Справа №6-60/2011р.
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
05 травня 2011 року м.Свалява
Свалявський районний суд Закарпатської області в особі:
головуючого - судді Вінер Е.А.
з секретарем Фалес Л.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні подання заступника начальника відділу державної виконавчої служби Свалявського районного управління юстиції, погодженим з начальником відділу державної виконавчої служби Свалявського районного управління юстиції про тимчасове обмеження у праві виїзду за кордон
В С Т А Н О В И В:
Заступник начальника відділу державної виконавчої служби Свалявського районного управління юстиції звернувся до суду з поданням погодженим з начальником відділу державної виконавчої служби Свалявського районного управління юстиції, про тимчасове обмеження у праві виїзду ОСОБА_1 за кордон до виконання зобов”язань за рішенням суду.
До канцелярії суду заступник начальника відділу державної виконавчої служби Свалявського районного управління юстиції надала заяву, в якій подання підтримує повністю, просить розглянути у її відсутності.
Дослідивши матеріали подання, суд приходить до слідуючого висновку.
Статтею 377-1 ЦПК України передбачено, що питання про тимчасове обмеження боржника-фізичної особи або керівника боржника-юридичної особи у праві виїзду за межі України при виконанні судових рішень та рішень інших органів вирішується судом за місцезнаходженням органу державної виконавчої служби за поданням державного виконавця, погодженим з начальником відділу державної виконавчої служби.Суд негайно розглядає подання, зазначене в частині першій цієї статті, без виклику чи повідомлення сторін та інших заінтересованих осіб за участю державного виконавця.
Так, судом встановлено, що згідно виконавчого листа, виданого Свалявським районним судом 08.10.2009 року по справі № 2-794/2009, стягнуто солідарно з ОСОБА_1, ОСОБА_2 на користь кредитної спілки “Святий Мартин” 7500 гривень 10 копійок заборгованості та витрати в сумі 30 гривень, судовий збір в сумі 75 гривень.
08.04.2011 року державним виконавцем винесено постанову про відкриття виконавчого провадження.
Станом на 21.04.2011 року заборгованість не оплачено.
Враховуючи те, що боржник ОСОБА_1 ухиляється від виконання зобов”язань, покладених на неї рішенням суду, то суд приходить до висновку, що подання підставне та його слід задовольнити.
Керуючись ст.377-1 ЦПК України , суд
У Х В А Л И В:
Подання заступника начальника відділу державної виконавчої служби Свалявського районного управління юстиції, погодженим з начальником відділу державної виконавчої служби Свалявського районного управління юстиції про тимчасове обмеження у праві виїзду за кордон громадянки України ОСОБА_1 задовольнити.
Встановити тимчасове обмеження у праві виїзду громадянки України ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканки ІНФОРМАЦІЯ_2, за кордон до виконання зобов”язань.
Копію ухвали для виконання направити Державній прикордонній службі України.
На ухвалу може бути подано апеляційну скаргу протягом п”яти днів з дня проголошення ухвали.
Апеляційна скарга про апеляційне оскарження ухвали суду подаються до апеляційного суду Закарпатської області через Свалявський районний суд Закарпатської області.
ГОЛОВУЮЧИЙ: ВІНЕР Е.А.
Суд | Свалявський районний суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 05.05.2011 |
Оприлюднено | 06.06.2011 |
Номер документу | 15670609 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Свалявський районний суд Закарпатської області
Вінер Е. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні