Ухвала
від 09.02.2012 по справі 5015/475/12
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

5015/475/12

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128

УХВАЛА

порушення провадження у справі

          

09.02.12                                                                                 Справа№ 5015/475/12

Суддя    Мороз Н.В.

Розглянувши матеріали за  позовом  ПАТ «Державний ощадний банк України»в особі ТВБВ №10013/039 філії–Львівського обласного управління АТ «Ощадбанк», м. Городок

до відповідача: Великолюбінського державного спиртзаводу, смт. Великий Любінь

про стягнення  заборгованості за договором кредитної лінії № 2062-7 від 27.05.2010р. в розмірі 337 686,24 грн., шляхом звернення стягнення на заставлене майно.

Визнав  представлені матеріали достатніми для прийняття заяви до розгляду.

Керуючись ст.ст. 64 та 65  Господарського процесуального  кодексу України,-

                      суддя            У Х В А Л И В:

   1.          Порушити справу і прийняти позовну  заяву до розгляду.

           Справу призначити до розгляду в засіданні на : 01.03.12   о      10:20    

    Засідання відбудеться в приміщенні  господарського  суду  за адресою: м.Львів, вул.Личаківська,128 –каб. 403.

       При направленні відзиву посилання на номер справи обов'язкове.

Зобов'язати:

Позивача –оригінали документів долучених до позовної заяви (для огляду в судовому засіданні), докази надання кредитних коштів, провести з відповідачем звірку взаєморозрахунків (акт взаємо звірки представити суду), докази включення  позивача  до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, станом на день подання позову, копію Положення філії.

Відповідача –обґрунтований письмовий відзив на позов, взяти участь у звірянні взаєморозрахунків, докази сплати.

Сторонам –вжити заходів для врегулювання спору в добровільному порядку, явка  представників сторін в судове засідання обов'язкова.

 Документи, клопотання, пояснення та інші матеріали подавати за 3 дні до початку судового засідання. Посилання, при цьому, на номер справи –обов'язкове.

   За  ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторони, з винної сторони стягується штраф у відповідності до п. 5 ст.83 ГПК України.

               

Суддя                                                                                             Мороз Н.В.                               

СудГосподарський суд Львівської області
Дата ухвалення рішення09.02.2012
Оприлюднено20.02.2012
Номер документу21435586
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —5015/475/12

Постанова від 21.01.2013

Господарське

Львівський апеляційний господарський суд

Гриців В.М.

Ухвала від 03.01.2013

Господарське

Львівський апеляційний господарський суд

Гриців В.М.

Ухвала від 12.12.2012

Господарське

Господарський суд Львівської області

Березяк Н.Є.

Ухвала від 26.12.2012

Господарське

Львівський апеляційний господарський суд

Гриців В.М.

Рішення від 13.03.2012

Господарське

Господарський суд Львівської області

Мороз Н.В.

Ухвала від 01.03.2012

Господарське

Господарський суд Львівської області

Мороз Н.В.

Ухвала від 09.02.2012

Господарське

Господарський суд Львівської області

Мороз Н.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні