ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міс та КИЄВА
01030, м.Київ, вул.Б.Хмельниць кого,44-Б тел. 284-18-98
У Х В А Л А
справа № 4/363 17.01.12
За позовом Суб"єкт пі дприємницької діяльності - ОСОБА_1
до Публічне акціонерне товариство "Рай ффайзен Банк Аваль"
про визнання н едійсною генеральної кредит ної годи та кредитного догов ору,
Суддя Борисенко І.І.
Представники:
від позивача не з' явився
від відповідача Чорні й Ю.А.
Обставини справи :
Суб"єкт підприємницької діяльності - ОСОБА_1 зверн увся до суду з позовом до Публ ічного акціонерного товарис тва "Райффайзен Банк Авал ь" про визнання недійсною ген еральної угоди та кредитного договору.
Представник позивача в суд ове засідання не з' явився, к лопотань та зав через канцел ярію суду не подав та не надіс лав.
В судовому засіданні пред ставником відповідача подан і заперечення на позовну зая ву, але доказів направлення з аперечень на позовну заяву н а адресу позивача суду не над ано.
За таких обставин розгляну ти спір в даному судовому зас іданні неможливо, тому розгл яд справи належить відкласти .
Керуючись ст. ст.77, 86 ГПК Укр аїни,-
У Х В А Л И В:
1. Розгляд справи від класти на 31.01.2012 о 12:30.
2. Запропонувати позив у надати письмові пояснення відносно заперечень відпові дача на позовну заяву.
3. Зобов'язати відповід ача направити на адресу пози вача заперечення на позовну заяву. Докази направлення на дати в судове засідання.
Ухвалу суду відправит и на адресу відповідача: вул. П ирогова, 7-7б, м. Київ, 01601
Суддя І.І.Борисенко
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 17.01.2012 |
Оприлюднено | 20.01.2012 |
Номер документу | 20902510 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Борисенко І.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні