ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВ НИЙ СУД міста КИЄВА
01601, м.Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1
У Х В А Л А
про відкриття провадження в адміністративній справі
05 березня 2012 року м. Київ № 2а-3063/12/2670
Суддя Окружного адмініс тративного суду міста Києва Патратій О.В., ознайомившись з позовною заявою
Приватне підприємство "К єн Імпекс"
до Державна податкова інспе кція у Голосіївському районі м. Києва
про визнання недійсними та ск асування податкових повідом лень-рішень від 15.11.2011р. №0001792307, №000180230 7 ,
визнав подану позовну за яву і додані до неї матеріали достатніми для відкриття пр овадження у справі.
Керуючись ст.ст. 104-107 Кодекс у адміністративного судочин ства України, суд -
УХВАЛИВ:
До Окружного адмініст ративного суду м. Києва зверн улось Приватне підприємство «Кєн Імпекс» з позовом до Дер жавної податкової інспекції у Голосіївському районі м. Ки єва про визнання нечинними т а скасування податкових пові домлень-рішень від 15 листопад а 2011 року № 0001792307, № 0001802307.
Cпір виник із публічно-право вих відносин за участю суб' єкта владних повноважень при здійсненні ним владних упра влінських функцій та відпові дно до ст. ст. 2, 4, 17 Кодексу адмін істративного судочинства Ук раїни належить до компетенці ї адміністративних судів.
Позовна заява та додані до н еї матеріали є достатніми дл я відкриття провадження в ад міністративній справі.
Під час проведення підгото вчого провадження судом витр ебувані від осіб, які беруть у часть у справі, документи та і нші матеріали, прийнято ріше ння про обов' язковість особ истої участі осіб, які беруть участь у справі, у судовому за сіданні.
Виходячи з вищенаведеного , керуючись ст.ст. 104-107, 110, 111 Кодекс у адміністративного судочин ства України, суддя -
У Х В А Л И В:
1. Відкрити провадженн я в адміністративній справі, яка буде розглядатись одноо собово суддею Патратій О.В.
2. В порядку підготовки с прави до судового розгляду в итребувати від сторін докуме нти та матеріали, перелічені нижче. Закінчити підготовче провадження у справі та приз начити справу до судового ро згляду.
3. Призначити судове засі дання по справі на 05 квітня 2012 року об 15 год. 00 хв. Судове з асідання відбудеться в примі щенні Окружного адміністрат ивного суду міста Києва за ад ресою: м. Київ, вул. Хрещатик , 10, зал судового засідання № 2.
4. Явку повноважних предс тавників сторін визнати обов ' язковою.
5. Витребувати від поз ивача:
- оригінал витягу з Єдиног о державного реєстру юридичн их осіб та фізичних осіб-підп риємців щодо позивача, чинни й на час розгляду справи;
- належним чином засвідчену копію свідоцтва платника ПД В ПП «Кєн Імпекс»;
- витяги та довідки з Є диного державного реєстру юр идичних осіб та фізичних осі б - підприємців (з інформаці єю про всі реєстраційні дії, в чинені з моменту створення) щ одо наступних суб' єктів гос подарювання:
- ТОВ «Маркер-техбюро»(код Є ДРПОУ 36077277);
- ТОВ «Гелаксі трейд сервіс» (код ЄДРПОУ 36756553);
- ТОВ «ВВ-Інформ-груп»(код ЄД РПОУ 36713001);
- належним чином засвідчені копії податкових накладних, виданих позивачу наступним и контрагентами:
- ТОВ «Маркер-техбюро»(код Є ДРПОУ 36077277) у листопаді, грудні 2 008 року, березні - вересні 2009 ро ку,
- ТОВ «Гелаксі трейд сервіс» (код ЄДРПОУ 36756553) у грудні 2009 року , січні, лютому 2010 року;
- ТОВ «ВВ-Інформ-груп»(код ЄД РПОУ 36713001) у червні-грудні 2010 року ;
- належним чином засвідчені копії договорів, на підставі яких здійснювалися господар ські операції з вищезазначен ими суб' єктами господарюва ння;
- належним чином засвідчені копії сертифікатів якості н а продукцію, придбану у вищез азначених контрагентів;
- належним чином засвідчені копії первинних документів, якими підтверджується викон ання господарських зобов' я зань, які виникли у позивача з вищевказаними контрагентам и;
- належним чином засвідчені копії документів, якими підт верджується факт оплати това рів (робіт, послуг), отриманих від вищезазначених контраге нтів;
- належним чином засвідчені документи, які підтверджуют ь перевезення отриманих пози вачем від вищевказаних контр агентів товарно-матеріальни х цінностей (товарно-транспо ртні накладні за формою 1-ТН);
- належним чином засвідчені документи, якими підтверджу ється використання товарів ( робіт, послуг), отриманих пози вачем від вищевказаних суб' єктів господарювання, у госп одарській діяльності позива ча;
- власне письмове підтвердж ення того, що у провадженні су дів України або іншого орган у, який в межах своєї компетен ції вирішує спір, немає справ и зі спору між тими ж сторонам и, про той же предмет і з тих же підстав та немає рішення цих органів з такого спору;
- усі оригінали доданих до п озовної заяви документів або письмові пояснення із зазна ченням поважних причин їх ві дсутності.
6. Зобов' язати відпо відача надати не пізніше визначеної дати судового за сідання заперечення проти по зову та всі матеріали, що були або мали бути взяті ним до ува ги при прийнятті оскаржувано го рішення.
7. Витребувати від від повідача:
- докази, які підтверджуют ь необґрунтованість податко вої вигоди по взаємовідносин ам позивача з ТОВ «Маркер-тех бюро», ТОВ «Гелаксі трейд сер віс», ТОВ «ВВ-Інформ-груп», зок рема докази, які свідчать про необґрунтованість права поз ивача на податковий кредит (н еможливість реального здійс нення платником податків спі рних операцій; відсутність н еобхідних умов для досягненн я результатів відповідної пі дприємницької, економічної д іяльності; облік для цілей оп одаткування тільки тих госпо дарських операцій, які безпо середньо пов'язані з виникне нням податкової вигоди; здій снення операцій з товаром, що не вироблявся або не міг бути вироблений в обсязі, зазначе ному платником податків у до кументах обліку тощо).
8. Копію даної ухвали нев ідкладно направити сторонам разом з інформацією про їхні процесуальні права та обов' язки.
Суд звертає увагу осіб, які беруть участь у справі, на нео бхідність надання суду в суд овому засіданні оригіналів д окументів, що посвідчують ос обу та оригіналів документів , що підтверджують повноваже ння представників, на викона ння вимог ч. 1 ст. 127 Кодексу адмі ністративного судочинства У країни.
Суддя Патратій О.В.
Додаток на адресу в ідповідача: позовна заява з додатками на
Інформація про процесуаль ні права і обов' язки осіб, як і беруть участь у справі.
Відповідно до ст.49, 5 1 Кодексу адміністративного судочинства України особи, я кі беруть участь у справі, маю ть рівні процесуальні права і обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані д обросовісно користуватися н алежними їм процесуальними п равами і неухильно виконуват и процесуальні обов'язки. Осо би, які беруть участь у справі , мають право: 1) знати про дату, час і місце судового розгляд у справи, про всі судові рішен ня, які ухвалюються у справі т а стосуються їхніх інтересів ; 2) знайомитися з матеріалами справи; 3) заявляти клопотання і відводи; 4) давати усні та пис ьмові пояснення, доводи та за перечення; 5) подавати докази, брати участь у дослідженні д оказів; 6) висловлювати свою ду мку з питань, які виникають пі д час розгляду справи, задава ти питання іншим особам, які б еруть участь у справі, свідка м, експертам, спеціалістам, пе рекладачам; 7) подавати запере чення проти клопотань, довод ів і міркувань інших осіб; 8) зн айомитися з технічним записо м та журналом судового засід ання і подавати письмові зау важення до них; 9) робити із мат еріалів справи виписки, знім ати копії з матеріалів справ и, одержувати копії судових р ішень; 10) оскаржувати судові р ішення у частині, що стосуєть ся їхніх інтересів; 11) користу ватися іншими процесуальним и правами, наданими їм цим Код ексом. Особи, які беруть участ ь у справі, можуть за власний р ахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з н их.
Крім прав та обов'язків, ви значених у статті 49 цього Коде ксу, позивач має право змінит и підставу або предмет адмін істративного позову, збільши ти або зменшити розмір позов них вимог або відмовитися ві д адміністративного позову в будь-який час до закінчення с удового розгляду. Позивач ма є право відмовитися від адмі ністративного позову й у суд і апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відп овідно апеляційного чи касац ійного розгляду.
Крім прав та обов'язків, виз начених у статті 49 цього Кодек су, відповідач має право визн ати адміністративний позов п овністю або частково, подати заперечення проти адміністр ативного позову.
Сторони можуть досягнути п римирення на будь-якій стаді ї адміністративного процесу , що є підставою для закриття п ровадження в адміністративн ій справі.
Суд не приймає відмови по зивача від адміністративног о позову, визнання адміністр ативного позову відповідаче м і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечат ь закону або порушують чиї-не будь права, свободи чи інтере си.
Суд | Окружний адміністративний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 05.03.2012 |
Оприлюднено | 04.04.2012 |
Номер документу | 22289139 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Окружний адміністративний суд міста Києва
Патратій О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні