Ухвала
від 06.07.2011 по справі 20-12/24-10-828
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКО Ї ОБЛАСТІ



УХВАЛА

"06" липня 2011 р. Справа № 20-12/24-10-828

За позовом: Представниц тва по управлінню комунально ю власністю Одеської міської ради

за участю третьої особи, як а не заявляє самостійних вим ог на предмет спору, на сторон і позивача: Малиновської р айонної адміністрації Одесь кої міської ради

до відповідачів: 1) Фізичн ої особи-підприємця ОСОБА_1

2) Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2

за участю: Прокурора Мал иновського району м. Одеси

про виселення та стягне ння 3 142,29 грн.

Суддя Щавинська Ю.М .

СУТЬ СПОРУ: Рішенням г осподарського суду Одеської області від 19.10.2010 року у справі № 20-12/24-10-828 позов Представництва по управлінню комунальною вл асністю Одеської міської рад и було задоволено частково, в иселено Фізичну особу-підпри ємця ОСОБА_1 з нежилого пр иміщення 1-го поверху, загальн ою площею 38,0 кв.м, що роз ташоване за адресою: АДРЕСА _1, та передано вказане примі щення Представництву по упра влінню комунальної власност і Одеської міської ради; стягнуто з Фізичної особи-п ідприємця ОСОБА_1 на корис ть Представництва по управлі нню комунальною власністю Од еської міської ради 2 419 /дві тис ячі чотириста дев' ятнадцят ь/ грн. 41 коп. заборгованості по орендній платі, 163 /сто шістдес ят три/ грн. 54 коп. витрат по спл аті державного мита та 208 /двіс ті вісім/ грн. 86 коп. витрат на І ТЗ судового процесу. В решті п озову відмовлено.

02.11.2010 року на примусове викон ання рішення господарського суду Одеської області від 19.10.2 010 року у справі № 20-12/24-10-828 видані в ідповідні накази.

Постановою Одеського апел яційного господарського суд у від 23.12.2010 року рішення господа рського суду Одеської област і від 19.10.2010 року у справі № 20-12/24-10-828 з алишено без змін.

29.06.2011 року Перший Малиновськи й відділ державної виконавчо ї служби Одеського міського управління юстиції звернувс я до господарського суду Оде ської області із заявою про р оз' яснення порядку виконан ня рішення господарського су ду Одеської області у справі № 20-12/24-10-828 в частині виселення Фі зичної особи-підприємця ОС ОБА_1 з нежилого приміщення 1-го поверху, загальною площею 38,0 кв.м, що розташоване за адре сою: АДРЕСА_1.

Відповідно до ст. 89 Господар ського процесуального кодек су України суддя за заявою ст орони чи державного виконавц я роз'яснює рішення, ухвалу, не змінюючи при цьому їх змісту , а також за заявою сторони або за своєю ініціативою виправ ляє допущені в рішенні, ухвал і описки чи арифметичні поми лки, не зачіпаючи суті рішенн я.

Про роз'яснення рішення, ухв али, а також про виправлення о писок чи арифметичних помило к виноситься ухвала.

Подання заяви про роз'яснен ня рішення суду допускається , якщо воно ще не виконане або не закінчився строк, протяго м якого рішення може бути пре д'явлене до примусового вико нання.

Заява про роз'яснення рішен ня суду розглядається протяг ом десяти днів. Неявка осіб, як і брали участь у справі, і (або ) державного виконавця не пер ешкоджає розгляду питання пр о роз'яснення рішення суду.

З урахуванням викладеного , суд вважає за необхідне приз начити заяву Першого Малинов ського відділу державної вик онавчої служби Одеського міс ького управління юстиції до розгляду в засіданні суду.

Керуючись ст.ст. 86, 89 Госп одарського процесуального к одексу України, суд, -

УХВАЛИВ:

1. Призначити заяву Перш ого Малиновського відділу де ржавної виконавчої служби Од еського міського управління юстиції про роз' яснення по рядку виконання рішення суду до розгляду в засіданні суду на „18” липня 2011 року о 14:30.

2. Засідання відбудеться у п риміщенні господарського су ду Одеської області за адрес ою: м. Одеса, пр-т Шевченка, 29, в залі судових засідань № 13 (5 поверх), тел./0482/307-950.

3. Явка представника ДВС та п редставників сторін обов`язк ова.

Суддя Щавинська Ю.М.

СудГосподарський суд Одеської області
Дата ухвалення рішення06.07.2011
Оприлюднено18.07.2011
Номер документу16936940
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —20-12/24-10-828

Ухвала від 09.04.2010

Господарське

Господарський суд Одеської області

Щавинська Ю.М.

Ухвала від 05.07.2010

Господарське

Господарський суд Одеської області

Щавинська Ю.М.

Ухвала від 18.07.2011

Господарське

Господарський суд Одеської області

Щавинська Ю.М.

Ухвала від 06.07.2011

Господарське

Господарський суд Одеської області

Щавинська Ю.М.

Постанова від 23.12.2010

Господарське

Одеський апеляційний господарський суд

Лавренюк О.Т.

Ухвала від 14.12.2010

Господарське

Одеський апеляційний господарський суд

Лавренюк О.Т.

Ухвала від 03.12.2010

Господарське

Одеський апеляційний господарський суд

Лавренюк О.Т.

Рішення від 19.10.2010

Господарське

Господарський суд Одеської області

Щавинська Ю.М.

Ухвала від 29.09.2010

Господарське

Господарський суд Одеської області

Щавинська Ю.М.

Ухвала від 30.08.2010

Господарське

Господарський суд Одеської області

Щавинська Ю.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні