ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
24.05.12р. Справа № 3/5005/14922/2011
За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Велика Ведмедиця", м.Київ
до Товариства з обмеженою відповідальністю "АЙКЬЮ ТРАНС", м.Дніпропетровськ
про стягнення 49 698,61 грн. за договором транспортного обслуговування
Суддя Юзіков С.Г.
СУТЬ СПОРУ:
На адресу господарського суду Дніпропетровської області надійшла заява Товариства з обмеженою відповідальністю "Велика Ведмедиця" від 21.05.12р. про виправлення помилок в рішенні від 22.12.11р. та наказах суду від 05.04.12р. у справі № 3/5005/14922/2011.
23.04.12р. справа № 3/5005/14922/2011 направлена до Дніпропетровського апеляційного господарського суду на його запит для подальшого направлення до Вищого господарського суду України.
Станом на 24.05.12р. до господарського суду Дніпропетровської області вказана справа не поверталась.
Згідно зі ст. 89 ГПК України суддя за заявою сторони чи державного виконавця роз'яснює рішення, ухвалу, не змінюючи при цьому їх змісту, а також за заявою сторони або за своєю ініціативою виправляє допущені в рішенні, ухвалі описки чи арифметичні помилки, не зачіпаючи суті рішення. Про роз'яснення рішення, ухвали, а також про виправлення описок чи арифметичних помилок виноситься ухвала.
Відповідно до ст. 117 ГПК України наказ має відповідати вимогам до виконавчого документа, встановленим Законом України "Про виконавче провадження". Господарський суд, який видав наказ, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати наказ таким, що не підлягає виконанню, та стягнути на користь боржника безпідставно одержане стягувачем за наказом. Господарський суд розглядає заяву в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням стягувача та боржника і виносить ухвалу .
Згідно з п. 3.16 Постанови пленуму ВГС України від 26.12.11р. № 18, якщо на час надіслання місцевим господарським судом до суду вищої інстанції матеріалів справи не завершений розгляд заяви про відстрочку або розстрочку виконання судового рішення, зміну способу та порядку його виконання, скарги на дії чи бездіяльність органу Державної виконавчої служби тощо , то провадження за ними зупиняється на підставі статті 79 ГПК до повернення зазначених матеріалів до суду першої інстанції. У разі ж якщо відповідна заява чи скарга або зустрічна позовна заява надійшла до місцевого господарського суду під час перебування матеріалів справи у суді вищої інстанції, то місцевий господарський суд виносить ухвалу про відкладення вирішення питання про прийняття відповідної заяви (скарги) так само до повернення відповідних матеріалів із суду вищої інстанції .
На підставі викладеного, суд вважає за необхідне відкласти вирішення питання щодо виправлення помилок в рішенні від 22.12.11р. та наказах суду від 05.04.12р. у справі № 3/5005/14922/2011 до повернення даної справи до господарського суду Дніпропетровської області.
Керуючись ст. 86, 89, 117 ГПК України, суд
УХВАЛИВ:
Відкласти вирішення питання щодо виправлення помилок в рішенні від 22.12.11р. та наказах суду від 05.04.12р. у справі № 3/5005/14922/2011 до повернення даної справи до господарського суду Дніпропетровської області.
Суддя С.Г. Юзіков
Суд | Господарський суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 24.05.2012 |
Оприлюднено | 29.05.2012 |
Номер документу | 24269168 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Юзіков Станіслав Георгійович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Юзіков Станіслав Георгійович
Господарське
Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Прудніков Володимир Віталійович
Господарське
Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Прудніков Володимир Віталійович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Юзіков Станіслав Георгійович
Господарське
Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Чоха Любов Василівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні