на вимогу суду (т. 2 арк. с. 65-66т.3 арк. с. 131-132).  

В обґрунтування заперечень відповідач посилається на відсутність технічної можливості забезпечити споживача електроенергією у заявлених ним обсягах та потужності (т. 1 арк. с. 108, т. 3 арк.с. 119-120).

Протокол розбіжностей підписаний позивачем з протоколом узгодження розбіжностей від 21.12.2010 (т. 3 арк.с. 138-143).

З метою визначення технічно обґрунтованої потреби споживача у заявленому ним обсязі електричної енергії та технічної можливості постачальника забезпечити таку поставку у справі призначалась судова технічна експертиза, яка була проведена Харківським науково-дослідним інститутом судових експертиз ім..Засл.проф.М.С.Бокаріуса (т. 1 арк. с.  137-138, т. 2 арк. с. 51-52, 55-60).

Розглянувши матеріали справи, дослідивши надані докази, заслухавши пояснення представників сторін, суд -

встановив:

Відносини електроенергетики в Україні регулюються Законом України «Про електроенергетику», Порядком постачання електричної енергії споживачам, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.99 № 441 (із змінами та доповненнями) (далі –Порядок), та Правилами користування електричною енергією, затвердженими постановою НКРЕ від 17.10.2005 №910 (із змінами та доповненнями) (далі –Правила).

Відповідно до статті 275 Господарського кодексу України, частини першої статті 26 Закону України «Про електроенергетику»споживання енергії можливе лише на підставі договору з енергопостачальником.

          Пунктом 7 Порядку постачання електричної енергії споживачам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.1999 №441 (в редакції постанови від 09.04.2002 №475 із змінами та доповненнями), встановлено, що місцеві енергопостачальні організації до початку наступного року в обумовлені договорами про постачання електричної енергії терміни узгоджують з усіма споживачами, крім населення, обсяги очікуваного споживання електричної енергії на наступний рік за місяцями (кварталами). Узгоджені обсяги споживання електричної енергії оформлюються додатком до договору як договірні величини. У разі потреби місцеві енергопостачальні організації можуть вимагати від споживача надання обґрунтування очікуваних обсягів електроспоживання.

          Договір про постачання електричної енергії згідно пункту 1.2 Правил –це домовленість двох сторін (постачальник електричної енергії за регульованим тарифом і споживач), що є документом певної форми, який встановлює зміст та регулює правовідносини між сторонами під час продажу постачальником за регульованим тарифом електричної енергії споживачу за тарифами, які регулюються відповідно до законодавства України;

          договірна величина споживання електричної енергії –це узгоджена в договорі між постачальником електричної енергії і споживачем величина обсягу електричної енергії на відповідний розрахунковий період;

          договірна потужність –це узгоджена із споживачем на розрахунковий період відповідно до нормативних актів та зазначена у договорі гранична величина сумарної споживаної електричної потужності в періоди максимального навантаження енергосистеми, яка встановлюється для окремої площадки вимірювання потужністю 150 кВт і більше та середньомісячним споживанням 50000 кВт·год. і більше, що не має спільної з іншими площадками вимірювання споживача технологічної електричної мережі;

          дозволена потужність –це величина потужності, яку електропередавальна організація дозволила споживачу для використання за кожною окремою площадкою вимірювання на підставі нормативно-технічних документів відповідно до умов договору;

          приєднана потужність - величина сумарної потужності приєднаних до електричної мережі електродвигунів напругою вище 1000 В та трансформаторів споживача (без урахування резервних трансформаторів), які перетворюють електричну енергію на робочу напругу, що безпосередньо живить струмоприймачі. У разі, якщо живлення електроустановок споживача здійснюється від трансформаторів чи низьковольтних мереж електропередавальної організації, за приєднану потужність приймається дозволена до використання потужність, величина якої зазначається у договорі;

          дозволена потужність - величина потужності, яку електропередавальна організація дозволила споживачу для використання за кожною окремою площадкою вимірювання на підставі нормативно-технічних документів відповідно до умов договору.

          Пунктам 4.2 та 4.3 Правил встановлено, що відомості про обсяги очікуваного споживання електричної енергії в наступному році з помісячним або поквартальним розподілом подаються споживачами постачальнику електричної енергії за регульованим тарифом у термін, обумовлений договором.

          Пропозиції споживача щодо необхідного йому обсягу електричної енергії та строків постачання є пріоритетними для оформлення договірних величин споживання електричної енергії за наявності виробничих можливостей у постачальника електричної енергії. У разі потреби постачальник електричної енергії може вимагати від споживача надання обґрунтування очікуваних обсягів споживання.

          Розмір очікуваного споживання електричної енергії визначається та вказується для кожної площадки вимірювання.

          У разі ненадання споживачем зазначених відомостей у встановлений договором термін розмір очікуваного споживання електричної енергії на наступний рік установлюється постачальником електричної енергії за фактичними обсягами споживання у відповідних періодах поточного року.

          Узгоджені сторонами обсяги очікуваного споживання електричної енергії та заявлені величини споживання електричної потужності оформлюються додатком до договору як договірні величини.

          Граничні величини споживання електричної потужності для споживача визначаються постачальником електричної енергії за регульованим тарифом у порядку, передбаченому законодавством України та зазначеному у договорі про постачання електричної енергії між споживачем та постачальником електричної енергії за регульованим тарифом.

          Нормами статті  181 Господарського кодексу України встановлено, що проект договору може бути запропонований будь-якою з сторін. У разі якщо проект договору викладено як єдиний документ, він надається другій стороні у двох примірниках.

          Сторона, яка одержала проект договору, у разі згоди з його умовами оформляє договір відповідно до вимог частини першої цієї статті і повертає один примірник договору другій стороні або надсилає відповідь на лист, факсограму тощо у двадцятиденний строк після одержання договору.

          За наявності заперечень щодо окремих умов договору сторона, яка одержала проект договору, складає протокол розбіжностей, про що робиться застереження у договорі, та у двадцятиденний строк надсилає другій стороні два примірники протоколу розбіжностей разом з підписаним договором.

          Сторона, яка одержала протокол розбіжностей до договору, зобов'язана протягом двадцяти днів розглянути його, в цей же строк вжити заходів для врегулювання розбіжностей з другою стороною та включити до договору всі прийняті пропозиції, а ті розбіжності, що залишились неврегульованими, передати в цей же строк до суду, якщо на це є згода другої сторони.

          У разі досягнення сторонами згоди щодо всіх або окремих умов, зазначених у протоколі розбіжностей, така згода повинна бути підтверджена у письмовій формі (протоколом узгодження розбіжностей, листами, телеграмами, телетайпограмами тощо).

          Якщо сторона, яка одержала протокол розбіжностей щодо умов договору, заснованого на державному замовленні або такого, укладення якого є обов'язковим для сторін на підставі закону, або сторона - виконавець за договором, що в установленому порядку визнаний монополістом на певному ринку товарів (робіт, послуг), яка одержала протокол розбіжностей, не передасть у зазначений двадцятиденний строк до суду розбіжності, що залишилися неврегульованими, то пропозиції другої сторони вважаються прийнятими.

          Суд встановив, що на день звернення  Відкритого акціонерного товариства «Мусон»у суд з позовом, що розглядається, сторони перебували у договірних відносинах, визначених умовами договору №17 на поставку електричної енергії, укладеним з Відкритим акціонерним товариством «Енергетична компанія «Севастопольенерго»01.04.2003, строк дії якого був встановлений до 01.04.2004 і  який у порядку,  визначеному пунктом 10.4 цього договору, продовжувався на наступні періоди (т. 1 арк. с. 92-104).

          

          ВАТ «Мусон»за супровідним листом №79 від 30.03.2009 у відповідності до листа ВАТ «ЕК «Севастопольенерго»№1578/0/2-09 від 11.02.2009 направило на адресу відповідача проект договору №17 від 30.03.2009 у двох примірниках з додатками (т. 1 арк. с. 7-35, 72).

          Листом №11074/115 від 24.04.2009 позивач нагадав відповідачу про необхідність оформлення договору у передбаченому статтею 181 Господарського кодексу України порядку та направлення одного примірника договору на адресу споживача (т. 1 арк. с 73).

          ВАТ «ЕК «Севастопольенерго»листом №10355/0/2-09 від 16.09.2009 повернуло на адресу ВАТ «Мусон»проект цього договору без підписання з посиланням на те, що він не підлягає оформленню у зв'язку з наявністю ряду зауважень, а саме: відсутній додаток №1; додатки №3 і №4 виконані на бланках старого зразка: додаток №2 (акти розмежування балансової приналежності електромережі) надані в одному екземплярі; у додатку №6 датою остаточного розрахунку повинно бути 28 число: на титульному листі величина приєднаної потужності повинна бути 3227квт: сплинув строк перевірки знань відповідального за електрогосподарство; всі додатки оформлені невірно, оскільки у правому верхньому куті прописана дата в той час як там повинна зазначатись дата узгодження проекту договору постачальником  (т. 1 арк. с. 76)..

          У процесі розгляду справи господарським судом ВАТ «Мусон»повторно 26.11.2010 (супровідний лист №11074-322 від 24.11.2010) направив на адресу ВАТ «ЕК «Севастопольенерго»для підписання проект договору №17 від 30.03.2009 (т. 1 арк. с. 113-114).

          ВАТ «ЕК «Севастопольенерго»10.12.2009 (вих..№15134/0/2-09) знову повернув на адресу ВАТ «Мусон»без оформлення проект договору №17 від 30.03.2009 повідомивши при цьому про пролонгацію договору №17 від 01.04.2003 на 2010 рік (т. 1 арк. с. 131).  

Відповідно до статті 275 Господарського кодексу України, частини першої статті 26 Закону України «Про електроенергетику»споживання енергії можливе лише на підставі договору з енергопостачальником, а тому укладення договору між позивачем та відповідачем на постачання електричної енергії є обов'язковим.

          Згідно пунктів 5.1, 5.3 Правил споживання електричної енергії без договору не допускається.  Постачальник електричної енергії за регульованим тарифом зобов'язаний надати на розгляд проект договору про постачання електричної енергії протягом 7 робочих днів для споживачів із приєднаною потужністю до 150 кВт та протягом 14 робочих днів для споживачів із приєднаною потужністю 150 кВт та більше від дати прийняття від споживача документів, зазначених у пункті 5.4 цих Правил.

          Суд також встановив, що запропонований позивачем проект договору за своїм змістом є новою редакцією договору  №17 від 01.04.2003 і відповідає вимозі постанови НКРЕ України від 17.10.2005 №910 «Про внесення змін до Правил користування електричною енергією», якою Правила в редакції постанови НКРЕ від 31.07.1996 №28 викладені в новій редакції і якою господарюючі суб'єкти зобов'язані привести взаємовідносини з постачання електроенергії у відповідність з нормами діючих Правил.

          Таким чином дії позивача по приведенню взаємовідносин з ВАТ «ЕК «Севастопольенерго»по постачанню електроенергії до вимог діючого законодавства є правомірними. Більше того, такі дії згідно постанови НКРЕ України від 17.10.2005 №910  та Правил повинен був вчинити відповідач як постачальник електроенергії.

          У процесі розгляду справи на вимогу суду відповідачем були вчинені дії по виконанню вимог  статті  181 Господарського кодексу України, в результаті яких ВАТ «ЕК «Севастопольенерго»20.12.2010 був оформлений Протокол розбіжностей до проекту договору №17 від 30.03.2009 (т. 3 арк. с. 131-132).

          У відповідь на це ВАТ «Мусон»21.12.2010 складений Протокол узгодження розбіжностей (т. 3 арк. с. 138-143).

          Згідно цих протоколів між ВАТ «ЕК «Севастопольенерго»та ВАТ «Мусон»не була досягнута згода в частині умов розділу І, пункту 2.2.2 та Додатку №1 Обсяги поставки електричної енергії і потужності.

          Так, розділ 1. «Предмет договору»запропонованого позивачем проекту договору викладений у наступній редакції: «Постачальник продає електричну енергію Споживачу для забезпечення електроустановок Споживача з приєднаною потужністю 12500кВт, а Споживач оплачує Постачальнику вартість спожитої (купленої) електричної енергії і здійснює інші платежі у відповідності з умовами цього Договору.

          Точки продажі електричної енергії визначені у додатку №2 «Акт розмежування балансової приналежності електромереж і експлуатаційної відповідальності сторін».

          Відповідно до протоколу розбіжностей ВАТ «ЕК «Севастопольенерго»пропонує викласти цей розділ в наступній редакції: «Постачальник продає електричну енергію Споживачу для забезпечення електроустановок Споживача з приєднаною потужністю 3224,00кВт … (далі –по тексту).

          ВАТ «Мусон»ця пропозиція не прийнята і підтверджена редакція проекту договору «…з приєднаною потужністю 12500кВт …».

          Пункт 2.2.2 у проекті договору викладений у наступній редакції:

          «Поставляти Споживачу електричну енергію як різновид товару:

          в обсягах, визначених у відповідності з розділом 5 і з урахуванням умов розділу 6 цього Договору (додаток «Обсяги поставки електричної енергії споживачу і субспоживачу»);

         у відповідності з категорією струмоприймачів Споживача згідно ПУЕ і гарантованого рівня надійності схем електропостачання, визначених у додатку «Акт розмежування балансової належності електромереж і експлуатаційної відповідальності сторін»;

          з дотриманням граничних показників якості електричної енергії, визначених державними стандартами;

          забезпечити отримання Споживачем електричної енергії на рівні дозволеної потужності 16000кВт.».

          В редакції протоколу розбіжностей ВАТ «ЕК «Севастопольенерго»останній абзац має наступну редакцію: «забезпечити отримання Споживачем електричної енергії на рівні дозволеної потужності 3224кВт».

          Згідно протоколу узгодження розбіжностей ВАТ «Мусон» - «забезпечити отримання Споживачем електричної енергії на рівні дозволеної потужності 8000кВт».

          Додаток №1 «Обсяги поставки електричної енергії і потужності. Обсяг  поставки електроенергії споживачу ВАТ «Мусон»в редакції протоколу розбіжностей ВАТ «ЕК «Севастопольенерго»пропонує встановити виходячи з дозволеної потужності 3224,00кВт по об'єктах споживача та по місяцях без урахування субспоживачів (т. 3 арк. с. 132).

          ВАТ «Мусон»згідно протоколу узгодження розбіжностей пропонує встановити ці обсяги (додаток №1) по об'єктах споживача та по місяцях без урахування субспоживачів з розрахунку приєднання електроустановок з дозволеною потужністю 8000кВт (т. 3 арк.с. 143).

          Відповідно до Висновку судової електротехнічної експертизи №7694 від 28.10.2010 (т. 2 арк. с. 55-60) номінальна потужність двох трансформаторів на ПС-15, через яку здійснюється електропостачання ВАТ «Мусон», становить 50МВА (50000кВА), активна складова їх максимальної повної потужності складає 42,5МВт(42500кВт). Сумарне навантаження електроспоживання на площадці ВАТ «Мусон»по лініях 13, 19, 26, 37 від підстанції ПС-15 як «приєднана потужність»за даними споживача електричної енергії становить: 25,1 МВА за умови, що фактичні дані документу «Перечень ТП ОАВ «Муссон»(т. 2 арк. с. 5) відповідають дійсності; 25,5 МВА плюс потужність двох трансформаторів підстанції споживача ТП-22 за умови, що фактичні дані документу «Однолинейная схема ОАО «Муссон»по стороне 6кВ»(т. 2 арк. с. 6) відповідають дійсності. Технічну можливість постачати споживачам ВАТ «Мусон»електроенергію потужністю 8580кВт від підстанції ПС-15 з точки зору завантаження цієї підстанції в години максимуму завантаження енергосистеми встановити експертним шляхом не виявилось можливим через відсутність відповідних вихідних даних. Пропускна здатність ліній 6 кВ №№13, 19, 26 і 37 з існуючими трансформаторами струму за даними позивача становить 9861кВА, за даними відповідача становить 8823кВА, що не відповідає повній потужності 10094 кВА (активна потужність, що проходить через трансформатор –8580 кВт).

          Таким чином, відображене у Протоколі узгодження розбіжностей від 21.12.2010 прохання ВАТ «Мусон»встановити у договорі приєднану потужність у розмірі 12500кВт, а дозволену потужність у розмірі 8000кВт не суперечить висновкам експерта.

Докази того, що наявні у ВАТ «ЕК «Севастопольенерго»виробничі можливості не дозволяють прийняти пропозицію споживача, відсутні.

А тому вказані відповідачем мотиви відмови узгодити заявлені ВАТ «Мусон»обсяги поставки електроенергії суперечать положенням пункту 4.2 Правил.

За таких обставин суд вважає позовні вимоги обґрунтованими і такими, що підлягають задоволенню.

За правилом частини другої статті 187 Господарського кодексу України день набрання чинності рішенням суду, яким вирішено питання щодо переддоговірного спору, вважається днем укладення відповідного господарського договору, якщо рішенням суду не визначено інше.

Оскільки відповідно до приписів статті 181 Господарського кодексу України ВАТ «ЕК «Севастопольенерго»у разі згоди з умовами направленого 30.03.2009 ВАТ «Мусон»проекту договору повинно було оформити договір відповідно до вимог частини першої цієї статті і повернути один примірник договору другій стороні або скласти протокол розбіжностей, про що робиться застереження у договорі, та у двадцятиденний строк надіслати другій стороні два примірники протоколу розбіжностей разом з підписаним договором і такі дії з урахуванням часу на пересилання поштової кореспонденції слід було вчинити не пізніше 22.04.2009, то з 23.04.2009 ВАТ «ЕК «Севастопольенерго»є таким, що прострочив виконання передбачених законом обов'язків.  

Беручи до уваги приписи закону щодо обов'язковості укладення договору на постачання електроенергії, ухилення відповідача від вчинення передбачених законом дій по врегулюванню цього переддоговірного спору як у досудовому порядку, так і в період розгляду справи судом (невиконання вимог суду щодо вчинення передбачених законом дій по узгодженню умов договору, ненадання витребуваних експертом документів, необхідних для проведення призначеної ухвалою від 01.03.2010 судової експертизи, затримка попередньої оплати витрат по її проведенню, що призвело до зняття експертною установою  експертизи  з виконання і повторного призначення судової експертизи ухвалою від 01.09.2010 (т. 1 арк. с. 137-148, т. 2 арк. с. 1-8, 51-52, т. 3 арк. с. 126-127)), та враховуючи, що за період прострочення відповідача по виконанню передбачених законом дій по укладенню договору до позивача можуть бути застосовані санкції за перевищення договірних величин споживання, а також зважаючи, що за умови виконання  на те, що згідно умов договору розрахунковим вважається період з 23 числа попереднього місяця до такого ж числа поточного місяця, суд дійшов висновку про те, що днем укладення договору слід вважати 23.04.2009.

            Витрати позивача по сплаті державного мита та на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу, а також на проведення судової експертизи у розмірі 2351,76грн відповідно до частини другої статті 49 Господарського процесуального кодексу України покладаються на відповідача.

На підставі вищевикладеного, керуючись статтями 49, 82, 84-85, 115, 116  Господарського процесуального кодексу України, суд -

В И Р І Ш И В :

1.          Позов задовольнити.

2.          Вважати договір №17 на поставку електричної енергії від 30.03.2009 між Відкритим акціонерним товариством «Енергетична компанія «Севастопольенерго»і Відкритим акціонерним товариством «Мусон»укладеним 22.04.2009 з протоколом розбіжностей від 20.12.2010 та протоколом узгодження розбіжностей в наступній редакції протоколу узгодження розбіжностей  Відкритого акціонерного товариства «Мусон»від 21.12.2010, підписаного Споживачем 24.12.2010:

1. Розділ 1 договору:

1. Предмет договору.

          Постачальник продає електричну енергію Споживачу для забезпечення електроустановок Споживача з приєднаною потужністю 12500кВт, а Споживач оплачує Постачальнику вартість спожитої (купленої) електричної енергії і здійснює інші платежі у відповідності з умовами цього Договору.

          Точки продажі електричної енергії визначені у додатку №2 «Акт розмежування балансової приналежності електромереж і експлуатаційної відповідальності сторін.

2. Пункт 2.2.2 договору:

          Поставляти Споживачу електричну енергію як різновид товару:

          в обсягах, визначених у відповідності з розділом 5 і з урахуванням умов розділу 6 цього Договору (додаток «Обсяги поставки електричної енергії споживачу і субспоживачу»);

         у відповідності з категорією струмоприймачів Споживача згідно ПУЕ і гарантованого рівня надійності схем електропостачання, визначених у додатку «Акт розмежування балансової належності електромереж і експлуатаційної відповідальності сторін»;

          з дотриманням граничних показників якості електричної енергії, визначених державними стандартами;

          забезпечити отримання Споживачем електричної енергії на рівні дозволеної потужності 8000кВт.».

3. Додаток №1 до договору на постачання електроенергії №17 від 30.03.2009

Обсяги поставки електричної енергії і потужності

1. Обсяги поставки електроенергії споживачу ВАТ «Мусон»

на приєднання електроустановок з дозволеною потужністю 8000кВт

№№Назва об'єкту адресаОб'єм постачання електричної енергії по місяцям . т.кВт год.ВсьогоВеличина дозволеної  потужності по об'ємах   кВт (кВА

п/п

січеньлютийБерезень Квітень ТравеньЧервеньЛипеньСерпеньВересеньЖовтеньЛистопадГрудень

ОАО «Муссон»загальна20401992,4931850,58118001800190020002000220023002300230024483,074

(загальна)

8000

1.Загальний об'єм пт-15

П/ст-15 б/субаб.14701450145014501450150016001600180018501850185019320

2.ТП5041713,0814,911,641214,2812,9612,9620,420,42425,2198,8264

3.Ул. Глухова,9 (гуртожиток(бит)28282828293030303029282828346

2. Об'єм постачання електроенергії субспоживачам

№№п/пНазва об'єкту адреса

Об'єм постачання електричної енергії по місяцям  т.кВт год.

Всього

січеньлютийБерезень Квітень ТравеньЧервеньЛипеньСерпеньВересеньЖовтеньЛистопадГрудень

       3.          Стягнути з Відкритого акціонерного товариства „Енергетична компанія „Севастопольенерго” (99040, м. Севастополь, вул. Хрустальова, 44, ідентифікаційний код 5471081, п/р 260073537 в АБ „Перший інвестиційний банк”, м. Київ, МФО 300506, або з іншого рахунку, виявленого державним виконавцем під час виконання судового рішення) на користь на користь Відкритого акціонерного товариства “Мусон”(99053, м. Севастополь,  вул. Вакуленчука, 29, ідентифікаційний код 14314707, р/р 26006055050201 в АТ “Сведбанк”(публічне) м. Києва, МФО 300164, або на інші рахунки) державне мито у розмірі 85,00 грн. (вісімдесят п'ять грн. 00 коп.), витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу у розмірі 236,00 грн. (двісті тридцять шість грн. 00 коп.), а також витрати на проведення судової експертизи у розмірі 2351,76грн. (дві тисячі триста п'ятдесят одна грн. 76 коп.).

Видати наказ після набрання рішенням законної сили.

Суддя                                                підпис                                                            Н.Г.Шевчук

Рішення оформлено відповідно

до вимог ст. 84 Господарського

процесуального кодексу України

і підписано 24.01.2011.

СудГосподарський суд м. Севастополя
Дата ухвалення рішення24.12.2010
Оприлюднено01.02.2011
Номер документу13571146
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —5020-2/315

Постанова від 18.10.2011

Господарське

Вищий господарський суд України

Жукова Л.B.

Постанова від 15.04.2011

Господарське

Севастопольський апеляційний господарський суд

Євдокімов Ігор Вячеславович

Ухвала від 03.03.2011

Господарське

Севастопольський апеляційний господарський суд

Євдокімов Ігор Вячеславович

Ухвала від 03.03.2011

Господарське

Севастопольський апеляційний господарський суд

Євдокімов Ігор Вячеславович

Рішення від 24.12.2010

Господарське

Господарський суд м. Севастополя

Шевчук Наталія Григорівна

Ухвала від 09.12.2010

Господарське

Господарський суд м. Севастополя

Шевчук Наталія Григорівна

Постанова від 22.09.2008

Господарське

Господарський суд м. Севастополя

Шевчук Н.Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні