Господарський суд донецької області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
Реєстрація39/126
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46
У Х В А Л А
31.01.11 р. Справа № 39/126
Господарський суд Донецької області у складі судді Морщагіної Н.С.
розглянувши матеріали справи
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю „ТехноНіколь-Центр”, м. Київ
до відповідача Приватного підприємства „Покрівельбудматеріали”, м. Донецьк
про стягнення 356662,23 грн.
ВСТАНОВИВ:
Позивач, Товариство з обмеженою відповідальністю „ТехноНіколь-Центр”, м. Київ, звернувся до господарського суду з позовом до відповідача, Приватного підприємства „Покрівельбудматеріали”, м. Донецьк, про стягнення 356662,23 грн.
12.07.2010 р. відповідач, Приватне підприємство „Покрівельбудматеріали”, в порядку ст. 60 ГПК України звернувся до господарського суду з зустрічною позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю „ТехноНіколь-Центр”, м. Київ, про стягнення заборгованості в сумі 186121,19грн.
Ухвалою господарського суду від 19.07.2010 р. зустрічна позовна заява Приватного підприємства „Покрівельбудматеріали” на підставі п.п. 4 ст. 63 ГПК України повернута позивачу без розгляду.
23.07.2010 р. на адресу господарського суду Донецької області надійшла апеляційна скарга Приватного підприємства „Покрівельбудматеріали” на вищезазначену ухвалу суду.
Провадження у справі № 39/126 згідно ухвали господарського суду від 23.07.2010 р. зупинено на підставі ч. 1 ст. 79 ГПК України, у зв'язку з направленням матеріалів справи на адресу апеляційної інстанції.
У відповідності з ч. 3 ст. 79 ГПК України господарський суд поновлює провадження у справі після усунення обставин, що зумовили його зупинення.
Постановою Донецького апеляційного господарського суду від 14.09.2010 р. апеляційну скаргу Приватного підприємства „Покрівельбудматеріали” залишено без задоволення, а ухвалу господарського суду від 19.07.2010 р. у справі № 39/126 – без змін.
Згідно супровідного листа Донецького апеляційного господарського суду від 28.09.2010 р., матеріали справи № 39/126 в порядку ст. 109 ГПК України направлені на адресу Вищого господарського суду України, у зв'язку з надходженням касаційної скарги Приватного підприємства „Покрівельбудматеріали” на постанову Донецького апеляційного господарського суду від 14.09.2010 р.
Постановою Вищого господарського суду від 29.11.2010 р. касаційну скаргу Приватного підприємства „Покрівельбудматеріали” залишено без задоволення, а постанову Донецького апеляційного господарського суду від 14.09.2010 р. – без змін. Матеріали справи № 39/126 повернуті на адресу господарського суду Донецької області.
За таких обставин, підстави, що зумовили зупинення провадження у справі відпали, а розгляд справи підлягає поновленню.
Керуючись ст. 79, 86 Господарського процесуального кодексу України суд,-
У Х В А Л И В:
Поновити провадження у справі 39/126
Розгляд справи призначити на 09.02.11 о 14:40 у приміщенні господарського суду Донецької області, за адресою: 83048, м.Донецьк, вул.Артема 157, кабінет № 109.
Зобов'язати позивача:
забезпечити явку представника у судове засідання;
за своєю ініціативою скласти та до встановленої дати судового засідання направити суду розгорнутий акт звірки розрахунків з викладенням підстав внесення сум до бухгалтерського та податкового обліку, з зазначенням підстав виникнення зобов'язань з розбивкою по періодам;
Зобов'язати відповідача:
забезпечити явку представника у судове засідання;
створити необхідні умови для проведення звірки розрахунків з позивачем, підписати акт, у випадку незгоди викласти свою окрему думку, акт надати у засідання;
Викликати в судове засідання посадових осіб ТОВ „Кепіталторгмаш” (94206 м. Алчевськ пр.Металургів,47 ) для надання пояснень по справі та відповідних документів.
Зобов'язати посадових осіб ТОВ „Кепіталторгмаш”:
представити письмові пояснення, стосовно спірного правочину та первинні бухгалтерські документи , що підтверджують факт поставки продукції на адресу Приватного підприємства „Покрівельбудматеріали” (податкові накладні, довіреності на отримання ТМЦ, акти звірки розрахунків з відповідачем до відступлення права вимоги, рахунки - фактури , платіжні доручення, тощо)
забезпечити явку представника у судове засідання;
Явка представників сторін в судове засідання є обов'язковою.
Суддя Морщагіна Н.С.
Суд | Господарський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 31.01.2011 |
Оприлюднено | 17.02.2011 |
Номер документу | 13792824 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Донецької області
Морщагіна Н.С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні