ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
вул. Артема, 157, м. Донецьк, 83048, т ел. 332-57-40
У Х В А Л А
29.08.2011 р. справа № 26/5009/2498/11
Донецький апеляційний господарський суд у складі к олегії суддів:
головуючого:
суддів Мєзєнцева Є.І.
Азарової З.П., Ломовцевої Н.В .
Представники сторін:
від позивача: не з' явився
від відповідача 1: не з' явився
від відповідача 2: ОСОБА_2, довіреність № 143 ві д 27.01.2011 р.
від третьої особи: не з' явився
розглянувши апеляційну ск аргу Публічного акціонерно го товариства «Родовід Банк» м. Київ
на рішення
господарського суду Запорізької області
від 06.07.2011 року
у справі № 26/5009/2498/11 (суддя Юлдашев О.О.)
за позовом Приватного підприємства «Шинник+»м. Біла Церква Київс ька область
до відповідача 1 Товариства з обмеженою ві дповідальністю «Компанія «С иметрія»м. Запоріжжя
до відповідача 2 Публічного акціонерного товариства «Родовід Банк»м. Київ
за участю третьої особи, як а не заявляє самостійних вим ог на предмет спору на сторон і відповідача 1
ОСОБА_1 м. Київ
про визнання недійсним креди тного договору № 79.1/30-КЛТ-07 від 27.0 9.2007 р. та визнання відсутності прав та обов' язків сторін з а кредитним договором № 79.1/30-КЛ Т-07 від 27.09.2007 р.
В С Т А Н О В И В:
Рішенням господарсь кого суду Запорізької област і від 06.07.2011 р. по справі № 26/5009/2498/11 поз овні вимоги Приватного підпр иємства «Шинник+»м. Біла Церк ва Київська область до Товар иства з обмеженою відповідал ьністю «Компанія «Симетрія» м. Запоріжжя та Публічного ак ціонерного товариства «Родо від Банк»м. Київ - задоволен о частково. Визнано відсутні сть прав та обов' язків стор ін за кредитним договором № 79 .1/30-КЛТ-07 від 27.09.2007 року.
Не погоджуючись з винесени м рішенням господарського су ду, Публічне акціонерне това риство «Родовід Банк»м. Київ звернулось з апеляційною ск аргою, якою просить суд: скасу вати рішення господарського суду Запорізької області ві д 06.07.2011 року по справі № 26/5009/2498/11 та п рийняти нове рішення, яким ві дмовити в позові повністю.
Ухвалою від 02.08.2011 р. апеляцій на скарга Публічного акціоне рного товариства «Родовід Ба нк»м. Київ прийнята до провад ження Донецьким апеляційним господарським судом. Розгля д скарги призначено на 29.08.2011р.
29.08.2011 р. представник позивач а не з' явився до судового за сідання. Проте, через канцеля рію суду отримано письмове к лопотання, відповідно до змі сту якого, останній просить с уд відкласти розгляд справи на більш тривалий термін.
Судова колегія розглянула вищевказані клопотання та з адовольнила.
Представники відповідача 1 та третьої особи до судового засідання не з' явились, при чини неявки не повідомили, хо ча про час та місце розгляду а пеляційної скарги були повід омлені належним чином.
Представник скаржника в за сіданні суду, підтримав дово ди викладені у апеляційній с карзі. Крім того, надано додат кові письмові пояснення до а пеляційної скарги.
З огляду на наведене, з мето ю з'ясування фактичних обста вин справи, судова колегія ап еляційної інстанції вважає з а необхідне заслухати поясне ння відповідача 1 та третьої о соби, у зв' язку з чим розгля д справи відкладається.
Враховуючи наведене та кер уючись ст. 77, ст. 86 Господарсько го процесуального кодексу Ук раїни, Донецький апеляційний господарський суд,
У Х В А Л И В:
Розгляд апеляційної ск арги Публічного акціонерног о товариства «Родовід Банк»м . Київ по справі № 26/5009/2498/11 відклас ти на 05.09.11 р. об 11 год. 20 хв. , зал засідання № 2 у корпусі за лів судових засідань Донецьк ого апеляційного господарсь кого суду.
Зобов' язати відповіда ча 1 та третю особу забезпе чити явку представника у суд ове засідання (з оригіналами документів, що підтверджуют ь повноваження представникі в та їх особи), а також надати Д онецькому апеляційному госп одарському суду та направити іншій стороні по справі до дн я засідання суду відзив на ап еляційну скаргу.
Попередити сторін, що у раз і нез' явлення їх представни ків у судове засідання, апеля ційна скарга буде розглянута за наявними в справі матеріа лами.
Головуючий Є.І.Мєз єнцев
Судді: З.П.Азаров а
Н.В.Ломовцева
Суд | Донецький апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 01.09.2011 |
Оприлюднено | 20.12.2011 |
Номер документу | 19916182 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Донецький апеляційний господарський суд
Азарова З.П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні