11/601
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ91000, м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 3а. Тел. 55-17-32
УХВАЛА
09.10.08 Справа № 11/601.
Скарга Акціонерного товариства закритого типу "Лисичанська птахофабрика", смт. Малорязанцеве Попаснянського району Луганської області по справі за позовом
Акціонерного товариства закритого типу "Лисичанська птахофабрика", смт. Малорязанцеве Попаснянського району Луганської області
до Малого приватного підприємства "Леді", м. Луганськ
про стягнення 6987 грн. 17 коп.
Суддя Москаленко М.О.
Секретар судового засідання Краснопольська Т.Б.
в присутності представників сторін:
від позивача - Крамаренко М.І., дов. № 328 від 08.09.08.;
від відповідача - не прибув;
від ВДВС Артемівського району м. Луганська - не прибув;
в с т а н о в и в:
Суть спору: позивач звернувся зі скаргою на бездіяльність державного судового виконавця Артемівського відділу державної виконавчої служби м. Луганська про зобов"язання виконати рішення суду від 22.10.2007 по справі №11/601.
У судове засідання представник відповідача та представник Артемівського відділу державної виконавчої служби Луганського міського управління юстиції не прибули, причини неявки суду не повідомили, про час та місце розгляду скарги судом повідомлялися належним чином.
Вимоги ухвал господарського суду Луганської області сторонами у справі не виконані.
З урахуванням вищевказаного, з метою повного та всебічного розгляду справи від сторін у справі слід витребувати додаткові докази, розгляд скарги відкласти.
Керуючись ст.ст. 77, 86, 121-2 Господарського процесуального кодексу України, суд-
у х в а л и в :
1.Розгляд скарги відкласти на 15.10.2008 о 15 год. 00 хв., каб. № 312.
2.Зобов'язати позивача надати: докази надсилання відповідачу копії скарги від 14.08.2008; докази направлення наказу господарського суду Луганської області № 11/601 від 09.11.2007 для примусового виконання до Артемівського відділу державної виконавчої служби Луганського міського управління юстиції (відповідний опис вкладення та фіскальний чек поштового відділення); також надати заперечення на пояснення Артемівського ВДВС Луганського міського управління юстиції.
4.Зобов'язати відповідача надати: пояснення на скаргу позивача, нормативне та документальне обгрунтування пояснень.
5.Зобов"язати Артемівський відділ державної виконавчої служби Луганського міського управління юстиції надати: заперечення на скаргу позивача, нормативне та документальне обґрунтування викладених доводів; матеріали відповідного виконавчого провадження (для огляду в засіданні), у тому числі відповідні постанови, прийняті на виконання наказу господарського суду від 09.11.2007 по справі № 11/601, відповідні запити (відповіді на них) щодо виявлення рахунків та майна відповідача у належним чином засвідчених копіях –до матеріалів справи.
Суд вважає за необхідне попередити Артемівський відділ державної виконавчої служби Луганського міського управління юстиції про встановлену законом відповідальність за невиконання вимог суду та ненадіслання витребуваних судом документів.
Явка повноважних представників сторін в засідання суду обов'язкова.
Суддя М.О. Москаленко
Спеціаліст І категорії С.В. Агафонова
Суд | Господарський суд Луганської області |
Дата ухвалення рішення | 09.10.2008 |
Оприлюднено | 24.10.2008 |
Номер документу | 2161996 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Луганської області
Москаленко М.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні