ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 284-18-98 УХВАЛА
Справа № 5011-50/2253-2012 12.07.12
За заявою публічного акціонерного товариства "Альфа-Банк"
до товариства з обмеженою відповідальністю "Центр Електроніки"
про банкрутство
Суддя Головатюк Л.Д.
Представники: не викликались
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
Кредитор звернувся до суду із заявою про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника, оскільки товариство з обмеженою відповідальністю "Центр Електроніки" неспроможне сплатити борг у сумі 35 343 779,57 грн. протягом трьох місяців після встановленого для його сплати строку.
Ухвалою господарського суду м. Києва від 27.02.2012 порушено провадження у справі №5011-50/2253-2012 за загальною процедурою банкрутства.
Ухвалою підготовчого засідання від 24.04.2012 визнано безспірні грошові вимоги кредитора -публічного акціонерного товариства "Альфа-Банк" до товариства з обмеженою відповідальністю "Центр Електроніки" на суму 35 343 779,57 грн., призначено у справі № 5011-50/2253-2012 з метою забезпечення майнових інтересів кредиторів розпорядником майна товариства з обмеженою відповідальністю "Центр Електроніки" арбітражного керуючого Швачку С.В.
Відмовлено у призначенні розпорядниками майна товариства з обмеженою відповідальністю "Центр Електроніки" арбітражним керуючим:
- Кіцулу Сергію Богдановичу;
- Шевченку Валерію Михайловичу;
- Онофріюку Діоміду Васильовичу.
Зобов'язано заявника з метою виявлення всіх кредиторів та осіб, які виявлять бажання взяти участь у санації боржника, за власний рахунок у десятиденний строк подати до офіційних друкованих органів оголошення про порушення справи про банкрутство боржника з метою виявлення всіх кредиторів та осіб, які виявлять бажання взяти участь у санації боржника та надати суду докази подання вищевказаного оголошення протягом двох тижнів з моменту опублікування (оригінал примірника газети ).
З метою виявлення всіх інших можливих кредиторів зобов"язано арбітражного керуючого направити запити до державних органів, які здійснюють контроль за правильністю та своєчасністю справляння страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та інші види загальнообов'язкового державного страхування, податків і зборів (обов"язкових платежів) та зобов'язано розпорядника майна не пізніше двох місяців та десяти днів після дати проведення підготовчого засідання суду надати суду на затвердження реєстр вимог кредиторів боржника, у якому повинні міститися відомості про кожного кредитора, розмір його вимог за грошовими зобов'язаннями чи зобов'язаннями щодо сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та інші види загальнообов'язкового державного соціального страхування, податків і зборів (обов'язкових платежів), черговість задоволення кожної вимоги, окремо розмір неустойки (штрафу, пені). Внести в реєстр окремо відомості про майно боржника, яке є предметом застави згідно з державним реєстром застав.
Призначено попереднє засідання суду на 24.07.2012.
Через канцелярію суду надійшла заява розпорядника майна про зобов"язання боржника вчинити певні дії. Дана заява обгрунтована наступним:
Відповідно до ст. 1 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»розпорядження майном боржника - система заходів щодо нагляду та контролю за управлінням та розпорядженням майном боржника з метою забезпечення збереження та ефективного використання майнових активів боржника та проведення аналізу його фінансового становища.
Цією ж нормою Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»передбачається, що розпорядник майна - фізична особа, на яку у встановленому цим Законом порядку покладаються повноваження щодо нагляду та контролю за управлінням та розпорядженням майном боржника на період провадження у справі про банкрутство в порядку, встановленому цим Законом.
Згідно із ст. 13 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»розпорядник майна зобов'язаний:
- вживати заходів для захисту майна боржника;
- аналізувати фінансову, господарську та інвестиційну діяльність боржника, його становище на товарних ринках;
- виявляти ознаки фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства;
- надавати господарському суду та комітету кредиторів звіт про свою діяльність, відомості про фінансове становище боржника, пропозиції щодо можливості відновлення платоспроможності боржника.
Як вбачається із заяви розпорядника майна, на виконання вимог Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»розпорядником майна 25.05.2012 на адресу ТОВ «Центр Електроніки»було направлено запит щодо надання відомостей, необхідних для належного та ефективного здійснення розпорядником майна своїх повноважень (копія в матеріалах справи).
Станом на 04.06.2012 запитувані відомості не надано, про причини не виконання законних вимог розпорядника майна не повідомлено.
Таким чином, ТОВ «Центр Електроніки»створюються перешкоди діям розпорядника майна шляхом протиправного ухилення від надання відомостей, необхідних для забезпечення збереження та ефективного використання майнових активів боржника та проведення аналізу його фінансового становища.
У зв"язку з наведеним суд задовольняє клопотання розпорядника майна про зобов"язання боржника вчинити певні дії.
Керуючись ст.ст.1, 3-14 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 86 ГПК України, суд-
У Х В А Л И В:
1. Задовольнити клопотання розпорядника майна про зобов"язання боржника вчинити певні дії.
2. Зобов'язати боржника - товариство з обмеженою відповідальністю «Центр Електроніки»(04080, м. Київ, вул. В. Хвойки, 18/14корп. 1, кім. 231) надати розпоряднику майна Швачці Сергію Васильовичу (ідентифікаційний номер НОМЕР_1, адреса для листування: АДРЕСА_1) інформацію, необхідну для виконання ним повноважень, передбачених Законом про банкрутство:
1. Загальні відомості:
1.1. Інформацію про фінансово-господарську діяльність (опис бізнесу);
1.2. Довідку про засновників підприємства, учасників та їх частки в статутному капіталі;
1.3. Довідку про суб'єктів господарювання щодо яких боржник є засновником або учасником;
1.4. Копії установчих документів (установчий договір, статут тощо);
1.5. Копію довідки статистики про внесення до ЄДРПОУ та відомості про керівника та головного бухгалтера;
1.6. Штатний розклад підприємства;
1.7. Довідку про розмір середньомісячної заробітної плати керівника підприємства за останні дванадцять місяців його роботи перед порушенням провадження у справі про банкрутство.
2. Щодо майнового стану підприємства:
2.1. Список розрахункових та інших рахунків підприємства із зазначенням наявних на них грошових коштів, банківських установ, що здійснюють розрахунково-касове обслуговування підприємства;
2.2. Виписку про рух грошових коштів по рахункам підприємства за останні 3 роки;
2.3. Витяг з Державного реєстру правочинів щодо вчинених боржником протягом останніх 3 років правочинів, які підлягають державній реєстрації;
2.4. Дані про загальну суму заборгованості перед кредиторами, в тому числі по заробітній платі, а також по податках і зборах(обов"язкових платежах) за формою:
№ п/пНайменування кредитора, код ЄДРПОУ, ІПНСума заборгованостіДата виникненняПідстави виникнення (угоди, договір тощо) 2.5. Копії угод, договорів тощо, по яких виникла кредиторська заборгованість;
2.6. Дані про наявну дебіторську заборгованість за формою:
№ п/пНайменування дебітора, код ЄДРПОУ, ІПНСума заборгованостіДата виникненняПідстави виникнення (угоди, договір тощо)
2.7. Перелік основних засобів (книгу основних засобів);
2.8. Копії правовстановлюючих документів на землю (право власності, право користування, оренди тощо);
2.9. Копії правовстановлюючих документів на майновий комплекс підприємства;
2.10. Довідку про наявність або відсутність об'єктів промислової та/або інтелектуальної власності, зареєстрованих за боржником;
2.11. Довідку про відсутність (наявність) за межами України валютних цінностей тамайна;
2.12. Довідку про наявність/відсутність майна підприємства, яке знаходиться під заставою;
2.13. Довідку про майнові активи підприємства, які було відчужено за останні 3 роки за формою:
№ п/пНайменування(вид) майнових активівВартість відчужених майнових активівП ідстава відчуження майнових активівДата відчуження
2.14. Копії договорів, угод про передачу основних засобів підприємства в оренду, заставу, внесення зазначеного майна як внеску до статутного капіталу іншої юридичної особи або розпорядження таким майном іншим чином за останні 3 роки;
2.15. Копії договорів, угод про відчуження основних засобів підприємства;
2.16. Копії договорів, угод на отримання та видачу кредитів (позик);
2.17. Зведену довідку, а також копії договорів, угод поруки, уступки права вимоги, перевід боргу, передачу у довірче управління майна, які було укладено боржником за останні 3 роки;
2.18. Відомості інвентаризації товарно-матеріальних цінностей за останні 3 роки (копії актів інвентаризації).
2.19. Копії актів на списання основних засобів підприємства за останні 3 роки;
2.20. Копії актів аудиторських (податкових) перевірок за останні 3 роки.
3. Щодо положення підприємства на товарних ринках:
3.1. Довідку про відвантаження продукції за останні 3 роки у розрізі найменування продукції, контрагент, сума, вид розрахунків (готівковий, безготівковий, бартер тощо), підстава (номер, дата договору, угоди);
3.2. Калькуляція собівартості продукції, що виробляється (фактичні, планові);
3.3. Копії договорів, угод зовнішньоекономічної діяльності підприємства.
4. Звітні документи підприємства (фінансова, статистична, бухгалтерська звітність підприємства) за 2009, 2010, 2011 та 2012 роки:
4.1. Баланс підприємства (Ф-1);
4.2. Звіт про фінансовий результат (Ф-2), розшифрування до нього;
4.3. Звіт про рух грошових коштів (Ф-3), з розшифруванням;
4.4. Звіт про власний капітал (Ф-4);
4.5. Примітки до річної звітності (Ф-5);
4.6. Звіт про наявність та рух основних фондів, амортизацію (знос) (Ф-11-03);
4.7. Обстеження технологічних інновацій промислового підприємства (Ф-1 - інновація);
4.8. Техніко-економічні баланси руху готової продукції (виробництво, внутрішньозаводська потреба, відвантаження), сировина, енергоресурсів, матеріалів, питомі витрати, коефіцієнти сировини, енергоресурсів, матеріалів на одиницю продукції (фактичні, планові), структура формування чистих збитків підприємства;
4.9. Звіт з праці (Ф-1ПВ);
4.10. Звіт про стан умов праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці;
4.11. Звіт про використання робочого часу;
4.12. Відомості про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь працівників ТОВ «Центр Електроніки»і суми утриманого з них податку (форма № 1-ДФ),
5. Відомості про фактичне місцезнаходження керівних органів ТОВ «Центр Електроніки», його посадових та інших уповноважених осіб.
3. Попередити сторони, що при ухиленні від виконання вимог суду до них будуть застосовані санкції, передбачені п. 5 ст. 83 ГПК України.
4. Копію ухвали розіслати сторонам, розпоряднику майна.
Суддя Головатюк Л.Д.
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 12.07.2012 |
Оприлюднено | 24.07.2012 |
Номер документу | 25178701 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Головатюк Л.Д.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні