Справа № 3-3803/11
2011 рік
П О С Т А Н О В А
19 вересня 2011 року м. Білгород- Дністровський
Суддя Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області Толкаченко О.О., розглянувши матеріали, які надійшли з Білгород-Дністровської об’єднаної державної податкової інспекції в Одеській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1; ІНФОРМАЦІЯ_1; який народився у м. Арциз Одеської області; громадянин України; працює директором ПТП «Нефтесервіс», код ЄДПРОУ- 20923913; мешкає за адресою: АДРЕСА_1, ідентифікаційний код особи відсутній,
за ч. 1 ст. 163-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення
ВСТАНОВИВ :
До Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області надійшли матеріали про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 163-4 КУпАП у відношенні ОСОБА_1.
З наданих матеріалів вбачається, що директором ПТП «Нефтесервіс»громадянином ОСОБА_1 порушено ст.1, п.2.1 ст. 2, п.п.3.1.1, п.3.1 ст.3, п.п.4.2.1, п.4.2, п.п.4.3.20, п.4.3 ст.4, п.п.8.1.1, п.8.1 ст.8, п.17.1 ст.17 Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб»№ 889-ІV від 22.05.2003 року, а саме порушено порядок ведення податкового обліку, порядок утримання та перерахування податку з доходів фізичних осіб, згідно акту перевірки №2590/23 від 19.08.2011 року, яке призвело до заниження податку з доходів фізичних осіб у сумі 675 гривень 00 копійок, чим скоїв правопорушення відповідальність за яке передбачена згідно ч.1 ст. 163-4 КУпАП.
ОСОБА_1 у судове засідання не з’явився.
Дослідивши матеріали справи, суд дійшов до висновку про винність ОСОБА_1 у скоєнні адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст. 163-4 КУпАП.
Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини та керуючись ст.ст. 283-285 КУпАП суддя , -
ПОСТАНОВИВ:
Визнати ОСОБА_1 винним у скоєнні адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст. 163-4 КУпАП.
Застосувати до ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 34 грн. на користь держави (р/р 31119106700011, код 23215016 ВДК, МФО 828011).
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано. Якщо заяву про апеляційне оскарження було подано, але апеляційна скарга не була подана у встановлений строк, постанова набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи. Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови до апеляційного суду Одеської області через Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області.
Строк пред’явлення виконавчого документа до виконання –три місяця.
Суддя: О.О. Толкаченко
Суд | Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 19.09.2011 |
Оприлюднено | 18.11.2011 |
Номер документу | 19174992 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Амур-Нижньодніпровський районний суд м.Дніпропетровська
Воробйов В. Л.
Адмінправопорушення
Бабушкінський районний суд м.Дніпропетровська
Єлісєєва Т. Ю.
Адмінправопорушення
Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області
Черепахін В. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні