ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
"05" червня 2012 р. Справа № 13/115-11 Вищий господарський суд України у складі колегії суддів:
головуючого суддіДобролюбової Т.В. суддівГоголь Т.Г. Швеця В.О. перевіривши матеріали касаційної скаргиТовариства з обмеженою відповідальністю "Хіміко-металургійний комбінат "Укрцинк" на постановуКиївського апеляційного господарського суду від 10.04.12 у справі№ 13/115-11 господарського суду Київської області за позовомТовариства з обмеженою відповідальністю "Наукове-виробниче підприємство "Укрпромвпровадження" доТовариства з обмеженою відповідальністю "Хіміко-металургійний комбінат "Укрцинк" простягнення 28 800,00 грн.
Касаційна скарга Товариства з обмеженою відповідальністю "Хіміко-металургійний комбінат "Укрцинк" на постанову Київського апеляційного господарського суду від 10.04.12 не відповідає вимогам розділу ХІІ 1 Господарського процесуального кодексу України з наступних підстав.
Відповідно до пункту 4 частини 1 статті 111 Господарського процесуального кодексу України касаційна скарга за змістом повинна містити вимоги особи, що подала скаргу, із зазначенням суті порушення або неправильного застосування норм матеріального чи процесуального права. Тобто, має чітко викладатися зміст порушення або неправильного застосування порушених норм права із зазначенням конкретних їх пунктів та статей, в чому саме полягає таке порушення або неправильне застосування і яким чином воно вплинуло на прийняття оскаржуваного рішення. Крім того, згідно з положеннями частини 2 статті 111 5 та частин 1, 2 статті 111 7 Господарського процесуального кодексу України касаційна інстанція на підставі вже встановлених судом фактичних обставин справи перевіряє судові рішення виключно на предмет правильності юридичної оцінки обставин справи та повноти їх встановлення у рішенні або постанові господарського суду. Касаційна інстанція не має права встановлювати або вважати доведеними обставини, що не були встановлені у судових актах господарських судів чи відхилені ним, вирішувати питання про достовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими, збирати нові докази або додатково перевіряти їх. Проте, в касаційній скарзі скаржником не зазначено суті порушення або неправильного застосування норм матеріального права апеляційним господарським судом під час прийняття оскаржуваної постанови, а зміст касаційної скарги зводиться лише до невірної оцінки доказів у справі. Враховуючи наведені вище положення процесуального законодавства, касаційна скарга підлягає поверненню на підставі пункту 6 частини 1 статті 111 3 Господарського процесуального кодексу України.
Разом з тим, судова колегія наголошує, що за приписами частини третьої статті 111 3 Господарського процесуального кодексу України, після усунення обставин, зазначених у пунктах 1, 2, 3, 4 і 6 частини першої цієї статті, сторона має право повторно подати касаційну скаргу з додержанням стислих строків для виправлення , а також враховуючи вимоги статті 53 зазначеного Кодексу.
Керуючись статтями 86, 111, пунктом 6 частини 1 статті 111 3 , статтями 111 5 , 111 7 Господарського процесуального кодексу України, Вищий господарський суд України,
УХВАЛИВ:
Касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Хіміко-металургійний комбінат "Укрцинк" на постанову Київського апеляційного господарського суду від 10.04.12 у справі № 13/115-11 повернути скаржнику без розгляду.
Головуючий Т.Добролюбова Судді Т.Гоголь
В.Швець
Суд | Вищий господарський суд України |
Дата ухвалення рішення | 05.06.2012 |
Оприлюднено | 07.06.2012 |
Номер документу | 24461915 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Вищий господарський суд України
Швець В.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні