ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОН СЬКОЇ ОБЛАСТІ
73000, м. Херсон, вул. Горького, 18
"08" грудня 2011 р. справа № 5024/2038/2011
Господарський суд Херсонс ької області у складі судді Л юдоговської В.В.при секрет арі Горголь О. М., розглянувши справу
за позовом: Прокурора Нов отроїцького району Херсонсь кої області в інтересах держ ави в особі позивача-1: Державн ого комітету рибного господа рства України, м. Київ, позива ча-2: ДП "Укрриба", позивача-3:, рег іонального відділення Фонду Державного майна України по Херсонській області, м. Херсо н
до: відповідача-1: Відкри того акціонерного товариств а "Мотор Січ", м. Запоріжжя
відповідача-2: Приватно-орен дного сільськогосподарсько го товариства "Тепло-Огарьов ське", с. Заозерне Новотроїцьк ого району Херсонської облас ті
про визнання договору н едійсним та повернення майна
за участю прокурора не при був;
представників сторін:
від позивача -1: не прибув;
від позивача-2: ОСОБА_1 до в. № 11-13/983 від 07.11.2011р.;
від позивача-3: ОСОБА_2 до в. № 21 від 05.10.2011р.;
від відповідача -1: ОСОБА_3 дов. № 173 юр від 01.07.2011р.;
від відповідача-2: ОСОБА_4 дов. № б/н від 07.12.2011р.;
встановив:
Прокурор Новотроїц ького району Херсонської обл асті в інтересах держави в ос обі
державного комітету рибно го господарства України (поз ивач-1), державного підприємст ва "Укрриба" (позивач-2), регіон ального відділення Фонду дер жавного майна України по Хер сонській області (позивача-3) з вернувся до суду з позовом пр о визнання недійсним догово ру про спільну діяльність №5251 /09(УСІСР), укладеного 03.09.2009року мі ж відкритим акціонерним тов ариством "Мотор Січ" (відповід ач-1) та приватним орендним сіл ьськогосподарським підприє мством "Агрофірма "Тепло-Огар ьовське" (відповідач-2). Крім того, він просить зо бов'язати відповідача-2 повер нути Державному комітету риб ного господарства "України" м айно, яке перебуває у нього на зберіганні на підставі дого вору про спільну діяльність №5252/09 (УСІСР) від 03.09.2009 року.
Позивач-1, у судове зас ідання не прибув, направив за яву у якій просить суд замін ити позивача-1 у справі Держа вний комітет рибного господа рства України на його правон аступника - Державне агентст во рибного господарства Укра їни та відкласти розгляд спр ави.
Згідно з ст. 25 ГПК Укра їни у разі смерті або оголоше ння фізичної особи померлою, припинення діяльності суб'є кта господарювання шляхом ре організації (злиття, приєдна ння, поділу, перетворення), зам іни кредитора чи боржника в з обов'язанні, а також в інших ви падках заміни особи у віднос инах, щодо яких виник спір, гос подарський суд залучає до уч асті у справі правонаступник а відповідної сторони або тр етьої особи на будь-якій стад ії судового процесу. Усі дії, в чинені в судовому процесі до вступу у справу правонаступ ника, обов'язкові для нього та к само, як вони були обов'язков і для особи, яку правонаступн ик замінив.
До матеріалів справи Державним агентством рибног о господарства України надан о суду копію указу Президент а України від 16.04.2011року № 484/2011, з як ого вбачається, що Державне агентство рибного господарс тва України є правонаступник ом Державного комітету рибн ого господарства України.
У зв'язку з викладеним , суд здійснює заміну позивач а-1 Державного комітету рибно го господарства України на й ого правонаступника - Держав не агентство рибного господа рства України.
Позивачем-2 надано дод аткові докази у справі, які су д прийняв до розгляду та долу чив до матеріалів справи.
Позивач-3 позовні вимо ги підтримав у повному обсяз і.
Відповідачем-1 заявле но клопотання про зупинення провадження у справі до розг ляду господарським судом Зап орізької області справи № 4/5009/6 896/11.
Представник відповід ача-2 проти позовних вимог зап еречує, письмового відзиву н а позов не надано.
На підставі викладен ого, у зв'язку з клопотанням по зивача-1 та необхідністю нада ти додаткові докази у справі , розгляд справи відкладаєт ься.
На підставі викладеного, к еруючись ст. 25, ст. 77, ст. 86 ГПК Укра їни, суд
ухвалив:
1. Здійснити заміну поз ивача-1 Державного комітету р ибного господарства України на його правонаступника - Дер жавне агентство рибного госп одарства України.
2. Розгляд справи відкласт и.
3. Призначити розгляд справи на "19" грудня 2011 р. о 10:00 за адресою : м. Херсон, вул. Горького, 18, зал с удових засідань № 326
4. Явку в засідання представ ників сторін з доказами про п овноваження, визначеними ст. 28 ГПК України, визнати обов'яз ковою.
5. Зобов'язати сторони надат и суду:
Прокурору: направ ити копію позовної заяви та д одані до неї документи Держа вному агентству рибного госп одарства України, докази нап равлення надати суду; Позивачу-1:
Позивачу-2:
Відповідачу-1:
Відповідачу-2: відзив на позов з документальним обґру нтуванням викладених в ньому обставин.
Суддя В. В. Людо говська
Суд | Господарський суд Херсонської області |
Дата ухвалення рішення | 08.12.2011 |
Оприлюднено | 23.12.2011 |
Номер документу | 20018141 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Херсонської області
Людоговська В.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні