Ухвала
від 12.06.2012 по справі 5006/39/49пн/2012
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

5006/39/49пн/2012                                 ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ                                     83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46                                                                  УХВАЛА   ПРО  ПОРУШЕННЯ  ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ 12.06.12 р.                                                                                          Справа № 5006/39/49пн/2012            Суддя господарського суду Донецької області Морщагіна Н.С. розглянувши позовні матеріали: Товариства з обмеженою відповідальністю «ЛІТЕР-Д», м. Донецьк до відповідача: Приватного підприємства «Прокотгор», м. Донецьк про: визнання права власності та витребування майна з чужого незаконного володіння В С Т А Н О В И В: Позов подано з додержанням вимог, викладених у статтях 54-57 Господарського процесуального  кодексу України, додані до позовної заяви матеріали є достатніми для прийняття позову до розгляду. Керуючись ст. ст. 64,65 Господарського процесуального кодексу України суд,- У Х В А Л И В:          Прийняти   позовну заяву до розгляду та порушити провадження у справі 5006/39/49пн/2012.Судове засідання призначити на  25.06.12  року о 15:50  год., яке відбудеться у приміщенні суду,  кімната  № 205     Зобов'язати позивача представити: -оригінали документів та інших доказів, на які є посилання в позовній заяві; -належним чином засвідчені копії документів, що підтверджують правовий статус підприємства (установи, організації); -оригінал довіреності представника та документ, що підтверджує його особу (для огляду), забезпечити явку представника у судове засідання; Зобов'язати відповідача представити: -відзив на позов з викладенням мотивів повного або часткового відхилення вимог позивача з посиланням на діюче законодавство; -оригінали документів та інших доказів, що підтверджують заперечення проти позову; -належним чином засвідчені копії документів, що підтверджують правовий статус підприємства (установи, організації); -оригінал довіреності представника та документ, що підтверджує його особу (для огляду), забезпечити явку представника у судове засідання; Попередити сторін, що за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700грн.).           Суддя                                                                                           Морщагіна Н.С.                                                        

СудГосподарський суд Донецької області
Дата ухвалення рішення12.06.2012
Оприлюднено20.06.2012
Номер документу24756220
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —5006/39/49пн/2012

Постанова від 24.06.2014

Господарське

Вищий господарський суд України

Харченко В.М.

Ухвала від 10.06.2014

Господарське

Вищий господарський суд України

Харченко В.М.

Ухвала від 23.04.2014

Господарське

Донецький апеляційний господарський суд

Кододова О.В.

Ухвала від 22.04.2014

Господарське

Донецький апеляційний господарський суд

Кододова О.В.

Ухвала від 02.04.2014

Господарське

Донецький апеляційний господарський суд

Кододова О.В.

Рішення від 25.06.2012

Господарське

Господарський суд Донецької області

Морщагіна Н.С.

Ухвала від 12.06.2012

Господарське

Господарський суд Донецької області

Морщагіна Н.С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні