28/111-08-2955
ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
У Х В А Л А
про відкладення розгляду апеляційної скарги
"18" жовтня 2011 р. Справа № 28/111-08-2955
Колегія суддів Одеського апеляційного господарського суду у складі:
Головуючого судді: Мацюри П.Ф.,
Суддів: Лавренюк О.Т. та Ліпчанської Н.В.,
(Склад судової колегії змінено на підставі розпорядження № 609 від 17.10.2011 року.)
при секретарі - Подуст Л.В.,
Представники сторін в судове засідання не з'явились, про час, місце, та дату проведення судового засідання повідомлені належним чином.
розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю “Комінтернівська птахофабрика”
на рішення господарського суду Одеської області від 25.02.2009р.
у справі №28/111-08-2955
за позовом Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю “Комінтернівська птахофабрика”
до Приватного сільськогосподарського підприємства “Марина”
про стягнення 761 537,1 грн.,
В С Т А Н О В И Л А:
Сторони в судове засідання не з'явилися хоча повідомлені належним чином.
Як свідчать матеріали справи НДІ судових експертиз повернув матеріали справи №28/111-08-2955 без проведення додаткової експертизи, оскільки додатково витребувані документи бухгалтерського обліку СТОВ "Комінтернівська птахофабрика" та ПСП "Марина" в інститут не надійшли, а також не проведена плата за проведення експертизи.
Надання додаткових матеріалів має принципове значення для з'ясування обставин за позовом.
З врахуванням наведеного апеляційний господарський суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи та зобов'язати СТОВ "Комінтернівська птахофабрика" і ПСП "Марина" надати первинні документи по господарським операціям з поставки продукції ПСП "Марина" на адресу СТОВ "Комінтернівська птахофабрика" згідно договору від 01.09.2001р.
Проведення додаткової судової фінансово - економічної експертизи призначалось ухвалою Одеського апеляційного господарського суду від 31.05.2011р. та було зобов'язано СТОВ "Комінтернівська птахофабрика" надати відповідні документи на вимогу експерта.
Керуючись ст.ст. 77, 86, 99 ГПК України, суд -
УХВАЛИВ:
1. Розгляд апеляційної скарги відкласти на 08.11.2011р. на 10:00.
2. Зобов'язати СТОВ "Комінтернівська птахофабрика" надати до судового засідання:
- Оригінали первинних документів, оформлених по господарським операціям з поставки продукції ПСП «Марина» на адресу СТОВ «Комінтернівська птахофабрика», згідно договору від 01.09.2001 р.;
- Регістри бухгалтерського обліку (журнали-ордери. оборотно-сальдові відомості, картки по балансовим рахункам: 26 «Готова продукція», 27 «Продукція сільськогосподарського виробництва». 28 «Товари». 23 «Виробництво». 90 «Собівартість виробництва», 63 «Розрахунки з постачальниками», 36 «Розрахунки з покупцями». 37 «Розрахунки з різними дебіторами». 68 «Розрахунки по авансам виданим», 30 «Каса»та ін.), що відображають згідно договору від 01.09.2001 р.: постачання, відвантаження (рух) ТМЦ, надання та отримання послуг та розрахунки між підприємствами за 2004-2007 рр.;
- Касові та Головні книги (оборотні баланси) ПСП «Марина», СТОВ «Комінтернівська птахофабрика»за 2004-2007 рр.
3. Засідання відбудеться у приміщенні Одеського апеляційного господарського суду в залі судових засідань № 7, тел.301-430.
Головуючий суддя П.Ф. Мацюра
Суддя Н.В. Ліпчанська
Суддя О.Т. Лавренюк
Суд | Одеський апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 18.10.2011 |
Оприлюднено | 25.10.2011 |
Номер документу | 18722974 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Одеський апеляційний господарський суд
Мацюра П.Ф.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні