19/076-11
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
01032, м. Київ, вул. Комінтерну, 16 тел. 235-24-26
УХВАЛА
"07" листопада 2011 р. Справа № 19/076-11
за позовом Прокурора Ставищенського району Київської області в інтересах держави в особі Ставищенської районної державної адміністрації Київської області, смт Ставище, Київська область
до товариства з обмеженою відповідальністю «Ставищенський рибгосп», смт Ставище, Київська область
про звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок та стягнення збитків
Суддя Т.П. Карпечкін
В засіданні приймали участь:
від прокуратури: Барановська В.В. (посвідчення № 042 від 14.05.2009 року);
від позивача : не з'явився;
від відповідача: Малишев Г.М. (генеральний директор –протокол № 1 від 01.10.2005 року).
Обставини справи:
В провадженні господарського суду Київської області знаходиться справа за позовом Прокурора Ставищенського району Київської області в інтересах держави в особі Ставищенської районної державної адміністрації Київської області до товариства з обмеженою відповідальністю «Ставищенський рибгосп»про звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок та стягнення збитків.
Провадження у справі було порушене відповідно до ухвали господарського суду Київської області від 14 жовтня 2011 року та призначено справу до розгляду на 7 листопада 2011 року.
В судовому засіданні яке відбулось 7 листопада 2011 року представником відповідача було подано до суду відзив на позов з додатками.
В зазначеному відзиві відповідач як на підставу неправомірності позовних вимог посилається на те, що він користується спірною земельною ділянкою на підставі договору № 19/10 зберігання з правом користування майна (гідротехнічних споруд), які обліковуються на балансі Державного підприємства «Укрриба»укладеного 14 вересня 2010 року між товариством з обмеженою відповідальністю «Ставищенський рибгосп»та Державним підприємством «Укрриба».
Отже в разі задоволення даного позову рішення у справі вплине на права Державного підприємства «Укрриба», оскільки призведе до неможливості виконання зобов'язань товариством з обмеженою відповідальністю «Ставищенський рибгосп»за вищезазначеним договором.
Треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до прийняття рішення господарським судом, якщо рішення з господарського спору може вплинути на їх права або обов'язки щодо однієї з сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за клопотанням сторін, прокурора або ініціативи господарського суду. У заявах про залучення третіх осіб і у заявах третіх осіб про вступ у справу на стороні позивача або відповідача зазначається, на яких підставах третіх осіб належить залучити або допустити до участі у справі. Питання про допущення або залучення третіх осіб до участі у справі вирішується господарським судом, який виносить з цього приводу ухвалу. Треті особи, які не заявляють самостійних вимог, користуються процесуальними правами і несуть процесуальні обов'язки сторін, крім права на зміну підстави і предмета позову, збільшення чи зменшення розміру позовних вимог, а також на відмову від позову або визнання позову.
Враховуючи те, що рішення у справі може вплинути на права Державного підприємства «Укрриба», суд вважає необхідним залучити до участі у справі в якості третьої особи без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - Державне підприємство «Укрриба».
Представник позивача в судове засідання не з'явився, причини неявки суду не повідомив, про день і час розгляду справи був повідомлений належним чином.
В зв'язку з неявкою в судове засідання представника позивача та необхідністю витребування додаткових доказів у справі, розгляд справи підлягає відкладенню.
Керуючись статями 27, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -
ухвалив:
1. Відкласти розгляд справи на 21 листопада 2011 року о 10 год. 15 хв.
2. Залучити до участі у справі в якості третьої особи без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача –Державне підприємство «Укрриба»(04050, м. Київ, вул. Тургеневська, б. 82-А).
Зобов'язати третю особу: подати до суду письмовий відзив на позов та правовстановлюючі документи на спірну земельну ділянку.
3. Зобов'язати прокуратуру направити третій особі позовну заяву з додатками та докази направлення надати до суду.
4. Зобов'язати прокуратуру надати до суду наступні докази: протокол про адміністративне правопорушення; акт обстеження земельної ділянки; належним чином завірену Постанову про накладення адміністративного стягнення на відповідача. Також надати до суду письмове правове обґрунтування позовних вимог з врахуванням заперечень відповідача викладених в відзиві на позовну заяву.
5. Зобов'язати відповідача надати до суду оригінали документів (для огляду в судовому засіданні) доданих до відзиву на позовну заяву. Також надати до суду Додаток № 1 «Акт приймання-передічі державного майна»до Договору № 19/10 зберігання з правом користування майна (гідротехнічних споруд), які обліковуються на балансі Державного підприємства «Укрриба»від 14 вересня 2010 року та акт приймання-передачі нерухомого майна за вказаним договором.
6. Визнати обов'язковою явку сторін в судове засідання.
7. Попередити сторони про матеріальну відповідальність за неявку в судове засідання та невиконання вимог суду. Попередити учасників провадження про те, що відповідно до пункту п'ятого статті 83 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, приймаючи рішення, має право: стягувати в доход Державного бюджету України з винної сторони штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону; попередити учасників провадження про те, що відповідно до пунктів 1-3 статті 382 Кримінального кодексу України, умисне невиконання вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню - карається штрафом від п'ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років (ч. 1). Ті самі дії, вчинені службовою особою, - караються штрафом від семисот п'ятдесяти до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років (ч. 2). Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, вчинені службовою особою, яка займає відповідальне чи особливо відповідальне становище, або особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, або якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам і свободам громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам юридичних осіб, - караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
8. Копію ухвали господарського суду Київської області надіслати сторонам по справі, третім особам та до Прокуратури Київської області.
Суддя Т.П. Карпечкін
Суд | Господарський суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 07.11.2011 |
Оприлюднено | 17.11.2011 |
Номер документу | 19145558 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Київської області
Карпечкін Т.П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні