Ухвала
від 29.04.2011 по справі 15/162/09-нр
ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

15/162/09-НР

       

ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД


УХВАЛА

про прийняття апеляційної скарги до провадження

"29" квітня 2011 р. Справа № 15/162/09-НР

Одеський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:  

головуючого судді: Бєляновського В.В.,          

                     суддів: Мирошниченка М.А.,

                                  Шевченка В.В.

Розглянувши апеляційну скаргу та клопотання про відновлення строку для її подання Товариства з обмеженою відповідальністю “Євро Лізинг”

на рішення господарського суду Миколаївської області

від 15.03.2011 року

у справі № 15/162/09-НР

за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю “Євро Лізинг”

до відповідача: Первомайського гранітно-щебневого кар'єру державного концерну “INMACOM” Республіки Молдова

за участю третьої особи без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: Товариство з обмеженою відповідальністю “КНК Союз”,

про: стягнення 151774,15 грн.

та за зустрічним позовом: Первомайського гранітно-щебневого кар'єру державного концерну “INMACOM” Республіки Молдова

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю “Євро Лізинг”

за участю третьої особи без самостійних  вимог на предмет спору  на стороні відповідача: Товариство з обмеженою відповідальністю “КНК Союз”,

про: визнання недійсним договір поруки

і, приймаючи до уваги, що обставини, викладені в клопотанні про відновлення процесуального строку на подання апеляційної скарги, заслуговують на увагу, визнала подані матеріали достатніми для прийняття апеляційної скарги до провадження,

Керуючись ст. ст. 53, 93, 98 ГПК України, колегія суддів, –  

У Х В А Л И Л А:

1. Відновити ТОВ “Євро Лізинг” процесуальний строк для подання апеляційної скарги на рішення господарського суду Миколаївської області від 15.03.2011 року по справі № 15/162/09-НР.

2. Прийняти апеляційну скаргу до провадження.

3. Розгляд апеляційної скарги призначити на 31 травня 2011р. о 11:30.

4.          Засідання відбудеться у м. Одесі, проспект Шевченка, 29 - у приміщенні Одеського апеляційного господарського суду в залі судових засідань № 3 (1-й поверх  /0482/ тел. 301-413.

5.   Попередити учасників судового процесу, що нез'явлення їх представників у судове засідання апеляційної інстанції не тягне за собою перенесення судового розгляду на інші строки і не є перешкодою для розгляду скарги по суті.

Головуючий суддя                                                                     Бєляновський В.В.

 

     Судді                                                                                         Мирошниченко М.А.

                                                                                                                Шевченко В.В.

СудОдеський апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення29.04.2011
Оприлюднено07.05.2011
Номер документу15123667
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —15/162/09-нр

Ухвала від 06.12.2010

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Семенчук Н.О.

Ухвала від 01.03.2011

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Семенчук Н.О.

Ухвала від 18.01.2011

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Семенчук Н.О.

Ухвала від 15.02.2011

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Семенчук Н.О.

Ухвала від 01.02.2011

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Семенчук Н.О.

Рішення від 15.03.2011

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Семенчук Н.О.

Постанова від 31.05.2011

Господарське

Одеський апеляційний господарський суд

Бєляновський В.В.

Ухвала від 29.04.2011

Господарське

Одеський апеляційний господарський суд

Бєляновський В.В.

Рішення від 15.03.2011

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Семенчук Н.О.

Ухвала від 15.02.2011

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Семенчук Н.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні