cpg1251
ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
"14" березня 2013 р. Справа № 5008/530/2012
Вищий господарський суд України у складі колегії суддів:
Капацин Н.В. - головуючий, Вовк І.В., Кривда Д.С. (доповідач), розглянувши матеріали касаційної скаргиДержавного підприємства "Великобичківське лісомисливське підприємство" на постановуЛьвівського апеляційного господарського суду від 15.01.2013 року у справі№ 5008/530/2012 господарського суду Закарпатської області за позовомЗакарпатського міжрайонного природоохоронного прокурора з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції у Закарпатській області до 1. Державного підприємства "Великобичківське лісомисливське підприємство", 2. Приватного підприємства "Діл-Плюс" провідшкодування шкоди,
В С Т А Н О В И В :
Подана касаційна скарга не може бути прийнята до розгляду Вищим господарським судом України, оскільки вона не відповідає вимогам розділу ХІІ 1 Господарського процесуального кодексу України з наступних підстав.
Згідно частини 3 статті 111 Кодексу касаційна скарга підписується особою, яка подала скаргу або її уповноваженим представником.
Відповідно до частини 2 статті 28 Господарського процесуального кодексу України керівники підприємств та організацій, інші особи, повноваження яких визначені законодавством або установчими документами, подають господарському суду документи, що посвідчують їх посадове становище.
Однак до касаційної скарги взагалі не додано доказів, які підтверджують повноваження особи, що підписала скаргу - в.о. директора підприємства скаржника.
Крім того, відповідно до частини 4 статті 111 Господарського процесуального кодексу України до скарги додаються, зокрема, докази надсилання копії скарги іншій стороні у справі.
Однак заявником до касаційної скарги не додано доказів надсилання її копії сторонам у справі та прокуратурі.
Також колегія суддів Вищого господарського суду України звертає увагу заявника на те, що касаційна скарга повинна містити вимоги особи, що подала скаргу, із зазначенням суті порушення або неправильного застосування норм матеріального чи процесуального права. При цьому має чітко викладатися зміст порушення із зазначенням порушених норм права, конкретних їх пунктів та статей.
Враховуючи викладене, відповідно до вимог пунктів 1, 3 частини 1 статті 111 3 Господарського процесуального кодексу України, касаційна скарга не може бути прийнята до розгляду і підлягає поверненню.
На підставі викладеного та керуючись статтями 86, 111, пунктами 1, 3 частини 1 статті 111 3 Господарського процесуального кодексу України, Вищий господарський суд України
У Х В А Л И В :
Касаційну скаргу Державного підприємства "Великобичківське лісомисливське підприємство" на постанову Львівського апеляційного господарського суду від 15.01.2013 року у справі № 5008/530/2012 господарського суду Закарпатської області повернути скаржнику без розгляду.
Головуючий Н.Капацин
Судді І.Вовк
Д.Кривда
Суд | Вищий господарський суд України |
Дата ухвалення рішення | 14.03.2013 |
Оприлюднено | 20.03.2013 |
Номер документу | 30039317 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Вищий господарський суд України
Кривда Д. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні