12/202
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 284-18-98
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 12/202
02.12.11
За позовом Об'єднання підприємств «Українська ліга музичних прав»
До ТОВ телекомпанія «Голден палац»
Про надання відомостей та визнання договору укладеним
Суддя Прокопенко Л.В.
Представники:
Від позивача Ховхун Ю.Е. –предст. (дов. б/н від 09.11.2011)
Від відповідача не з'явився
СУТЬ СПОРУ:
Об'єднання підприємств "Українська Ліга музичних прав" (далі по тексту - Позивач) звернулося з позовною заявою до господарського суду міста Києва до товариства з обмеженою відповідальністю "Голден палац»(далі по тексту - Відповідач) про зобов'язання надання протягом 30 календарних днів від дня набуття чинності рішенням суду, прийнятим за результатами розгляду цього позову, точних відомостей, необхідних для збирання та розподілу винагороди (роялті) за використання у ресторані "Маракуйя", розташованому за адресою: м. Київ, вул. Маршала Тимошенко, 29, " протягом періоду з 15.04.2011 року і до моменту прийняття рішення по даній справі фонограм, їх примірників та зафіксованих у них виконань способом публічного виконання, а саме: найменування використаних фонограм, відеограм та зафіксованих у них виконань; найменування виконавців зафіксованих у фонограмах та відеограмах виконань; кількості використань фонограм, відеограм та зафіксованих у них виконань протягом зазначеного періоду; розмір доходу, отриманого товариством протягом зазначеного вище періоду у процесі діяльності ресторану "Маракуйя", розташованому за адресою: м. Київ, вул. Маршала Тимошенко, 29, а також про визнання укладеним між сторонами договору про виплату винагороди за комерційне використання об'єктів суміжних прав у наведеній у позові редакції.
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 27.07.2011 року позовну заяву прийнято до розгляду, порушено провадження у справі № 12/202, розгляд справи призначено на 16.08.2011 р.
В судове засідання 16.08.2011 року представник Позивача з'явився, вимоги ухвали суду про порушення провадження у справі № 12/202 від 27.07.2011 року виконав та повністю підтримав вимоги, викладені у позовній заяві.
В судове засідання 16.08.2011 року представник Відповідача не з'явився, вимоги ухвали Господарського суду від 27.07.2011 року не виконав, про причини неявки суд не повідомив, заяв та клопотань не подав.
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 16.08.2011 року розгляд справи у зв'язку з неявкою представника відповідача відкладено на 13.09.2011 року.
У зв'язку з перебуванням судді Прокопенко Л.В. у відпустці, судове засідання, призначене на 13.09.2011 року, не відбулось. Розпорядженням заступника голови Господарського суду міста Києва від 13.09.2011 року справу було передано в провадження судді Підченко Ю.О.
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 13.09.2011 року справу було прийнято до провадження судді Підченко Ю.О., а розгляд було призначено на 04.10.2011 року.
Розпорядженням заступника голови Господарського суду міста Києва від 19.09.2011 р. у зв'язку з виходом судді Прокопенко Л.В. з відпустки справу було передано в провадження судді Прокопенко Л.В..
04.10.2011 року представники сторін у судове засідання не з'явилися, про причини нез'явлення суд не повідомили, у зв'язку з чим ухвалою Господарського суду міста Києва від 04.10.2011 року розгляд справи було відкладено на 16.11.2011 року.
У зв'язку з перебуванням судді Прокопенко Л.В. на лікарняному судове засідання, призначене на 16.11.2011 року, не відбулось. Розпорядженням заступника голови Господарського суду міста Києва від 16.11.2011 року справу було передано в провадження судді Палію В.В..
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 16.11.2011 року справу було прийнято до провадження судді Палія В.В., а її розгляд було призначено на 02.12.2011 року.
Розпорядженням заступника голови Господарського суду міста Києва від 21.11.2011 року у зв'язку з виходом судді Прокопенко Л.В. з лікарняного справу було передано в провадження судді Прокопенко Л.В..
В судове засідання 02.12.2011 року представник Позивача з'явився, вимоги зазначених вище ухвал суду виконав та повністю підтримав вимоги, викладені у позовній заяві.
В судове засідання 02.12.2011 р. представник Відповідача знову не з'явився, вимоги ухвал суду у справі № 12/202 не виконав, про причини неявки суд не повідомив, заяв та клопотань не подав, про день, час та місце проведення судового засідання був належним чином повідомлений.
Враховуючи те, що нез'явлення представника Відповідача не перешкоджає розгляду справи по суті, а матеріали справи є достатніми для вирішення спору в даному судовому засіданні, Відповідач не скористався своїм процесуальним правом на надання відзиву та направлення представника для участі в судове засідання, суд вважає за можливе розглянути позов у відсутності представника Відповідача, за наявними у справі матеріалами згідно з вимогами ст. 75 Господарського процесуального кодексу України (далі –ГПК України).
Розглянувши подані сторонами матеріали, заслухавши пояснення повноважного представника Позивача, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, суд, -
ВСТАНОВИВ:
Згідно Свідоцтва № 5/УО від 02.04.2009 року про визначення організації колективного управління уповноваженою організацією, виданого Державним департаментом інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України (ДДІВ) відповідно до Наказу МОН України від 22.12.2008 року № 1175 та Рішення ДДІВ від 02.04.2009 року, позивач є єдиною в Україні уповноваженою організацією колективного управління, що здійснює збір винагороди за комерційне використання фонограм та зафіксованих у них виконань способом публічного виконання, а його діяльність і цій сфері ґрунтується на ст. 43 Закону України «Про авторське право і суміжні права»та регламентується приписами Постанови Кабінету Міністрів України № 71 від 18.01.2003 р. «Про затвердження розміру, порядку та умов виплати винагороди (роялті) за комерційне використання опублікованих з комерційною метою фонограм, відеограм, їх примірників та зафіксованих у них виконань»(в редакції Постанови КМ України № 450 від 02.04.2009 року).
Відповідач є суб'єктом господарювання, одним з видів діяльності якого є утримання ресторану "Маракуйя", розташованому за адресою: м. Київ, вул. Маршала Тимошенко, 29.
Відповідно до відеозапису, здійсненого позивачем 15.04.2011 року, та акту фіксації № 01/15/04/11 від 15.04.2011 року у ресторані "Маракуйя" здійснюється публічне виконання музичних творів, внаслідок чого виконання цих музичних творів є доступним для сприйняття відвідувачами та персоналом цього ресторану.
Позивач звертався до Відповідача з вимогою № 01/20/04/11 від 20.04.2011 року щодо надання відомостей, необхідних для збирання та розподілу винагороди (роялті) за комерційне використання об'єктів суміжних прав публічними способами, а саме: розміру доходів, одержаних Відповідачем в процесі діяльності ресторану "Маракуйя" за період з 15.04.2011 р. по день надання цих відомостей включно, визначених згідно з положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку відповідно до Постанови КМ України № 71 від 18.01.2003 р.; переліку фонограм та зафіксованих у них виконань, які використовувались у ресторані "Маракуйя" протягом зазначеного вище періоду.
Крім того, у зазначеній вище вимозі містилася оферта Позивача до відповідача щодо укладення договору про вплату винагороди за комерційне використання останнім фонограм та зафіксованих у них виконань музичних творів способом публічного виконання, а до вимоги було додано два примірники проекту цього договору.
Зазначена вище вимога була отримана Відповідачем 06.05.2011 р., доказом чого є наявна у справі поштова картка-повідомлення про вручення поштової кореспонденції, однак цю вимогу Відповідач проігнорував.
Оцінюючи подані сторонами докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляді в судовому засіданні всіх обставин справи в їх сукупності, суд вважає, що позовні вимоги позивача підлягають задоволенню з наступних підстав.
Відповідно до ст. 43 Закону України «Про авторське право і суміжні права»допускається без згоди виробників фонограм (відеограм), фонограми (відеограми) яких опубліковані для використання з комерційною метою, і виконавців, виконання яких зафіксовані у цих фонограмах (відеограмах), але з виплатою винагороди, пряме чи опосередковане комерційне використання фонограми і відеограми та їх примірників. Особи, які використовують фонограми, відеограми чи їх примірники, повинні надавати уповноваженим організаціям точні відомості щодо їх використання, необхідні для збирання і розподілу винагороди.
Відповідно до п. 4 р. II Постанови Кабінету Міністрів України № 71 від 18.01.2003 р. «Про затвердження розміру винагороди (роялті) за використання опублікованих з комерційною метою фонограм і відеограм та порядку їх виплати»суб'єкти комерційного використання зобов'язані до початку здійснення комерційного використання опублікованих з комерційною метою фонограм, відеограм, їх примірників та зафіксованих у них виконань укласти з уповноваженою організацією колективного управління, що визначена в установленому порядку МОН, договір про виплату винагороди (роялті) за пряме або опосередковане комерційне використання опублікованих з комерційною метою фонограм, відеограм, їх примірників та зафіксованих у них виконань, і саме на підставі такого договору особа, що використовує об'єкти суміжних прав, надає відомості, необхідні для збирання і розподілу винагороди (роялті), зокрема щодо правильності зазначення найменуванування використаних фонограм, відеограм, їх примірників та зафіксованих у них виконань, виконавців, виробників фонограм чи відеограм, тривалості кожного використання зазначених об'єктів суміжних прав, розміру доходів, одержаних у результаті провадження діяльності, пов'язаної з їх використанням, або розміру витрат на використання таких об'єктів.
З огляду на те, що винагорода (роялті) за публічне виконання фонограм, відеограм, їх примірників та зафіксованих у них виконань визначена Постановою у відсотках до розміру доходів користувача, отриманих з того виду діяльності, у якому здійснюється використання зазначених об'єктів суміжних прав, точними відомостями, необхідними для збору цієї винагороди (роялті), є дані про розмір доходу Відповідача, отриманого в процесі діяльності протягом зазначеного у позовній заяві періоду належного йому ресторану "Маракуйя", розташованого за адресою: м. Київ, вул. Маршала Тимошенко, 29.
Відомостями ж, необхідними для розподілу цієї винагороди (роялті), є, згідно приписів чинного законодавства, перелік використаних Відповідачем фонограм, відеограм, їх примірників та зафіксованих у них виконань (із зазначенням виконавця, виробника фонограм (відеограм), часу звучання фонограми (відеограми) та кількості використань протягом звітного періоду).
З огляду на те, що Відповідач не укладав з Позивачем, як єдиною в Україні уповноваженою організацією колективного управління, що здійснює збір винагороди за комерційне використання фонограм та зафіксованих у них виконань способом публічного виконання, договору про сплату зазначеної вище винагороди (роялті), тому, згідно приписів Постанови про те, що за період з дати фіксації використання об'єктів суміжних прав і до дати укладання договору з уповноваженою організацією колективного управління винагорода (роялті) підлягає сплаті у подвійному розмірі, надання зазначених вище відомостей Позивач має право вимагати за період з дати першої фіксації використання Відповідачем об'єктів суміжних прав і до дати укладання ним договору з уповноваженою організацією колективного управління винагорода (роялті).
Аналізуючи зазначені вище норми, суд приходить до висновку, що Відповідач, як суб'єкт господарювання, у закладі якого здійснюється публічне виконання (у розумінні ст.1 Закону України «Про авторське право і суміжні права») фонограм та зафіксованих у них виконань музичних творів, є суб'єктом комерційного використання цих об'єктів суміжних прав, а отже, відповідно до ч. 4 ст. 43 Закону України «Про авторське право і суміжні права»та Постанови Кабінету Міністрів № 71 від 18.01.2003 року «Про затвердження розміру винагороди (роялті) за використання опублікованих з комерційною метою фонограм і відеограм та порядку їх виплати», зобов'язаний надавати Позивачу відомості щодо фонограм та зафіксованих у них виконань музичних творів, публічне виконання яких здійснюється у належному йому закладі, а також відомості про розмір своїх доходів.
Відповідно до ст. 193 Господарського кодексу України (далі –ГК України) суб'єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов'язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору, а за відсутності конкретних вимог щодо виконання зобов'язання - відповідно до вимог, що у певних умовах звичайно ставляться.
Відповідно до п. 4 р. II Постанови Кабінету Міністрів України № 71 від 18.01.2003 р. «Про затвердження розміру винагороди (роялті) за використання опублікованих з комерційною метою фонограм і відеограм та порядку їх виплати»суб'єкти комерційного використання зобов'язані до початку здійснення комерційного використання опублікованих з комерційною метою фонограм, відеограм, їх примірників та зафіксованих у них виконань укласти з уповноваженою організацією колективного управління, що визначена в установленому порядку МОН, договір про виплату винагороди (роялті) за пряме або опосередковане комерційне використання опублікованих з комерційною метою фонограм, відеограм, їх примірників та зафіксованих у них виконань. Цим же пунктом Постанови визначено і істотні умови такого договору, а саме:
- спосіб комерційного використання опублікованих з комерційною метою фонограм, відеограм, їх примірників та зафіксованих у них виконань;
- розмір винагороди (роялті) та строк її виплати;
- відповідальність суб'єктів за:
а) прострочення строку виплати винагороди (роялті);
б) несвоєчасне подання або подання недостовірних відомостей, необхідних для збирання і розподілу винагороди (роялті), зокрема щодо правильності зазначення найменування використаних фонограм, відеограм, їх примірників та зафіксованих у них виконань, виконавців, виробників фонограм чи відеограм, тривалості кожного використання зазначених об'єктів суміжних прав, розміру доходів, одержаних у результаті провадження діяльності, пов'язаної з їх використанням, або розміру витрат на використання таких об'єктів;
в) неправильне нарахування належної до виплати суми винагороди (роялті);ї
- строк дії договору;
- інші умови договору.
Відтак, Відповідач є суб'єктом комерційного використання, на якого зазначеним вище приписом Постанови покладено обов'язок укласти з відповідною уповноваженою організацією колективного управління (якою є Позивач) договір про виплату винагороди за комерційне використання фонограм, відеограм, їх примірників та зафіксованих у них виконань.
Згідно чинного законодавства, договір про сплату винагороди (роялті) за своєю правовою природою є господарським договором.
Частиною 3 ст.179 ГК України встановлено, що укладення господарського договору є обов'язковим для сторін, якщо існує пряма вказівка закону щодо обов'язковості укладення такого договору для певних категорій суб'єктів господарювання (в даному випадку це ст.43 Закону та приписи Постанови), а ст.181 ГК України визначено загальний порядок укладання господарських договорів.
Статтею 187 ГК України встановлено, що спори, що виникають при укладенні господарських договорів, укладення яких є обов'язковим на підставі закону, розглядаються судом, а згідно ч. 2 ст. 20 ГК України, одним із способів захисту прав суб'єктів господарювання є присудження до виконання обов'язку в натурі.
Згідно ст. 33 Господарського процесуального кодексу України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень.
Відповідач доказів на спростування обставин, повідомлених Позивачем, суду не надав. Натомість, суд вважає доведеним той факт, що Відповідач є суб'єктом комерційного використання, на якого зазначеними вище приписами ст. 43 Закону України «Про авторське право і суміжні права»та Постанови Кабінету Міністрів України № 71 від 18.01.2003 р. «Про затвердження розміру винагороди (роялті) за використання опублікованих з комерційною метою фонограм і відеограм та порядку їх виплати»покладено обов'язок подавати уповноваженій організації колективного управління (якою є Позивач) точні відомості, необхідні для збирання та розподілу винагороди (роялті), та обов'язок укласти з Позивачем договір про виплату винагороди за комерційне використання фонограм, відеограм, їх примірників та зафіксованих у них виконань, а отже ці обов'язки виникли у Відповідача в силу вимог закону.
За вказаних обставин суд приходить до висновку, що заявлені позовні вимоги підлягають задоволенню.
Витрати по оплаті державного мита та інформаційно-технічного забезпечення судового процесу покладаються на відповідача, відповідно до ст. 49 ГПК України.
Виходячи з вищенаведеного та керуючись ст. ст. 22, 49, 75, 82-85 ГПК України, суд, -
ВИРІШИВ:
1. Позов задовольнити повністю.
2. Зобов'язати Товариство з обмеженою відповідальністю "Голден палац" (04205, м.Київ, вул.Маршала Тимошенко, 29, код ЄДРПОУ 35093827) протягом тридцяти календарних днів з дня набрання законної сили рішенням суду по даній справі надати об'єднанню підприємств «Українська ліга музичних прав»(01021, м. Київ, вул. Шовковична, 10, оф. 28, код ЄДРПОУ - 32309633) відомості щодо:
- розміру доходів, одержаних Товариством з обмеженою відповідальністю "Голден палац" в процесі діяльності ресторану "Маракуйя" (м.Київ, вул.Маршала Тимошенко, 29) за період з 15.04.2011 року і до моменту прийняття рішення по даній справі, визначені згідно з положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 71 від 18.01.2003р. «Про затвердження розміру винагороди (роялті) за використання опублікованих з комерційною метою фонограм і відеограм та порядку їх виплати»;
- переліку фонограм та зафіксованих у них виконань музичних творів (із зазначенням виконавця, виробника фонограм (відеограм), часу звучання фонограми (відеограми) та кількості використань), які використовувались у ресторані "Маракуйя" (м.Київ, вул.Маршала Тимошенко, 29) за період з 15.04.2011 року і до моменту прийняття рішення по даній справі.
3. Визнати укладеним між ОП „Українська ліга музичних прав” (01021, м. Київ, вул. Шовковична, 10, оф. 28, код ЄДРПОУ 32309633) та ТОВ "Голден палац" (04205, м. Київ, вул. Маршала Тимошенко, 29, код ЄДРПОУ 35093827) договір про виплату винагороди за комерційне використання об'єктів суміжних прав у такій редакції:
ДОГОВІР №
про сплату винагороди за використання опублікованих
з комерційною метою фонограм та відеограм.
м. Київ „___”
діючого на підставі
Об'єднання підприємств "Українська ліга музичних прав", далі - Ліга, в особі директора Гуменчука Олексія Володимировича, який діє на підставі Статуту, з іншої сторони, а разом –Сторони,
враховуючи, що Ліга, згідно виданого Державним департаментом інтелектуальної власності свідоцтва №5/УО від 02.04.2009р., є уповноваженою організацією колективного управління по збору і розподілу винагороди за використання опублікованих з комерційною метою фонограм, відеограм, та зафіксованих в них виконань, а Компанія є суб'єктом господарювання, який у своїй господарській діяльності здійснює використання способом публічного виконання (у розумінні цього терміну згідно ст.1 Закону України «Про авторське право і суміжні права») опублікованих з комерційною метою фонограм, їх примірників та зафіксованих у них виконань музичних творів,
на підставі приписів ст. 43 Закону України „Про авторське право і суміжні права” та Постанови Кабінету Міністрів України № 71 від 18.01.2003 р. „Про затвердження розміру, порядку та умов виплати винагороди (роялті) за комерційне використання опублікованих з комерційною метою фонограм, відеограм, їх примірників та зафіксованих у них виконань” (в редакції постанови Кабінету Міністрів України №450 від 02.04.2009 р.),
уклали цей Договір про нижченаведене:
1. Предмет Договору.
1.1. Предметом Договору є умови використання Компанією способом публічного виконання (публічної демонстрації) у зазначених в Додатках до цього Договору закладах, що належать Компанії, опублікованих з комерційною метою фонограм (відеограм), їх примірників та зафіксованих у них виконань музичних творів (далі разом - Фонограми) та сплати Лізі, як уповноваженій організації колективного управління, винагороди (роялті) за таке використання фонограм.
2. Права та обов'язки сторін.
2.1. Компанія, реалізуючи надане їй ст.43 Закону України „Про авторське право і суміжні права” право на використання опублікованих з комерційною метою фонограм, зобов'язується:
2.1.1. не пізніше десяти календарних днів після закінчення звітного місяця виплачувати Лізі винагороду, розмір якої зазначено у відповідних Додатках до цього Договору, шляхом її перерахування на зазначений у Договорі розрахунковий рахунок Ліги;
2.1.2. негайно сповіщати Лігу про будь-які питання або претензії третіх осіб до Компанії з приводу публічного виконання Фонограм у належних Компанії закладах, перелік яких міститься у додатках до цього Договору;
2.1.3. у п'ятиденний строк сповіщати Лігу у письмовій формі про відкриття Компанією нових закладів, у яких буде здійснюватись публічне виконання Фонограм, та укладати із Лігою відповідні Додатки до цього Договору;
2.1.4. до двадцятого числа місяця, що слідує за звітним кварталом, надавати Лізі відомості щодо Фонограм, які публічно виконувались у належних Компанії закладах, перелік яких міститься у додатках до цього Договору, протягом звітного кварталу, шляхом надання таких відомостей у письмовій та електронній (за адресою е-mail info@musicliga.org) формі відповідно до Додатку № 2);
2.1.5. в п'ятиденний строк після закінчення звітного місяця надати Лізі Розрахунковий лист про нарахування роялті, за формою наведеною у Додатку №3 до цього Договору, копії документів на підставі яких здійснювався розрахунок суми винагороди, та таких, що підтверджують правильність нарахованої суми.
2.2. За прострочення сплати передбаченої цим Договором винагороди, Компанія зобов'язується, крім погашення заборгованості, сплатити Лізі пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ за кожний день затримки платежів.
За прострочення надання Компанією Лізі відомостей у відповідності до п.2.1.4., 2.1.5. Договору Компанія зобов'язується сплатити Лізі штраф у розмірі 1 000,00 (одна тисяча) гривень, а за надання недостовірних відомостей –штраф у розмірі 10 000,00 (десять тисяч) гривень.
За неправильне нарахування належної до виплати суми винагороди (роялті) в сторону її зменьшення Компанія зобов'язується сплатити Лізі штраф у розмірі 200% (двісті відсотків) від суми не донарахованої винагороди (роялті).
2.3. Ліга зобов'язується:
2.3.1. розподіляти та виплачувати отриману від Компанії винагороду у повній відповідності з вимогами чинного законодавства у сфері авторського права у суміжних прав;
2.3.2. за умови виконання Компанією умов цього Договору, самостійно вести всі переговори з третіми особами та врегульовувати з ними їхні претензії до Компанії з приводу публічного виконання Фонограм у належних Компанії закладах, перелік яких міститься у додатках до цього Договору.
3. Заключні положення.
3.1. Цей Договір вступає в силу з моменту його підписання Сторонами і є укладеним на невизначений строк.
У випадках прийняття Компанією рішення про припинення нею публічного виконання Фонограм у закладах, перелік яких міститься у додатках до цього Договору, дія Договору призупиняється з моменту отримання Лігою від Компанії відповідного письмового повідомлення.
При відновлені Компанією публічного виконання Фонограм у закладах, перелік яких міститься у додатках до цього Договору, дія Договору автоматично поновлюється на тих же умовах.
3.2. До відносин Сторін з питань, які не врегульовані або не повністю врегульовані цим Договором, застосовується чинне законодавство України.
3.3. Ліга є неприбутковою організацією, включеною до реєстру неприбуткових організацій та має ознаку неприбутковості 0011. Компанія є платником
3.4. Договір укладено у 2(двох) примірниках, що мають однакову юридичну силу (по одному для кожної із Сторін).
Додаткові угоди та Додатки до цього Договору мають бути укладені у письмовій формі і стають його невід'ємною частиною з моменту їх підписання уповноваженими представниками Сторін.
4. Юридичні реквізити та підписи Сторін
Об'єднання підприємств
«Українська ліга музичних прав»
м. Київ 01014, вул. Бастіонна 5/13, кв. 38тел.(044) 253-0168р/р 2600710748 в ВАТ «СЕБ Банк»
МФО 300175ЄДРПОУ 32309633
Від імені КомпаніїВід імені Ліги
Додаток №1
до Договору №
м. Київ „___”
1. Розмір щомісячної винагороди за публічне виконання Фонограм відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 71 від 18.01.2003 року складає:
Назва і адреса закладуКількість місць або площа залуСума
1 (один) відсоток від суми доходів, отриманих від того виду діяльності, у процесі якого здійснювалося публічне виконання Фонограм
Підписи та реквізити Сторін.
Об'єднання підприємств
«Українська ліга музичних прав»
м. Київ 01014, вул. Бастіонна 5/13, кв. 38тел.(044) 253-0168р/р 2600710748 в ВАТ «СЕБ Банк»
МФО 300175ЄДРПОУ 32309633
Від імені КомпаніїВід імені Ліги
Додаток № 2
до Договору №
м. Київ „___”
Звіт про використані протягом ____ кварталу
№ВиконавецьНазва фонограмиКількість використань протягом звітного періоду
Підписи та реквізити Сторін.
Об'єднання підприємств
«Українська ліга музичних прав»
м. Київ 01014, вул. Бастіонна 5/13, кв. 38тел.(044) 253-0168р/р 2600710748 в ВАТ «СЕБ Банк»
МФО 300175ЄДРПОУ 32309633
Від імені КомпаніїВід імені Ліги
Додаток № 3
до Договору №
м. Київ „___”
Розрахунковий лист № __ від „___”
Адреса та банківські реквізити сторін:
Об'єднання підприємств
«Українська ліга музичних прав»
м. Київ 01014, вул. Бастіонна 5/13, кв. 38тел.(044) 253-0168р/р 2600710748 в ВАТ «СЕБ Банк»
МФО 300175ЄДРПОУ 32309633
Складений „__”
За період з „__”
Отримано доходів за звітний період
Сума винагороди
Всього до оплати (прописом)
Наведені відомості відповідають дійсності і підтверджуються такими документами: (зазначити перелік документів, що додаються).
Директор
Гол. бухгалтер
м.п.
Надані відомості звірено з доданими документами та встановлено, що ці відомості
Від Ліги
4. Стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю "Голден палац" (04205, м.Київ, вул.Маршала Тимошенко, 29, код ЄДРПОУ 35093827) з будь-якого рахунку, виявленого державним виконавцем, на користь об'єднання підприємств «Українська ліга музичних прав»(01021, м. Київ, вул. Шовковична, 10, оф.28, код ЄДРПОУ 32309633, п/р 2600710748 в ВАТ «СЕБ Банк», МФО 300175) 170 (сто сімдесят) грн. 00 коп. державного мита та 236 (двісті тридцять шість) грн. 00 коп. витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.
5. Видати наказ після набрання рішенням законної сили.
6. Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги, рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним господарським судом.
Суддя Л.В. Прокопенко
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 02.12.2011 |
Оприлюднено | 23.01.2012 |
Номер документу | 20949879 |
Судочинство | Господарське |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні