Донецький апеляційний господарський суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
Реєстраціяcpg1251
ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
вул. Артема, 157, м. Донецьк, 83048, тел. 332-57-40
У Х В А Л А
05.09.2012р. справа № 3/211
Донецький апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: суддів Колядко Т.М. Принцевської Н.М , Скакуна О.А. Представники сторін: від позивача:Тіщенко Д.А. за довір. № 4 від 03.01.11р. від відповідача:не з"явився розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Мікстранс" м. Макіївка Донецької області на рішення господарського судуДонецької області від 27.02.2012р. у справі№ 3/211 (суддя Гассій О.В.) за позовомтовариства з обмеженою відповідальністю "Треналофф-траст" м. Донецьк до товариства з обмеженою відповідальністю "Мікстранс" м. Макіївка Донецької області простягнення 11000,00грн. Товариство з обмеженою відповідальністю "Мікстранс" м. Макіївка звернулось до суду з апеляційною скаргою на рішення господарського суду Донецької області від 27.02.2012р. по справі № 3/211.
Відповідач у судове засідання 05.09.2012р. не з'явився, але 03.09.2012р. надав через канцелярію апеляційного суду клопотання про відкладення розгляду справи, у зв'язку з неможливістю направити свого уповноваженого представника у судове засідання. Апеляційна інстанція вищезазначене клопотання відповідача задовольнила.
Оскільки явка відповідача була визнана судом обов'язковою, колегія суддів Донецького апеляційного господарського суду, з метою повного та всебічного дослідження обставин справи в їх сукупності, дійшла висновку про відкладення розгляду справи.
Керуючись ст. 77 Господарського процесуального кодексу України, суд -
У Х В А Л И В:
Розгляд апеляційної скарги товариства з обмеженою відповідальністю "Мікстранс" м. Макіївка на рішення господарського суду Донецької області від 27.02.2012р. по справі № 3/211 відкласти на 12.09.12р. о 11:15, зал судових засідань № 6.
Відповідачу виконати вимоги ухвали Донецького апеляційного господарського суду від 01.08.2012р.
Явка представника позивача у судове засідання на свій розсуд.
Явка представника відповідача у судове засідання обов'язкова.
Головуючий Т.М. Колядко
Судді: Н.М. Принцевська
О.А. Скакун
Надруковано: 6 прим.
2 .позивачу
2. відповідачу
1. у справу
1. апеляційному суду
Суд | Донецький апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 05.09.2012 |
Оприлюднено | 10.09.2012 |
Номер документу | 25891026 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Донецький апеляційний господарський суд
Колядко Т.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні