ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
"06" жовтня 2011 р. Справа № 01/1250
Господарський суд Черкаської області в складі: головуючого - судді Чевгуза О.В., секретаря судового засідання Олійник І.С., за участю представників:
від кредиторів – представники не з‘явилися,
ліквідатора – Постоленка В.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні господарського суду Черкаської області у м. Черкаси матеріали справи за заявою товариства з обмеженою відповідальністю “Капітал – Компані”, м. Київ
до товариства з обмеженою відповідальністю “Цибулівський цукровий завод”, смт. Цибулів, Монастирищенського району, Черкаської області
про визнання банкрутом, -
ВСТАНОВИВ:
Постановою господарського суду Черкаської області від 16 червня 2011 року товариство з обмеженою відповідальністю “Цибулівський цукровий завод” (вул. Леніна, 1, смт. Цибулів, Монастирищенський район, Черкаська область, код ЄДР 32256655) визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором призначено арбітражного керуючого Постоленка Володимира Олексійовича.
До суду з клопотанням про затвердження звіту про проведену роботу та ліквідаційного балансу банкрута звернувся ліквідатор.
На підставі ч.1 ст. 32 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (далі – Закон) заслуховування звіту ліквідатора призначено в судовому засіданні.
Викликані у судове засідання представники кредиторів не з‘явилися, про причини неявки не повідомили.
Ліквідатор банкрута у судовому засіданні клопотання підтримав, звіт просив затвердити.
Заслухавши доводи ліквідатора, дослідивши наявні у справі докази, суд вважає за необхідне клопотання ліквідатора про затвердження звіту про проведену роботу та ліквідаційного балансу банкрута задовольнити, з наступних правових підстав та мотивів.
Відповідно до ст. 5 Закону провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.
Звіт про проведену роботу погоджено комітетом кредиторів (протокол зборів комітету кредиторів №6 від 29 вересня 2011 року).
Судом встановлено, що під час ліквідаційної процедури вимоги кредиторів були задоволені, відшкодовані витрати понесенні під час ліквідаційної процедури, за результатами ліквідаційного балансу майнові активи у банкрута та кошти на його рахунках відсутні.
Суд вважає, що ліквідатором виконані усі необхідні дії для виявлення документації і майнових активів боржника та покладені на нього ст. 25 Закону обов’язки, у зв’язку з чим звіт та ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, а боржник, як юридична особа – ліквідації.
Відповідно до ст. 25 Закону ліквідатор з дня свого призначення здійснює повноваження, зокрема: приймає до свого відання майно боржника, вживає заходів по забезпеченню його збереження, виконує функції з управління та розпорядження майном банкрута, здійснює інвентаризацію та оцінку майна банкрута згідно з законодавством, аналізує фінансове становище банкрута, виконує повноваження керівника (органів управління) банкрута, очолює ліквідаційну комісію та формує ліквідаційну масу, пред’являє до третіх осіб вимоги щодо повернення дебіторської заборгованості банкруту, вживає заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб, реалізує майно банкрута для задоволення вимог, включених до реєстру вимог кредиторів, у порядку, передбаченому цим Законом.
При реалізації своїх прав та обов’язків ліквідатор зобов’язаний діяти сумлінно та розумно з урахуванням інтересів боржника та його кредиторів.
Згідно з ч. 1 ст. 32 Закону, після завершення усіх розрахунків з кредиторами ліквідатор подає до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс, до якого додаються: показники виявленої ліквідаційної маси (дані її інвентаризації); відомості про реалізацію об'єктів ліквідаційної маси з посиланням на укладені договори купівлі-продажу; копії договорів купівлі-продажу та акти приймання - передачі майна; реєстр вимог кредиторів з даними про розміри погашених вимог кредиторів; документи, які підтверджують погашення вимог кредиторів.
Господарський суд після заслуховування звіту ліквідатора та думки членів комітету кредиторів або окремих кредиторів виносить ухвалу про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу.
Згідно з п. 6 ст. 40 Закону господарський суд припиняє провадження у справі про банкрутство, якщо затверджено звіт ліквідатора в порядку, передбаченому статтею 32 цього Закону.
Суд вважає, що ліквідатор вжив усіх необхідних заходів для виявлення активів ліквідаційної маси, необхідних для задоволення вимог кредиторів.
На підставі зазначеного, керуючись ст. 32, п. 6 ст. 40 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 86 ГПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Затвердити звіт ліквідатора, арбітражного керуючого Постоленка Володимира Олексійовича та ліквідаційний баланс товариства з обмеженою відповідальністю “Цибулівський цукровий завод” станом на 06 жовтня 2011 року.
Ліквідувати товариство з обмеженою відповідальністю “Цибулівський цукровий завод” (вул. Леніна, 1, смт. Цибулів, Монастирищенський район, Черкаська область, код ЄДР 32256655) як юридичну особу в зв’язку із банкрутством.
Провадження по справі припинити.
Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду.
Суддя О.В. Чевгуз
Суд | Господарський суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 06.10.2011 |
Оприлюднено | 17.10.2011 |
Номер документу | 18591159 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Черкаської області
Чевгуз О.В
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні