ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
"19" січня 2012 р.
Справа № 15/5027/200/2011
Суддя Байталюк В. Д., розглянувши скаргу квартирно-експлуатаційного відділу м. Чернівці
на дії відділу Першотравневого відділу державної виконавчої служби Чернівецького міського управління юстиції,
В С Т А Н О В И В :
Рішенням господарського суду Чернівецької області від 05.05.2011 у справі № 15/5027/200/2011 задоволено позов військового прокурора Чернівецького гарнізону та стягнуто з військової частини А0264 на користь квартирно-експлуатаційного відділу м. Чернівці збитки, спричинені зруйнуванням нежитлового приміщення № 1 –гараж-стоянка площею 297,0 м2 із складу будівлі № 71 (учбовий корпус) військового містечка № 20, розташованого за адресою: м. Чернівці, вул. В. Александрі, 46 на загальну суму 24 073,00 грн., а також в дохід Державного бюджету України державне мито в розмірі 240,73 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу в розмірі 236,00 грн.
На виконання вказаного рішення судом 17.05.2011 видано накази про примусове виконання рішення від того ж числа.
Стягувач звернувся із скаргою на дії Першотравневого відділу державної виконавчої служби Чернівецького міського управління юстиції, в якій просить скасувати постанову вказаного відділу від 22.12.2011 ВП № 30434325 про відмову у відкритті виконавчого провадження.
Скарга мотивується тим, що виконавець незаконно прийняв оскаржувану постанову з посиланням на пункт 7 частину першу статті 26 Закону України «Про виконавче провадження», оскільки стягувачем не подавалось жодної заяви про повернення виконавчого документа.
Приймаючи до уваги, що про час і місце розгляду таких скарг повідомляються сторони, прокурор та орган виконання судових рішень, керуючись статтею 1212 Господарського процесуального кодексу України, суд
У Х В А Л И В :
1. Розгляд скарги призначити на 02.02.2012 на 10 годину в приміщенні господарського суду за адресою: м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 14.
2. Зобов'язати Першотравневий відділ державної виконавчої служби Чернівецького міського управління юстиції до початку судового засідання надати суду заяву на підставі якої прийнято постанову про повернення виконавчого документа стягувачеві від 02.11.2011 ВП № 26803543, а також письмові пояснення на скаргу.
3. Явку представників сторін, військового прокурора та органу ДВС в судовому засіданні визнати обов'язковою.
Суддя В. Байталюк
Суд | Господарський суд Чернівецької області |
Дата ухвалення рішення | 19.01.2012 |
Оприлюднено | 24.01.2012 |
Номер документу | 20992723 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Чернівецької області
Байталюк Володимир Дмитрович
Господарське
Господарський суд Чернівецької області
Байталюк Володимир Дмитрович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні