cpg1251
ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
"17" грудня 2012 р. Справа № 46/171-б
Вищий господарський суд України у складі колегії суддів:
Головуючого судді:Запорощенка М. -доповідач, суддів:Акулової Н., Владимиренко С. перевіривши матеріали касаційної скарги публічного акціонерного товариства "БМ Банк" на ухвалуКиївського апеляційного господарського суду від 08.10.2012 р. у справі№ 46/171-б господарського суду м. Києва за заявою товариства з обмеженою відповідальністю "Лео Комп" до боржникаприватного підприємства "Монмарт" пробанкрутство
В С Т А Н О В И В:
Подана публічним акціонерним товариством "БМ Банк" касаційна скарга не відповідає вимогам розділу ХІІ 1 Господарського процесуального кодексу України, не приймається до розгляду і підлягає поверненню скаржнику відповідно до вимог п. 3 ч. 1 ст. 111 3 ГПК України, оскільки її зміст не відповідає ч.4 ст. 111 Господарського процесуального кодексу України.
Згідно з ч. 1 ст. 111 1 ГПК України особа, яка подала касаційну скаргу, надсилає іншій стороні у справі копії касаційної скарги і доданих до неї документів, які у цієї сторони відсутні.
Провадження у справах про банкрутство регулюється Господарським процесуальним кодексом України у випадках, коли його норми безпосередньо визначають правила даного провадження (статті 2, 4 1 , 12 та 15) або мають універсальний характер для будь-якої стадії судового процесу , або процесуальної дії (статті, вміщені в розділах I, V, VI, VII, XII, XIII), з урахуванням встановлених Законом особливостей.
Статтею 1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання йог банкрутом" визначено, що сторони у справі про банкрутство - кредитори (представник комітету кредиторів), боржник (банкрут).
Відповідно до частин 4 та 5 статті 11, частини 1 статті 14 та статті 15 спеціального Закону, особа набуває статусу кредитора - сторони ( учасника провадження у справі про банкрутство) з моменту визнання його грошових вимог до боржника.
Тобто, в даному випадку, сторонами по цій справі є всі кредитори , вимоги яких внесені до реєстру вимог кредиторів та затверджені у судовому порядку. При цьому, слід зазначити, що матеріали касаційної скарги не містять в собі докази надіслання її копії компанії "Горєніє д.д.".
Згідно з п. 3 ч. 1 ст. 111 3 ГПК України касаційна скарга не приймається до розгляду і повертається судом, якщо до скарги не додано доказів надіслання її копії іншій стороні (сторонам) у справі.
Враховуючи те, що касаційна скарга публічного акціонерного товариства "БМ Банк" подана з порушенням вимог ч. 1 ст. 111 1 ГПК України, то ця обставина є підставою для неприйняття до розгляду касаційної скарги та її повернення.
Разом з тим, відповідно до ч. 3 ст. 111 3 ГПК України після усунення обставин, зазначених у пунктах 1, 2, 3, 4 і 6 частини першої цієї статті, касаційна скарга може бути подана повторно.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 86, п. 3 ч. 1 ст. 111-3 Господарського процесуального кодексу України, Вищий господарський суд України, -
У Х В А Л И В :
Касаційну скаргу публічного акціонерного товариства "БМ Банк" на ухвалу Київського апеляційного господарського суду від 08.10.2012 р. у справі № 46/171-б господарського суду м. Києва - повернути скаржнику.
Головуючий суддя М. Запорощенко
Судді Н. Акулова
С. Владимиренко
Суд | Вищий господарський суд України |
Дата ухвалення рішення | 17.12.2012 |
Оприлюднено | 19.12.2012 |
Номер документу | 28045449 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Вищий господарський суд України
Запорощенко M.Д.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні