Ухвала
від 04.09.2008 по справі 2/205
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

2/205

          

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

          "04" вересня 2008 р.                                                                      Справа №2/205

За позовом  ДП  “Дністровська дільниця “ ВАТ "Укренергомеханізація"

до  Відкритого акціонерного  товариства  “Дністрогесбуд”

про розірвання мирової угоди і стягнення заборгованості –99894,00грн.

Суддя  Скрипничук І.В.

Представники:

від позивача - Вакарчук В.А. –довіреність № 6 від 03.09.08р.

від відповідача - Савицький Ю.В. –довіреність б/н  від 01.09.08р.

    СУТЬ СПОРУ: Дочірнє підприємство “Дністровська дільниця” ВАТ “Укренергомеханізація” м.Новодністровськ звернулось з позовом до ВАТ “Дністрогесбуд” м.Новодністровськ про розірвання мирової угоди від 30.06.05р. у справі № 7/486-410/б про банкрутство ВАТ “Дністрогесбуд”, затвердженої ухвалою суду від 07.07.2005р в частині заборгованості  та порядку погашення заборгованості ВАТ “Дністрогесбуд” перед ДП “Дністровська дільниця” ВАТ “Укренергомеханізація” та стягнення з відповідача  99894грн.

Після порушення провадження у даній справі позивач звернувся із заявою про зміну предмету позову та розміру позовних вимог, з урахуванням первісних вимог додатково стягнути з відповідача  25429,17грн. інфляційних, 4211,25грн. річних.

Також позивач звернувся із заявою про вжиття заходів забезпечення позову.

Обгрунтовуючи свою заяву, позивач посилається на те, що з часу укладення мирової угоди відповідач зменшив свої основні заходи, має обмеження джерел доходу, спостерігається тенденція до погіршення його фінансового стану, що є загрозою для виконання  рішення суду у разі  задоволення позову.

Представник відповідача пояснив, що приймаються всі міри керівництвом підприємства щодо погашення заборгованості перед  позивачем.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення представників сторін, оцінивши докази, суд дійшов висновку, що розгляд справи підлягає відкладенню з урахуванням того, що відповідачем приймаються заходи  добровільного погашення заборгованості  перед позивачем.

Окрім того, підлягає задоволенню заява позивача про збільшення розміру позовних вимог та вжиття заходів забезпечення позову з урахуванням  зазначених  вище мотивів.

З огляду  на викладене, керуючись ст.ст. 66, 67, 22, 86, 77  ГПК  України,  суд -

У Х В А Л И В  :

      1. Задовольнити заяву  позивача про зміну предмету позову та розміру  позовних вимог.

        2. Задовольнити заяву позивача про вжиття заходів забезпечення позову.

       3. Накласти арешт на грошові кошти, що належать ВАТ “Дністрогесбуд” м.Новодністровськ, Чернівецької області, Промбаза, (код ЄДРПОУ 00116895) п/р 26007301826518,  МФО 356163 ЦВ ПІБ  м.Чернівці або на будь-якому  іншому рахунку відповідача, виявленому  державним виконавцем  у розмірі 130948 грн.

       Дозволити проведення операцій через банк на виплату заробітної плати, інших обов'язкових  платежів до бюджету та  надходження коштів на рахунок відповідача.

    4.  Відповідачу подати докази  про погашення  заборгованості  перед позивачем у добровільному порядку.

5.          Розгляд  справи  відкласти  на 11:30 30 вересня 2008р.

    6. Участь представників сторін у засіданні суду  визнати обов'язковою.

  7. Ухвалу для виконання направити на адресу Відділу державної виконавчої служби у Сокирянському районі. (м.Сокиряни, вул.Горького, 5).

                    

                    

                       Суддя                                                                  І.В. Скрипничук

СудГосподарський суд Чернівецької області
Дата ухвалення рішення04.09.2008
Оприлюднено26.11.2008
Номер документу2366520
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —2/205

Ухвала від 06.08.2013

Господарське

Господарський суд Донецької області

Д.М. Огороднік

Ухвала від 14.05.2013

Господарське

Господарський суд Донецької області

Д.М. Огороднік

Ухвала від 25.04.2013

Господарське

Господарський суд Донецької області

Д.М. Огороднік

Ухвала від 06.05.2010

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Боділовська Марина Михайлівна

Ухвала від 08.07.2013

Господарське

Господарський суд Донецької області

О.О. Кучерява

Ухвала від 17.09.2013

Господарське

Господарський суд Донецької області

Д.М. Огороднік

Постанова від 20.06.2013

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Мальченко А.О.

Ухвала від 10.06.2013

Господарське

Господарський суд Донецької області

Д.М. Огороднік

Ухвала від 21.05.2013

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Мальченко А.О.

Ухвала від 09.11.2011

Господарське

Господарський суд Львівської області

Мазовіта А.Б.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні