12/291
ГОСПОДАРСЬКИЙ С У Д
Кіровоградської області
У Х В А Л А
"14" липня 2008 р. Справа № 12/291
Господарський суд Кіровоградської області у складі судді Хилька Ю.І.,розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу № 12/291
за позовом: управління Пенсійного фонду України в Знам'янському районі, м. Знам'янка, Кіровоградська область,
до відповідача: закритого акціонерного товариства "Знам'янська цукрова компанія", с. Володимирівка, Знам'янський район, Кіровоградська область,
про стягнення 39 331, 99 грн.
за участю:
секретаря судового засідання Волоткевича А.В.,
та представників сторін:
від позивача - Солонько Ю.Ю., довіреність № 106/01-25 від 12.01.2008 року;
від відповідача - участі не брав;
Розглянувши наявні матеріали справи, заслухавши пояснення представника позивача, господарський суд, -
ВСТАНОВИВ:
Управлінням Пенсійного фонду України в Знам'янському районі пред'явлено позов до закритого акціонерного товариства "Знам'янська цукрова компанія" про стягнення 39 331, 99 грн.
Ухвалою від 04.07.2008 року господарським судом поновлено провадження у справі № 12/291 та призначено справу до розгляду в судовому засіданні на 14.07.2008 року на 10:30 год.
В судовому засіданні представником позивача подано письмове клопотання про відмову від позову та закриття провадження у справі у зв'язку з тим, що закрите акціонерне товариство "Знам'янська цукрова компанія" ліквідовано.
В якості доказу позивачем подано копію ухвали господарського суду Кіровоградської області від 03.06.2008 року по справі № 10/127 про банкрутство закритого акціонерного товариства "Знам'янська цукрова компанія", відповідно до якої визнані судом та ліквідатором, але не задоволені в ході ліквідаційної процедури вимоги управління Пенсійного фонду України в Знам'янському районі в сумі 61 398, 25 грн. вважаються погашеними із-за недостатності майна банкрута, а юридичну особу банкрута закритого акціонерного товариства "Знам'янська цукрова компанія", код ЄДРПОУ 31446388 - ліквідовано.
Відповідно до вимог статті 136 Кодексу адміністративного судочинства України позивач може відмовитись від адміністративного позову протягом всього часу судового розгляду, зробивши усну заяву. Якщо відмову від адміністративного позову викладено в адресованій суду письмовій заяві, ця заява приєднується до справи. Судове рішення у зв'язку з відмовою від адміністративного позову ухвалюється за правилами, встановленими статтею 112 Кодексу адміністративного судочинства України.
Згідно статті 112 Кодексу адміністративного судочинства України про прийняття відмови від адміністративного позову суд постановляє ухвалу, якою закриває провадження у справі.
Враховуючи, що відмова позивача не суперечить закону і не порушує чиї - не будь права, свободи чи інтереси, господарський суд приймає відмову від позову.
При цьому суд роз'яснює, що відповідно до вимог статті 157 Кодексу адміністративного судочинства України повторне звернення з тією самою позовною заявою не допускається.
Відповідно до вимог п. 2 ч. 1, ч. 3 ст. 157 Кодексу адміністративного судочинства України суд закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від адміністративного позову і відмову прийнято судом.
Керуючись ст.ст. 112, 136, 157, 165, 167, 186, 254, п. 6 Розділу VІІ Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України, господарський суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Прийняти відмову позивача від позову та закрити провадження у адміністративній справі № 12/291.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого Кодексом адміністративного судочинства України, якщо таку заяву не було подано.
Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений Кодексом адміністративного судочинства України, ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що ухвала суду не набрала законної сили.
Ухвалу може бути оскаржено в апеляційному порядку шляхом подання заяви про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції протягом п'яти днів з дня її проголошення.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Копії ухвали надіслати сторонам у справі.
Суддя Ю. І. Хилько
Суд | Господарський суд Кіровоградської області |
Дата ухвалення рішення | 14.07.2008 |
Оприлюднено | 21.08.2008 |
Номер документу | 1908810 |
Судочинство | Господарське |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні