Рішення
від 04.07.2011 по справі 2-2331/11
ЛЕНІНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ВІННИЦІ

04.07.2011

Справа № 2-2331/11

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(заочне)

04 липня 2011 року Лені нський районний суд м. Вінниц і в складі:

головуючого судді Ф едчишена С.А.,

при секретарі Підвисоцькій О.Ю.,

розглянувши у відкри тому судовому засіданні в м. В інниці цивільну справу за по зовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи Перша вінницька державна нотаріальна контор а та Вінницька міська рада пр о визнання права власності н а нерухоме майно в порядку сп адкування, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулась д о суду з позовом до ОСОБА_2 про визнання права власност і на нерухоме майно в порядку спадкування.

Позов мотивувала тим, що І НФОРМАЦІЯ_1 року померла її мати ОСОБА_3, яка на день см ерті мешкала за адресою: АД РЕСА_1. На день її смерті зали шилось майно, яке складаєтьс я із: 3/4 часток житлового будин ку з відповідною часткою гос подарських будівель та спору д за АДРЕСА_1; частки земел ьної ділянки, площею 0,0350 га, при значеної для будівництва і о бслуговування житлового буд инку, господарських будівель та споруд, кадастровий номер якої 0510100000:02:069:0008, за АДРЕСА_1, як а перебуває у спільній суміс ній власності ОСОБА_3 та п озивача.

Заповіт ОСОБА_3 залишил а на ім'я позивача, проте в ньо му йдеться тільки про полови ну житлового будинку, тому по зивач вирішила прийняти спад щину за законом. Спадщину піс ля смерті матері позивач при йняла шляхом подання до Перш ої вінницької державної нота ріальної контори відповідно ї заяви про прийняття спадщи ни у встановлений для цього з аконом строк. У своїй заяві до нотаріальної контори вказал а, що на час відкриття спадщин и після смерті ОСОБА_3 крі м позивача, спадкоємців перш ої черги за законом немає. Про наявність інших заповітів ОСОБА_3, крім зробленого на к ористь позивача, їй не відомо . Проте на спадкове майно прет ендує відповідач, який є онук ом померлої. У сторін виник ко нфлікт через те, що померла ОСОБА_3 незадовго до смерті ніби то обіцяла подарувати в ідповідачу спірну частку буд инку та частину земельної ді лянки, але не встигла цього зр обити. Тому відповідач виріш ив претендувати на спірне ма йно у порядку спадкування. Та кож відповідач (за твердженн ям позивача) неодноразово по грожував позивачу, що та не зм оже оформити спадщину в нота ріальній конторі, бо він буде звертатися до суду і усуне її від спадкування, а поки що под асть до нотаріальної контори заяву про відкладення вчине ння нотаріальних дій (видачі позивачу свідоцтв про право на спадщину).

Позивач підготувала всі не обхідні, з її точки зору, докум енти для оформлення спадщини і звернулась до нотаріально ї контори. Там їй пояснили, що видати свідоцтво про право н а спадщину на відповідну час тку (3/4) житлового будинку на мо є ім'я немає можливості, оскіл ьки у правовстановлюючих док ументах на будинок є неточно сті. На житловий будинок за АДРЕСА_1 існує два правовст ановлюючих документи. Це ріш ення Народного суду м. Вінниц і від 27 серпня 1963 року, справа № 2 -1575 1963 рік, - на 1/2 частку. На іншу ча стину будинку правовстановл юючим документом є свідоцтво про право власності на житло , в якому взагалі зазначено, що воно видано на квартиру № 1.

Отримати свідоцтво про пра во на спадщину на частку земе льної ділянки у позивача так ож немає можливості, оскільк и свого часу ніяк не був визна чений розмір частки її та О СОБА_3 у праві власності на д ілянку. У правовстановлюючих документах (державних актах на право власності на землю) в казані двоє співвласників, б о земельна ділянка перебувал а і перебуває у спільній влас ності, але розмір часток кожн ого співвласника не відомий. Таким чином не визначений ро змір частки позивача і частк и спадкодавця в праві власно сті на земельну ділянку. Отже відповідачем оспорюється/не визнається і право власност і позивача на земельну ділян ку (бо не відомо, де закінчуєть ся частка в праві власності п омерлої а де починається та, щ о належить позивачу).

Успадковуючи невизначену, ефемерну частку своєї матер і в праві спільної сумісної в ласності на земельну ділянку , позивач стає власником ціло ї ділянки (адже вона є співвла сником спадкодавця). Проте ви никає проблема із визначення м розміру часток, точніше в ці й ситуації їх розмір, на думку позивача, взагалі не потрібн о визначати, оскільки ділянк а переходить у особисту влас ність однієї особи. Уникнути непорозуміння можна шляхом визнання за позивачем права власності на цілу земельну д ілянку, що повністю захистит ь мої права відповідно до п. а ч. 3 ст. 152 Земельного кодексу Ук раїни.

Позивач є єдиною спадкоєми цею першої черги після смерт і її матері ОСОБА_3 але зар аз склалась така ситуація, пр и якій вона не має можливості реалізувати свої спадкові п рава в безспірному порядку, н е може оформити спадщину піс ля смерті матері, що перешкод жає їй розпоряджатись частко ю житлового будинку та земел ьною ділянкою.

Тому позивач була змушена з вернутись до суду. У позовній заяві просила визнати за нею право власності в порядку сп адкування за законом після с мерті її матері ОСОБА_3, як а померла ІНФОРМАЦІЯ_1 рок у, на 3/4 (три четвертих) частки ж итлового будинку з відповідн ою часткою господарських буд івель та споруд за АДРЕСА_1 , та визнати за нею право влас ності на цілу земельну ділян ку, площею 0,0350 га, за АДРЕСА_1 , в межах згідно з планом, приз начену для будівництва і обс луговування житлового будин ку, господарських будівель т а споруд, кадастровий номер я кої 0510100000:02:069:0008, в тому числі в поря дку спадкування за законом п ісля смерті її матері ОСОБА _3, яка померла ІНФОРМАЦІЯ _1 року.

Судом до участі в справі бул о залучено в якості третьої о соби без власних вимог Вінни цьку міську раду, на балансі я кої довгий час перебувала кв артира за № 1 в будинку за АДР ЕСА_1, яка потім була передан а у власність позивача та пом ерлої ОСОБА_3 в процесі пр иватизації.

Також судом за заявою предс тавника позивача до участі в справі було залучено в якост і спеціаліста фахівця комуна льного підприємства "Вінниць ке міське бюро технічної інв ентаризації", оскільки для на дання правильної оцінки дока зам, які містяться в матеріал ах справи, а також тим докумен там, які надано суду позиваче м, необхідні спеціальні знан ня та навички в галузі техніч ної інвентаризації, а такими знаннями володіють працівни ки вказаного підприємства.

У судовому засіданні пред ставник позивача подав суду заяву позивача про уточнення позовних вимог, у якій просил а визнати за нею право власно сті в порядку спадкування за законом після смерті її мате рі ОСОБА_3, яка померла І НФОРМАЦІЯ_1 року, на: 1/2 частку житлового будинку з відпові дною часткою господарських б удівель та споруд за АДРЕСА _1; 1/2 частку квартири за № 1 в бу динку за АДРЕСА_1."

У судовому засіданні предс тавник позивача підтримав по зовні вимоги у їх уточненому вигляді та просив задовольн ити позов повністю з мотивів , викладених у позовній заяві та заяві про уточнення позов них вимог.

Відповідач ОСОБА_2 у су дове засідання не з'явився, пр о причини неявки суд не повід омив, про час та місце судовог о розгляду був повідомлений належним чином. Керуючись ч. 1 ст. 224 ЦПК України, суд ухвалив п ровести заочний розгляд спра ви у відсутність відповідача .

Представник позивача а так ож представник третьої особи Першої вінницької державної нотаріальної контори проти заочного розгляду справи не заперечували.

Представник третьої особи Вінницької міської ради у су дове засідання не з'явився. На адресу суду направив заяву, у якій просив провести розгля д справи за його відсутності та при вирішенні спору покла дався на думку суду.

При розгляді справи судом встановлено наступні факти та відповідні їм правовіднос ини.

ІНФОРМАЦІЯ_1 року померл а ОСОБА_3, яка на день смерт і мешкала за адресою: АДРЕС А_1. На день її смерті залишил ось майно, яке складається із : 1/2 частки житлового будинку з відповідною часткою господа рських будівель та споруд за АДРЕСА_1; 1/2 частки квартир и за № 1 в будинку за АДРЕСА_1 ; частки земельної ділянки, пл ощею 0,0350 га, призначеної для бу дівництва і обслуговування ж итлового будинку, господарсь ких будівель та споруд, кадас тровий номер якої 0510100000:02:069:0008, за АДРЕСА_1, яка перебуває у спі льній сумісній власності О СОБА_3 та позивача ОСОБА_1 Вказане вище майно належить померлій ОСОБА_3 на праві власності. Так 1/2 частка житло вого будинку з відповідною ч асткою господарських будіве ль та споруд за АДРЕСА_1 на лежить їй на підставі рішенн я Народного суду м. Вінниці ві д 27 серпня 1963 року, справа № 2-1575 1963 р ік, зареєстрованого КП ВМБТІ за реєстраційним № 32779658. 1/2 частк и квартири за № 1 в будинку за АДРЕСА_1 належить померлій ОСОБА_3 на підставі свідо цтва про право власності на ж итло, виданого виконкомом Ві нницької міської ради 31 берез ня 1994 року та зареєстрованого КП ВМБТІ за реєстраційним № 32 780760. Частка земельної ділянки, площею 0,0350 га, призначеної для будівництва і обслуговуванн я житлового будинку, господа рських будівель та споруд, ка дастровий номер якої 0510100000:02:069:0008, з а АДРЕСА_1 померлій ОСОБ А_3 на підставі державного а кта на право власності на зем ельну ділянку серії ВН № 096040, ви даного Вінницькою міською ра дою 14 вересня 2004 року, зареєстр ованого в книзі записів держ авних актів за № 1/3042-1.

Відповідно до відомостей с падкової справи, копію якої б уло витребувано судом, завед еної Першою вінницькою держа вною нотаріальною конторою д о майна померлої ІНФОРМАЦІ Я_1 року ОСОБА_3, остання з алишила заповіт на ім'я позив ача (на 1/2 частку житлового буд инку з відповідною часткою г осподарських будівель та спо руд за АДРЕСА_1). Спадщину п ісля смерті ОСОБА_3 прийня ла за законом її дочка ОСОБ А_1 шляхом подання до Першої вінницької державної нотарі альної контори відповідної з аяви про прийняття спадщини у встановлений для цього зак оном строк. Інших спадкоємці в першої черги за законом піс ля смерті ОСОБА_3 немає.

Позивач підготувала докум енти для оформлення спадщини і звернулась до нотаріально ї контори за отриманням свід оцтв про право на спадщину. Пр оте їй було відмовлено у вида чі свідоцтв про право на спад щину, що підтвердив у судовом у засіданні представник пози вача. Також це підтвердив пре дставник нотаріальної конто ри. Останній пояснив, що видат и свідоцтво про право на спад щину на відповідну частку (3/4) ж итлового будинку на ім'я пози вача немає можливості, оскіл ьки у правовстановлюючих док ументах на будинок є неточно сті. На житловий будинок за АДРЕСА_1 існує два правовст ановлюючих документи. Це ріш ення Народного суду м. Вінниц і від 27 серпня 1963 року, справа № 2 -1575 1963 рік, - на 1/2 частку будинку. На іншу частину будинку правов становлюючим документом є св ідоцтво про право власності на житло, в якому зазначено, що воно видано на квартиру № 1 у ц ьому ж будинку. Разом з тим фак тично це один житловий будин ок, який не є багатоквартирни м.

Отримати свідоцтво про пра во на спадщину на частку земе льної ділянки у позивача нем ає можливості, оскільки не ви значений розмір часток її та померлої ОСОБА_3 у праві в ласності на ділянку. У правов становлюючих документах (дер жавних актах на право власно сті на землю) вказані двоє спі ввласників, бо земельна діля нка перебувала і перебуває у спільній власності, але розм ір часток кожного співвласни ка не відомий. Таким чином не в изначений розмір частки пози вача і частки спадкодавця в п раві власності на земельну д ілянку, тобто відповідачем о спорюється/не визнається і п раво власності позивача на з емельну ділянку (бо не відомо , де закінчується частка в пра ві власності померлої а де по чинається та, що належить поз ивачу). Успадковуючи невизна чену частку своєї матері в пр аві спільної сумісної власно сті на земельну ділянку, пози вач стає власником цілої діл янки (адже вона є співвласник ом спадкодавця). У цій ситуаці ї розмір часток у праві власн ості на земельну ділянку не п отрібно визначати, оскільки ділянка в порядку спадкуванн я переходить у особисту влас ність однієї особи. Визнання за позивачем права власност і на цілу земельну ділянку в т акій ситуації повністю захис тить її права відповідно до п . а ч. 3 ст. 152 Земельного кодексу У країни.

Позивач є єдиною спадкоєми цею першої черги після смерт і її матері ОСОБА_3 однак в она не має можливості реаліз увати свої спадкові права в б езспірному порядку, не може о формити спадщину після смерт і матері, що перешкоджає їй ро зпоряджатись часткою житлов ого будинку та земельною діл янкою.

Згідно ст. 1299 ЦК України якщо у складі спадщини, яку прийня в спадкоємець, є нерухоме май но, спадкоємець зобов'язаний зареєструвати право на спад щину в органах, які здійснюют ь державну реєстрацію нерухо мого майна (стаття 182 цього Код ексу). Право власності на неру хоме майно виникає у спадкоє мця з моменту державної реєс трації цього майна.

Відповідно до п. 1.5 Тимчасово го положення про порядок дер жавної реєстрації права влас ності та інших речових прав н а нерухоме майно, затверджен ого наказом МЮУ від 07.02.02 № 7/5 (в ре дакції наказу МЮУ від 28.07.10 №1692/5) д ержавній реєстрації серед і ншого підлягають право власн ості та інші речові права на т аке нерухоме майно як житлов і будинки та квартири.

Виходячи з аналізу норми п. 3.5 вказаного тимчасового поло ження, визначення юридичної долі об'єкта, права щодо якого підлягають державній реєстр ації, у випадках, встановлени х нормативно-правовими актам и, має відбуватися з отриманн ям витягу з Реєстру прав (підп ункт 3.5.9).

Відповідно до п. 7.1.1 Тимчасов ого положення про порядок де ржавної реєстрації права вла сності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердже ного наказом МЮУ від 07.02.02 № 7/5 (в р едакції наказу МЮУ від 28.07.10 №1692/5) право на отримання витягу з Р еєстру прав мають: власник (вл асники) об'єкта, права щодо я кого підлягають державній р еєстрації, або уповноважена ним (ними) особа; правокористу вач (правокористувачі) нерух омого майна або уповноважена ним (ними) особа; спадкоємці (п равонаступники - для юридичн их осіб) або уповноважені ним и особи.

Відповідно до п. 7.8 вказаного положення витяг з реєстру пр ав є дійсним протягом трьох м ісяців з моменту його видачі , окрім випадків, коли витяг з реєстру прав видається спа дкоємцям для оформлення спад щини.

Позивачем було надано суду відповідні витяги з реєстру прав, видані для оформлення с падщини на спірну частку буд инку та частку квартири.

Відповідно до витягу з реєс тру прав № 28850067, виданого для офо рмлення спадщини на 1/2 частку житлового будинку з відповід ною часткою господарських бу дівель та споруд за АДРЕСА_ 1, опис об'єкта включає житло вий будинок А, прибудову а, ган ок, козирок, сарай Б, погріб п/Б , навіс В, вбиральню Д, огорожу 1-3, а також містить інформацію про самочинно переобладнані приміщення: кухня 1-6, площею 5,3 к в.м., та санвузол 1-7, площею 3,6 кв.м ., які не входять до складу спа дкового майна після смерті ОСОБА_3

Відповідно до витягу з реєс тру прав № 28872944, виданого для офо рмлення спадщини на 1/2 частку квартири за № 1 в будинку за А ДРЕСА_1, в будинку літ. А, опис об'єкта включає кімнату 1-5, кух ню 1-6, частину коридора 1-2 пл. 2,3 кв .м., частину санвузла 1-7 пл. 2,4 кв.м ., частину веранди 1-1 пл. 1,7 кв.м., ча стину веранди І площею 1,2 кв.м., в тому числі самочинно перео бладнані приміщення: санвузо л 1-7 та кухня 1-6, які не входять до складу спадкового майна піс ля смерті ОСОБА_3

Як пояснив у судовому засід анні представник КП "Вінниць ке міське бюро технічної інв ентаризації", залучений до уч асті в справі у якості спеціа ліста, оскільки в реєстрі пра в власності та інших речових прав на нерухоме майно два пр авовстановлюючих документи померлої ОСОБА_3 зареєстр овані окремо, то і спадкові пр ава позивача підлягають реал ізації окремо на 1/2 частку жит лового будинку з відповідною часткою господарських будів ель та споруд за АДРЕСА_1 т а на 1/2 частку квартири за № 1 в б удинку за АДРЕСА_1, в будин ку літ. А.

Судом встановлено, що факти чно будинковолодіння за АД РЕСА_1 складається з одного житлового будинку літ. А. Пр ичиною того, що в правовста новлюючих документах, видани х на ім'я померлої ОСОБА_3 зазначено різні типи об'єкті в (частка будинку та квартира ) є різний спосіб набуття прав а власності на вказане майно . Так 1/2 частка житлового будин ку з відповідною часткою гос подарських будівель та спору д належить спадкодавцю на пі дставі рішення суду, а 1/2 частк у квартири було набуто в проц есі реалізації права на прив атизацію об'єктів державного житлового фонду.

Як видно з державного акта н а право власності на земельн у ділянку серії ВН № 096040, видано го Вінницькою міською радою 14 вересня 2004 року, зареєстрован ого в книзі записів державни х актів за № 1/3042-1, земельна ділян ка, площею 0,0350 га, призначена дл я будівництва і обслуговуван ня житлового будинку, господ арських будівель та споруд, к адастровий номер якої 0510100000:02:069:000 8, за АДРЕСА_1, перебуває у с пільній сумісній власності ОСОБА_3 та позивача ОСОБ А_1.

Відповідно ч. 1 ст. 368 ЦК Україн и спільна власність двох або більше осіб без визначенн я часток кожного з них у пр аві власності є спільною су місною власністю.

Згідно ч. 1 ст. 86 Земельного ко дексу України земельна ділян ка може знаходитись у спільн ій власності з визначенням ч астки кожного з учасників сп ільної власності (спільна ча сткова власність) або без виз начення часток учасників сп ільної власності (спільна су місна власність).

Відповідно до ч. 4 ст. 86 Земель ного кодексу України право с пільної власності на землю п освідчується державним акто м на право власності на землю .

Частина 2 ст. 89 Земельного код ексу України передбачає, що у спільній сумісній власності перебувають земельні ділян ки співвласників жилого буди нку.

Згідно п. г ч. 1 ст. 81 Земельного кодексу України громадяни У країни набувають права влас ності на земельні ділянки на підставі прийняття спадщини .

Оскільки у позивача немає м ожливості отримати свідоцтв о про право на спадщину на час тку земельної ділянки, (так як не визначений розмір часток її та померлої ОСОБА_3 у пр аві власності на ділянку, бо з емельна ділянка перебуває у спільній сумісній власності ), а успадковуючи невизначену частку своєї матері в праві с пільної сумісної власності н а земельну ділянку, позивач н абуває право на цілу ділянку (адже вона є співвласником сп адкодавця), у такому випадку н емає потреби визначати розмі р часток у праві власності на земельну ділянку. Так як діля нка в порядку спадкування пе реходить у особисту власніст ь однієї особи, є підстави для задоволення позову в частин і визнання за позивачем прав а власності на цілу земельну ділянку, враховуючи також по ложення п. а ч. 3 ст. 152 Земельного кодексу України.

Згідно ст. 1216 Цивільного коде ксу України спадкуванням є п ерехід прав та обов'язків (спа дщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інши х осіб (спадкоємців).

Згідно ст. 1218 Цивільного коде ксу України до складу спадщи ни входять усі права та обов'я зки, що належали спадкодавце ві на момент відкриття спадщ ини і не припинилися внаслід ок його смерті.

Ст. 1297 ЦКУ встановлено обов'я зок спадкоємця звернутися за свідоцтвом про право на спад щину на нерухоме майно - спадк оємець, який прийняв спадщин у, у складі якої є нерухоме май но, зобов'язаний звернутися д о нотаріуса за видачею йому с відоцтва про право на спадщи ну на нерухоме майно.

Відповідно до ст. 1299 ЦКУ якщо у складі спадщини, яку прийня в спадкоємець, є нерухоме май но, спадкоємець зобов'язаний зареєструвати право на спад щину в органах, які здійснюют ь державну реєстрацію нерухо мого майна. Право власності н а нерухоме майно виникає у сп адкоємця з моменту державної реєстрації цього майна.

Проте, згідно ч. 5 ст. 1268 ЦКУ, нез алежно від часу прийняття сп адщини вона належить спадкоє мцеві з часу відкриття спадщ ини.

Згідно ч. 1 ст. 41 Конституції У країни кожен має право волод іти, користуватись та розпор яджатись своєю власністю.

Згідно ч. 4 ст. 41 Конституції У країни право приватної власн ості є непорушним.

Згідно ч. 1 ст. 321 Цивільного ко дексу України право власност і є непорушним. Ніхто не може б ути позбавлений його чи обме жений у його здійсненні.

Відповідно до вимог ч. 1 ст. 88 Ц ПК України стороні, на корист ь якої ухвалено рішення, суд п рисуджує з другої сторони по несені нею і документально п ідтверджені судові витрати.

Дослідивши матеріали спра ви, надані сторонами докумен ти і пояснення, оцінивши дока зи у їх сукупності, суд приход ить до висновку, що позов є дов еденим і підлягає задоволенн ю в повному обсязі.

Враховуючи викладене вище та керуючись ст.ст. 15, 16, 1216, 1217, 1258, 1261, 12 68, 1269, 1296, 1297 ЦК України, ст.ст. 78, 79, 81, 86, 89, 9 0, 120, 125, 126, 131, 152 Земельного кодексу У країни, ст.ст. 3, 61, 88, 118-120, 224 ЦПК Украї ни, суд, -

ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_1 задов ольнити повністю.

Визнати за ОСОБА_1 право власності в порядку спадкув ання за законом після смерті її матері ОСОБА_3, яка поме рла ІНФОРМАЦІЯ_1 року, на 1/2 (одну другу) частку житлового будинку з відповідною частк ою господарських будівель та споруд за АДРЕСА_1.

Визнати за ОСОБА_1 право власності в порядку спадкув ання за законом після смерті її матері ОСОБА_3, яка поме рла ІНФОРМАЦІЯ_1 року, на 1/2 (одну другу) частку квартири з а № 1 в будинку за АДРЕСА_1.

Визнати за ОСОБА_1 право власності на цілу земельну д ілянку, площею 0,0350 га, за АДРЕ СА_1, в межах згідно з планом, призначену для будівництва і обслуговування житлового б удинку, господарських будіве ль та споруд, кадастровий ном ер якої 0510100000:02:069:0008, в тому числі в п орядку спадкування за законо м після смерті її матері ОС ОБА_3, яка померла ІНФОРМА ЦІЯ_1 року.

Стягнути з ОСОБА_2 на кор исть ОСОБА_1 1700 грн. за оплат у судового збору та 120 грн. за оп лату витрат на інформаційно- технічне забезпечення розгл яду справи.

Заочне рішення може бути п ереглянуто судом, що його ухв алив за письмовою заявою від повідача. Заява про перегляд заочного рішення може бути п одано протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Позивач має право оскаржит и заочне рішення в загальном у порядку.

Апеляційна скарга на рішен ня суду першої інстанції под ається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особ и, які брали участь у справі, а ле не були присутні у судовом у засіданні під час проголош ення судового рішення, можут ь подати апеляційну скаргу п ротягом десяти днів з дня отр имання копії цього рішення.

Суддя:

СудЛенінський районний суд м.Вінниці
Дата ухвалення рішення04.07.2011
Оприлюднено03.04.2012
Номер документу19012776
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —2-2331/11

Рішення від 17.06.2011

Цивільне

Богунський районний суд м. Житомира

Коломієць О. С.

Рішення від 17.06.2011

Цивільне

Богунський районний суд м. Житомира

Коломієць О. С.

Рішення від 13.12.2011

Цивільне

Ленінський районний суд м.Дніпропетровська

Скрипник К. О.

Ухвала від 17.11.2011

Цивільне

Добропільський міськрайонний суд Донецької області

Тітова Т. А.

Ухвала від 15.02.2019

Цивільне

Овідіопольський районний суд Одеської області

Козирський Є. С.

Ухвала від 15.02.2019

Цивільне

Овідіопольський районний суд Одеської області

Козирський Є. С.

Ухвала від 26.12.2018

Цивільне

Апеляційний суд Одеської області

Драгомерецький М. М.

Ухвала від 26.11.2018

Цивільне

Апеляційний суд Одеської області

Драгомерецький М. М.

Ухвала від 06.11.2018

Цивільне

Апеляційний суд Одеської області

Драгомерецький М. М.

Ухвала від 03.09.2018

Цивільне

Овідіопольський районний суд Одеської області

Кочко В. К.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні