Справа № 2-60/2009
УХВАЛА
30 січня 2009 року м. Перечин
Суддя Перечинського районного суду Закарпатської області Ганько І.І., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання недійсним рішення позачергової конференції Закарпатської обласної організації профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг, -
ВСТАНОВИВ:
До Перечинського районного суду звернувся ОСОБА_1 з позовом до ОСОБА_2, в якому просить визнати рішення позачергової конференції Закарпатської обласної організації профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг від 02 листопада 2008 року, оформленого протоколом позачергової конференції Закарпатської обласної організації профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг від 02 листопада 2008 року недійсним та визнати незаконним обрання ОСОБА_3 на посаду голови Закарпатської обласної організації профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг.
Згідно ст. 3 ЦПК України кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.
Разом з цим, відповідно до рішення Конституційного Суду України від 23 травня 2001 року № 6-рп/2001 судам не підвідомчі скарги «на акти і дії об’єднань громадян, які відповідно до закону, статуту (положення) належать до їх внутріорганізаційної діяльності або їх виключної компетенції».
Згідно ст. 122 ч.2 п.1 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті провадження у справі, якщо заява не підлягає розгляду в судах у порядку цивільного судочинства.
Враховуючи те, що питання, які порушує позивач у позовній заяві відносяться до їх внутріорганізаційної діяльності та їх виключної компетенції, суддя вважає, що такий позов не може розглядатися в порядку цивільного судочинства, у зв"язку з чим у відкритті провадження у справі слід відмовити.
Керуючись ст. 122 ч.2 п.1 ЦПК України, суддя, -
УХВАЛИВ:
У відкритті провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання недійсним рішення позачергової конференції Закарпатської обласної організації профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг -відмовити.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Закарпатської області через суд першої інстанції шляхом подачі в п’ятиденний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом десяти днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.
Суд | Перечинський районний суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 30.01.2009 |
Оприлюднено | 04.05.2011 |
Номер документу | 14804185 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Перечинський районний суд Закарпатської області
Ганько І. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні