Справа № 1-186/11
В И Р О К
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
21 грудня 2011 року
смт.Любар
Любарський районний суд Житомирської області у складі:
головуючого-судді І.І.Замеги
при секретарі В.І.Демчук
з участю прокурора С.О.Пазюри
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт.Любар кримінальну справу по обвинуваченню:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, українця, громадянина України, розлученого, непрацюючого, ІНФОРМАЦІЯ_3, судимого Любарським районним судом 30 квітня 2010 року за ч.1 ст.164 КК України до 1 (одного) року обмеження волі та на підставі ст.ст.75, 76 КК України звільненого від відбування покарання з іспитовим строком на 1 рік,
у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України,
В С Т А Н О В И В:
19 квітня 2011 року близько 20 год. 00 хв. підсудний ОСОБА_1 вирішив вчинити крадіжку електричного кабелю від павільйону артезіанської свердловини №3, яка розташована в с.Громада Любарського району, неподалік річки Случ та належить Любарському КП ЖКГ, з метою його подальшої реалізації в якості металобрухту.
Реалізовуючи свій злочинний умисел, підсудний у вказаний період часу, прийшов до вищевказаного павільйону артезіанської свердловини, де шляхом демонтажу, вчинив крадіжку 4-х електричних кабелів ВПП 6, що проходили від павільйону свердловини до електроопори, які в подальшому реалізував в якості металобрухту.
Таким чином даним злочином ОСОБА_1 заподіяв Любарському КП ЖКГ матеріальну шкоду на загальну суму 456 гривень.
У судовому засіданні в пред’явленому обвинуваченні підсудний ОСОБА_1 свою вину у вчиненому визнав повністю, щиро розкаявся і пояснив суду, що 19 квітня 2011 року близько 20 год. 00 хв. він вирішив піти до артезіанської свердловини, яка знаходиться неподалік річки Случ в с.Громада Любарського району та викрасти електрокабель, який проходить від електроопори до даної станції, для того щоб в подальшому здати його на металобрухт та заробити грошей. З цією метою він взяв у своєму домогосподарстві сокиру та кусачки і пішов до приміщення гідростанції. Дане приміщення було замкнене і в середину нього він не заходив, а виліз на дах даного приміщення та за допомогою сокири і кусачок перерубав та перекусив чотири мідних кабелі, по яких проходила електроенергія від електроопори до станції. Після цього він зліз із даху та виліз на дерево, яке знаходиться неподалік електроопори і біля якого проходив даний кабель, де за допомогою сокири та кусачок відрубав та перекусив інші чотири кінці кабелю. Забравши даний кабель, він відніс його до кущів, які знаходяться неподалік гідростанції, де розпалив вогонь та пообпалював на ньому ізоляцію кабелю. Обпаливши ізоляцію, він забрав кабель та заніс його до свого домогосподарства. Наступного дня він продав викрадений кабель в якості металобрухту невідомим йому особам за ціною 55 гривень, які в подальшому витратив на свої особисті потреби.
Враховуючи те, що підсудний не оспорює фактичні обставини справи і судом встановлено, що він правильно розуміє зміст цих обставин, відсутні будь-які сумніви у добровільності та істинності його позицій, заслухавши думку учасників судового розгляду та роз»яснивши йому положення ст.299 КПК України, суд визнає недоцільним дослідження інших доказів по справі, а тому застосовує спрощений порядок дослідження доказів.
Крім особистого визнання своєї вини підсудним, його вина у вчиненні даного злочину підтверджується дослідженими по справі доказами.
Відповідно до протоколу огляду місця події від 22 квітня 2011 року, проведеного біля павільйону артезіанської свердловини №3, що в с.Громада Любарського району, було встановлено, що звідти було вчинено крадіжку електрокабелю.
Даними протоколу огляду місця події від 22 квітня 2011 року, проведеного в домогосподарстві ОСОБА_1, що по вул.Тельмана,44 в с.Громада Любарського району стверджується, що під час огляду було вилучено сокиру та кусачки, за допомогою яких ОСОБА_1 вчинив крадіжку електрокабелю.
Довідка №89 від 22.04.2011 року, видана Любарським КП ЖКГ, що вартість викраденого кабелю становить 456 гривень.
Із протоколу огляду речових доказів вбачається, що було оглянуто сокиру та кусачки, за допомогою яких ОСОБА_1 вчинив крадіжку електрокабелю.
Постановою про приєднання до справи речових доказів стверджується, що було визнано та приєднано до кримінальної справи, в якості речових доказів, сокиру та кусачки, за допомогою яких ОСОБА_1 вчинив крадіжку електрокабелю.
Відповідно до протоколу відтворення обстановки та обставин події від 11 травня 2011 року, проведеного біля павільйону артезіанської свердловини №-3, що в с. Громада, Любарського району, ОСОБА_1 показав як він вчинив крадіжку електрокабелю.
Як вбачається із довідок від лікаря-нарколога та лікаря-психіатра Любарської ЦРЛ, ОСОБА_1І на обліку у даних лікарів не перебуває та за медичною допомогою не звертався.
Аналізуючи всі досліджені по справі докази в їх сукупності суд приходить до висновку, що вина підсудного ОСОБА_1 знайшла своє підтвердження у судовому засіданні та кваліфікує його дії за ч.1 ст.185 КК України як таємне викрадення чужого майна (крадіжка).
Призначаючи покарання підсудному ОСОБА_1 суд враховує ступінь тяжкості вчиненого ним злочину, особу підсудного, обставини, які пом’якшують покарання – його щире каяття та активне сприяння розкриттю вчиненого злочину та обставини, які обтяжують покарання – рецидив злочинів, а тому обирає його в межах санкції ч.1 ст.185 КК України у вигляді штрафу.
Враховуючи те, що ОСОБА_1 вироком Любарського районного суду від 30 квітня 2011 року був засуджений до 1 (одного) року обмеження волі з іспитовим строком на 1 рік, то суд вважає за необхідне на підставі ст.71 КК України призначити йому покарання за сукупністю вироків, враховуючи при цьому, що згідно ч.3 ст.72 КК України основне покарання у вигляді штрафу при призначенні покарань за сукупністю вироків складанню з іншими видами покарань не підлягає і виконується самостійно.
По справі заявлений цивільний позов на суму 456 грн., який підлягає стягнення\ю з ОСОБА_1 в повному об»ємі.
Керуючись ст.ст.323, 324 КПК України, Суд, -
З А С У Д И В :
Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України і обрати йому покарання за цим Законом у вигляді штрафу в розмірі 50 (п»ятдесяти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 850 грн.
На підставі ст.71 КК України обрати ОСОБА_1 остаточне покарання за сукупністю вироків у вигляді 1 (одного) року обмеження волі з іспитовим строком на 1 (один) рік, зі сплатою штрафу в сумі 850 (вісімсот п»ятдесят) грн., які у відповідності із ст.72 ч.3 КК України виконуються самостійно.
У відповідності зі ст.76 КК України зобов»язати засудженого в період відбування покарання з випробуванням повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання та з»являтися на реєстрацію у кримінально-виконавчій інспекції
Запобіжний захід засудженому до вступу вироку в законну силу залишити попередній – підписку про невиїзд.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь Любарського КП ЖКГ, с.Старий Любар вул.Перемоги,127 Любарського району Житомирської області, р/р НОМЕР_1,МФО 311528 в ОДАППБ « Райффайзен банк Аваль», код 03343522 - 456 (чотириста п»ядесят шість) грн. заподіяного матеріального збитку.
Речові докази по справі: сокиру та кусачки, які знаходяться на зберіганні в кімнаті збереження речових доказів Любарського РВ УМВС, після вступу вироку в законну силу – знищити.
На вирок може бути подана апеляція до апеляційного суду Житомирської області через Любарський районний суд протягом п’ятнадцяти діб з моменту його проголошення.
Суддя
ОСОБА_2
Суд | Любарський районний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 21.12.2011 |
Оприлюднено | 07.01.2012 |
Номер документу | 20340502 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Могилів-Подільський міськрайонний суд Вінницької області
Савкова І. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні