ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міс та КИЄВА
01030, м.Київ, вул.Б.Хмельниць кого,44-Б тел. 284-18-98
У Х В А Л А
Справа № 31/256 14.07.11
За позовом Публі чного акціонерного товарист ва "Центренерго" в особі стру ктурного
підрозділу Трип ільська ТЕС, м. Київ
до Державног о підприємства "Вугілля Укра їни", м. Київ
про стягненн я заборгованості 4 016,64 грн.
Суддя Качан Н.І.
Представники:
Від позивача не з' явився
Від відповідача ОСОБА_1 - пред. по довір.
Обставини справи:
Позивач звернувся з позовом про стягнення 4 016,64 гр н. збиткві завданих під час ви конання Догвору № 01-10/1-ЕН від 01.02.2 010р.
Представники позивач а в судове засідання не з' яв илися, про причини неявки пов новажних представників суду не повідомили, вимоги ухвали суду від 01.07.2011р. не виконали. Пре дставник відповідача заявив клопотання про залучення до участі у справі в якості трет ьої особи, яка не заявляє само стійних вимог на предмет спо ру на стороні відповідача - Д П «Ровенькиантрацит».
Суд визнав клопотанн я обґрунтованим та таким, що п ідлягає задоволенню.
Керуючись ст.ст. 27, 77, 86 Го сподарського процесуальног о кодексу України, Господарс ький суд міста Києва, -
У Х В А Л И В:
1. Відкласти розгляд справ и на 07.09.2011 о 09:40. Засідання відбудеться у приміщенні Гос подарського суду міста Києва в залі судових засідань № 40 (к орпус В).
2. Зобов' язати сторони вико нати дії покладені на них поп ередньою та даною ухвалами с уду.
3. Залучити до участі у справ і в якості третьої особи, яка н е заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні в ідповідача - ДП «Ровенькиан трацит»(94700, Луганська область , м. Ровеньки, вул. Комуністичн а, 6).
4.Зобов' язати позивача нап равити копію позовної заяви та додатків до неї третій осо бі та надати суду докази, що пі дтверджують факт направленн я.
5. Відповідачу надати докази , що підтверджують надісланн я позивачу копії відзиву у по рядку, передбаченому ст. 59 ГПК України.
6. Зобов' язати третю особу надати суду письмові пояснен ня з приводу заявленого позо ву та докази, що підтверджуют ь викладені обставини.
7.Зобов' язати сторони напр авити у судове засідання сво їх повноважних представникі в (ст. 28 ГПК України).
8. Звернути увагу сторін про можливість застосування суд ом ст. 75 ГПК України у засіданн і суду на необхідність дотри мання ними вимог ст.ст. 33, 34 ГПК У країни.
Суддя Н.І. Качан
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 14.07.2011 |
Оприлюднено | 25.08.2011 |
Номер документу | 17847842 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Качан Н.І.
Господарське
Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Дмитренко Анна Костянтинівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні