Ухвала
від 06.04.2011 по справі 22-а-2606/11
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

06.04.2011

      АПЕЛЯЦІЙНИЙ  СУД  ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про призначення справи до апеляційного розгляду

06 квітня  2011 року                                                             м. Херсон

Суддя судової палати в цивільних справах апеляційного суду Херсонської області Семиженко Г.В., розглянувши питання про призначення до апеляційного розгляду апеляційної скарги Управління Пенсійного фонду України в місті Каховці та Каховському районі Херсонської області на постанову Херсонського окружного адміністративного суду від 05  листопада 2009 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в місті Каховці та Каховському районі Херсонської області про зобов'язання нарахування та виплати підвищення до пенсії,

ВСТАНОВИВ:

     По справі проведена підготовка до її розгляду відповідно до вимог ст. 190 КАС України, розгляд справи можливий в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами, без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі.

Керуючись ст. 190 КАС України,

УХВАЛИВ:

    Справу призначити до апеляційного розгляду в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами, без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі на 19 квітня 2011 року на 09 -00 год.

          Суддя:

СудАпеляційний суд Херсонської області
Дата ухвалення рішення06.04.2011
Оприлюднено30.05.2011
Номер документу15502146
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —22-а-2606/11

Ухвала від 24.03.2011

Адміністративне

Апеляційний суд Київської області

Мережко М. В.

Ухвала від 22.09.2011

Адміністративне

Апеляційний суд Черкаської області

Вініченко Б. Б.

Ухвала від 27.12.2011

Адміністративне

Апеляційний суд Запорізької області

Осоцький І. І.

Постанова від 30.09.2011

Адміністративне

Апеляційний суд Рівненської області

Боймиструк С.В. С. В.

Постанова від 19.04.2011

Адміністративне

Апеляційний суд Херсонської області

Семиженко Г. В.

Ухвала від 06.04.2011

Адміністративне

Апеляційний суд Херсонської області

Семиженко Г. В.

Ухвала від 06.04.2011

Адміністративне

Апеляційний суд Херсонської області

Семиженко Г. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні