Ухвала
від 28.12.2012 по справі 2а-2521/12/0170/16
ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

У Х В А Л А

28 грудня 2012 року м. Київ К/9991/81480/12

Суддя Вищого адміністративного суду України Усенко Є.А., розглянувши

касаційну скаргу Державної податкової інспекції у м. Ялті Автономної Республіки Крим Державної податкової служби

на постанову Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим від 31.05.2012

та ухвалу Севастопольського апеляційного адміністративного суду від 16.10.2012

у справі № 2а-2521/12/0170/16 Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Аеросвіт Курорт»

до Державної податкової інспекції у м. Ялті Автономної Республіки Крим Державної податкової служби

про визнання протиправними висновків та рішень, визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, -

ВСТАНОВИВ:

ДПІ у м. Ялті АРК ДПС звернулась до Вищого адміністративного суду України з касаційною скаргою на постанову Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим від 31.05.2012 та ухвалу Севастопольського апеляційного адміністративного суду від 16.10.2012.

Касаційна скарга підлягає залишенню без руху з наступних підстав.

Згідно з ч. 2 ст. 212 Кодексу адміністративного судочинства України касаційна скарга на судові рішення подається протягом двадцяти днів після набрання законної сили судовим рішенням суду апеляційної інстанції, крім випадків, передбачених цим Кодексом, а в разі складення постанови в повному обсязі відповідно до ст. 160 цього Кодексу - з дня складення постанови в повному обсязі.

Касаційна скарга подана з порушення строків, встановлених ст. 212 Кодексу адміністративного судочинства України.

При цьому, подане відповідачем клопотання є необґрунтованим, а вказані в ньому підстави для поновлення строку - неповажними, оскільки, у вказаному клопотанні відсутні доводи на обґрунтування необхідності часу такої тривалості отримання копії постанови суду апеляційної інстанції, а також не надано доказів вчинення активних дій щодо отримання такої копії.

Відповідно до ч. 4 ст. 214 Кодексу адміністративного судочинства України касаційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, встановлених ст.. 212 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення касаційної скарги без руху особа має право звернутися до суду касаційної інстанції з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.

Керуючись ст. 165, ч. 4 ст. 214 КАС України,

УХВАЛИВ:

1. Залишити касаційну скаргу Державної податкової інспекції у м. Ялті Автономної Республіки Крим Державної податкової служби на постанову Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим від 31.05.2012 та ухвалу Севастопольського апеляційного адміністративного суду від 16.10.2012 без руху.

2. Встановити відповідачу строк тридцять днів з моменту отримання даної ухвали для усунення недоліків в касаційній скарзі.

Суддя

Вищого адміністративного суду України Усенко Є.А.

СудВищий адміністративний суд України
Дата ухвалення рішення28.12.2012
Оприлюднено03.01.2013
Номер документу28324886
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —2а-2521/12/0170/16

Ухвала від 22.03.2017

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Усенко Є.А.

Ухвала від 13.03.2017

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Усенко Є.А.

Ухвала від 26.08.2016

Адміністративне

Київський окружний адміністративний суд

Василенко Г.Ю.

Ухвала від 24.01.2013

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Усенко Є.А.

Ухвала від 28.12.2012

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Усенко Є.А.

Ухвала від 16.10.2012

Адміністративне

Севастопольський апеляційний адміністративний суд

Курапова Зоя Іллівна

Постанова від 31.05.2012

Адміністративне

Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим

Александров О.Ю.

Постанова від 31.05.2012

Адміністративне

Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим

Александров О.Ю.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні