Ухвала
від 23.08.2011 по справі 4/217
КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙН ИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

01025, м.Київ, пров. Рильський, 8 т. (044) 278-46-14

УХВАЛА

23.08.2011 № 4/217

Київський апеляційний го сподарський суд у складі кол егії суддів:

головуючого: Новікова М.М.

суддів: Лосєв А.М.

Зубе ць Л.П.

розглянувши апеляційн у скаргу Публічне акціонерне товариство "ПриватБанк" в осо бі Печерської філії

на рішення Господарськ ого суду м.Києва від 12.07.2011

у справі № 4/217 (Борисенко І .І.)

за позовом Публічне акціонерне товариство "ПриватБанк" в осо бі Печерської філії

до Фізична особа - підпр иємець ОСОБА_1

третя особа відповідача

третя особа позивача

про стягнення 58 011,68 грн.

ВСТАНОВИВ:

Рішенням господарськ ого суду міста Києва від 12.07.2011 у справі №4/217 у задоволенні позо вних вимог відмовлено повніс тю.

Не погоджуючись з вказаним рішенням суду, позивач зверн увся до Київського апеляційн ого господарського суду з ап еляційною скаргою, в якій про сить скасувати рішення госпо дарського суду міста Києва в ід 12.07.2011 у справі №4/217 та прийняти нове рішення, яким позовні ви моги задовольнити в повному обсязі.

Скарга мотивована тим, що ос каржуване рішення прийняте з порушенням норм матеріально го і процесуального права.

Розглянувши апеляційну ск аргу позивача, апеляційний с уд встановив, що апеляційна с карга підлягає поверненню бе з розгляду з наступних підст ав.

Відповідно до пп. “г” п.2 ст. 3 Д екрету Кабінету Міністрів Ук раїни “Про державне мито”, за подання апеляційної скарги на рішення судів сплачується державне мито у розмірі 50 від сотків ставки, що підлягає сп латі у разі подання заяви для розгляду спору в першій інст анції, а із спорів майнового х арактеру - 50 відсотків ставки, обчисленої виходячи з оспор юваної суми.

Згідно із ст. 94 ГПК України до скарги додаються докази спл ати державного мита. В поруше ння ч. 3 ст. 94 Господарського про цесуального кодексу України , позивачем до апеляційної ск арги не додано доказів сплат и державного мита за подання апеляційної скарги. При цьом у в переліку документів, дода них до скарги, позивачем зазн ачено про подання доказів сп лати державного мита. Разом з тим, з апеляційною скаргою го сподарським судом міста Києв а надіслано акт від 15.08.2011 про те , що при розкриванні поштовог о відправлення від Публічног о акціонерного товариства Ко мерційний банк „Приватбанк” в особі Печерської філії не в иявилось доказів оплати держ авного мита.

Як вбачається з п.3 ч.1 ст. 97 Гос подарського процесуального кодексу України, апеляційна скарга не приймається до роз гляду і повертається апеляці йним господарським судом, як що до скарги не додано докуме нтів, що підтверджують сплат у державного мита у встановл ених порядку та розмірах.

Згідно з ч.4 ст. 97 Господарськ ого процесуального кодексу У країни, після усунення обста вин, зазначених у пунктах 1, 2 і 3 частини першої цієї статті, с торона має право повторно по дати апеляційну скаргу з кло потанням про відновлення стр оку розгляду справи.

Враховуючи викладене, керу ючись ст.ст. 86, 91, 94, п.3 ч.1 ст. 97 Господ арського процесуального код ексу України, Київський апел яційний господарський суд, -

УХВАЛИВ:

1. Апеляційну скар гу Публічного акціонерного т овариства Комерційний банк „ Приватбанк” в особі Печерськ ої філії на рішення господар ського суду міста Києва від 12. 07.2011 у справі №4/217 з доданими до н еї документами повернути ска ржнику без розгляду по суті.

2. Матеріали справи №4/217 повернути до Господарського суду міста Києва.

Головуючий суддя Новіков М.М.

Судді

Лосєв А.М.

Зубець Л.П.

СудКиївський апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення23.08.2011
Оприлюднено01.09.2011
Номер документу17888347
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —4/217

Судовий наказ від 27.09.2011

Господарське

Господарський суд Донецької області

Гринько С.Ю.

Ухвала від 06.05.2010

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Вовк П.В.

Судовий наказ від 01.10.2010

Господарське

Господарський суд Донецької області

С.Ю. Гринько

Рішення від 14.09.2011

Господарське

Господарський суд Донецької області

Гринько С.Ю.

Ухвала від 23.08.2011

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Новіков М.М.

Ухвала від 11.08.2011

Господарське

Господарський суд Донецької області

Гринько С.Ю.

Рішення від 12.07.2011

Господарське

Господарський суд міста Києва

Борисенко І.І.

Ухвала від 04.05.2011

Господарське

Господарський суд міста Києва

Борисенко І.І.

Ухвала від 21.02.2011

Господарське

Господарський суд Київської області

Щоткін О.В.

Ухвала від 08.02.2011

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Лозинська І.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні