10/64пн
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157
У Х В А Л А
ПРО ВІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ
05.04.11 р. Справа № 10/64пн
за позовом: Відкритого акціонерного товариства „Металургійний комбінат „Азовсталь”, м.Маріуполь
до відповідача: Маріупольської міської ради, м.Маріуполь
про визнання права власності
Суддя Любченко М.О.
Представники:
Від позивача: Фурсова О.О. – юрисконс.
Від відповідача: не з'явився
Позивач, Відкрите акціонерне товариство „Металургійний комбінат „Азовсталь”, м.Маріуполь звернувся до господарського суду Донецької області з позовною заявою до відповідача, Маріупольської міської ради, м.Маріуполь про визнання права власності.
Виходячи з того, що відповідач не з'явився в судове засідання, приймаючи до уваги, що в засідання суду не надані витребувані судом документи, керуючись п.п.1, 2 ст.77, ст.86 Господарського процесуального кодексу України, суд –
У Х В А Л И В:
Відкласти розгляд справи на 10:00 год. 19.04.11 року.
Зобов'язати позивача надати документи, які посвідчують правовий статус підприємства (установи, організації) або структурного підрозділу, довідку про юридичну адресу та рахунки.
Всі витребувані матеріали надати до суду з відповідно оформленим супровідним листом.
Явка сторін у засідання суду обов'язкова.
Попередити сторони, що за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної особи стягується штраф у розмірі до 1700,00 грн. (п.5 ст.83 Господарського процесуального кодексу України).
Суддя Любченко М.О.
Суд | Господарський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 05.04.2011 |
Оприлюднено | 06.05.2011 |
Номер документу | 15120334 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Донецької області
Любченко М.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні