Ухвала
від 23.11.2007 по справі 2-1230/2007
ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справ а №2-1230 за 2007 рік

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23 листопада 2007 року Переяс лав-Хмельницький міськрайон ний суд Київської області в с кладі:

головуючого-судді Пото цького В.В.,

при секретарі Дмитр енко Л.С.,

розглянувши у відкритому попередньому судовому засід анні в м.Переяслав-Хмельниць кому справу за позовом Комун ального підприємства Київс ької обласної ради „Переясла в-Хмельницьктепломережа” до ОСОБА_1, ОСОБА_2 та ОС ОБА_3 про стягнення боргу, -

В С Т А Н О В И В:

Позивач просить стягнут и з відповідачів солідарно н а свою користь борг по оплаті гарячого водо- і теплопостач ання в сумі 4532 грн. 14 коп.

В судовому засіданні предс тавник позивача Алієва С.Н. від позову відмовилася і пр осить провадження по справі закрити, посилаючись на те, що сторони спір вирішили добро вільно. Відповідачі не запер ечують проти закриття провад ження по справі.

Суд вважає, що необхідно при йняти відмову позивача від п озову, оскільки вона не супер ечить закону і не порушує чиї х-небудь прав та законних інт ересів. Провадження по справ і підлягає закриттю.

Представникові позивача р оз`яснені наслідки прийняття судом відмови від позову і за криття провадження по справі , передбачені ст.206 ЦПК України .

Керуючись п.3 ст.205 ЦПК Україн и, суд

У Х В А Л И В:

Прийняти відмову предста вника Комунального підприєм ства Київської обласної рад и „Переяслав-Хмельницьктепл омережа” від позову.

Стягнути з ОСОБА_1, ОСО БА_2 та ОСОБА_3 на користь Київської обласної ради „Пе реяслав-Хмельницьктепломер ежа” солідарно 30 гривень опла ти витрат з інформаційно-тех нічного забезпечення судови х процесів, пов`язаних з розгл ядом цивільних справ, а на кор исть держави - 51 гривень судов ого збору.

Провадження по даній справ і закрити.

Заяву про апеляційне оскар ження ухвали суду першої інс танції може бути подано прот ягом п`яти днів з дня проголош ення ухвали. Апеляційна скар га на ухвалу суду подається п ротягом десяти днів після по дання заяви про апеляційне о скарження.

СУДДЯ:

СудПереяслав-Хмельницький міськрайонний суд Київської області
Дата ухвалення рішення23.11.2007
Оприлюднено19.02.2011
Номер документу13801586
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —2-1230/2007

Ухвала від 12.02.2014

Цивільне

Димитровський міський суд Донецької області

Петунін І. В.

Ухвала від 13.02.2014

Цивільне

Димитровський міський суд Донецької області

Петунін І. В.

Ухвала від 26.12.2013

Цивільне

Кіровський районний суд Автономної Республіки Крим

Бердієва Б. А.

Ухвала від 23.11.2007

Цивільне

Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд Київської області

Потоцький В.В.

Ухвала від 10.12.2007

Цивільне

Іванівський районний суд Одеської області

Димов В.Б.

Рішення від 26.11.2007

Цивільне

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області

Чаус Л.В.

Рішення від 04.10.2007

Цивільне

Стахановський міський суд Луганської області

Бондаренко Н.О.

Рішення від 24.12.2007

Цивільне

Бердянський міськрайонний суд Запорізької області

Ліхтанська Н.П.

Ухвала від 12.10.2007

Цивільне

Апостолівський районний суд Дніпропетровської області

Чумак Т.А.

Рішення від 09.08.2007

Цивільне

Гірницький районний суд м.Макіївки

Юрко І.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні