Справа № 2-4003/08
Провадження № 22-ц/1790/790/2012
У Х В А Л А
про відкриття апеляйного провадження
04 квітня 2012 року м. Рівне
Суддя апеляційного суду Рівненської області Оніпко О.В., одержавши матеріали цивільної справи за заявою ОСОБА_1 про перегляд у зв"язку з нововиявленими обставинами рішення у справі за позовом ОСОБА_1 до Рівненського районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ Українипро відшкодування майнової шкоди,
в с т а н о в и в:
Подана ОСОБА_1 апеляційна скарга на ухвалу Рівненського міського суду Рівненської області від 15 березня 2012 року оформлена з дотриманням вимог ст. 295 ЦПК України стосовно форми та змісту, а тому підлягає до розгляду в апеляційній інстанції.
Керуючись ст.ст. 297, 298 ЦПК України, суддя
у х в а л и в:
1.Відкрити апеляційне провадження, у справі за заявою ОСОБА_1 про перегляд у зв"язку з нововиявленими обставинами рішення у справі за позовом ОСОБА_1 до Рівненського районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ Українипро відшкодування майнової шкоди за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Рівненського міського суду Рівненської області від 15 березня 2012 року.
2. Копії апеляційної скарги із доданими до неї матеріалами надіслати особам, які беруть участь в справі.
3. Заперечення на апеляційну скаргу можуть бути подані до 27 квітня 2012 року.
Суддя
Суд | Апеляційний суд Рівненської області |
Дата ухвалення рішення | 04.04.2012 |
Оприлюднено | 25.05.2012 |
Номер документу | 24213172 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Апеляційний суд Рівненської області
Оніпко О.В. О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні