cpg1251
ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
"11" березня 2013 р. Справа № 5015/3978/12
головуючого судді Дерепи В.І. суддівБондар С.В.(доповідач), Палія В.В. розглянувши матеріали касаційної скарги Спільного підприємства Товариства з обмеженою відповідальністю "Ком-Еко-Львів" на ухвалу Львівського апеляційного господарського суду від 11.01.2013 року у справі№ 5015/3978/12 за позовомТовариства з обмеженою відповідальністю "Спецмазсервіс" доСпільного підприємства Товариства з обмеженою відповідальністю "Ком-Еко-Львів" простягнення 52 524,00 грн.
ВСТАНОВИВ:
Клопотання Спільного підприємства Товариства з обмеженою відповідальністю "Ком-Еко-Львів" про відновлення строку на подання касаційної скарги підлягає задоволенню. Подані матеріали достатні для касаційного розгляду.
Керуючись статтями 53, 86, 107, 111 4 , 111 5 , 111 8 Господарського процесуального кодексу України, Вищий господарський суд України
УХВАЛИВ:
1. Відновити Спільному підприємству Товариству з обмеженою відповідальністю "Ком-Еко-Львів" пропущений строк на подання касаційної скарги.
2. Прийняти касаційну скаргу Спільного підприємства Товариства з обмеженою відповідальністю "Ком-Еко-Львів" до провадження.
3. Призначити розгляд касаційної скарги у засіданні Вищого господарського суду України на 21 березня 2013 року о 12 год. 30 хв. у приміщенні суду за адресою: м. Київ, вул. Копиленка, 6, кім. 328.
4. Довести до відома сторін, що їх неявка у судове засідання касаційної інстанції не тягне за собою перенесення розгляду справи на інші строки, а також не перешкоджає розгляду справи по суті.
Головуючий В. І. Дерепа
Судді С. В. Бондар
В. В. Палій
Суд | Вищий господарський суд України |
Дата ухвалення рішення | 11.03.2013 |
Оприлюднено | 12.03.2013 |
Номер документу | 29832485 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Вищий господарський суд України
Бондар C.B.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні