№ 2-2445\13
(№ 760\5797\13-ц)
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
21. 03. 2013 року суддя Солом'янського районного суду м. Києва - Бобровник О. В. розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Київського міського психоневрологічного диспансеру № 5, треті особи: Прокуратура Солом'янського району м. Києва, Київський міський центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат - про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, зобов'язання вчинити певні дії, -
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1, ОСОБА_2 звернулись до суду з позовом до Київського міського психоневрологічного диспансеру № 5, треті особи: Прокуратура Солом'янського району м. Києва, Київський міський центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат - про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, зобов'язання вчинити певні дії.
Позовна заява не відповідає вимогам ст. 119 ЦПК України, а саме:
Згідно п. 3 ч. 2 ст. 119 ЦПК України, позовна заява повинна містити зміст позовних вимог.
Позивачі звертаючись до суду з позовом про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, зобов'язання вчинити певні дії просять суд:
- стягнути з відповідача на користь ОСОБА_1 38887,50 грн. на відшкодування матеріальної шкоди;
- стягнути з відповідача на користь ОСОБА_1 10 000 грн. на відшкодування моральної шкоди;
- стягнути з відповідача на користь ОСОБА_2 10 000 грн. на відшкодування моральної шкоди;
- зарахувати до стажу роботи ОСОБА_1 час перебування на консультативному нагляді у Київському міському психоневрологічному диспансері № 5.
Звертаю увагу позивачів, що зміст четвертого пункту позовних вимог не конкретний, а тому не в повному обсязі зрозумілий, оскільки позивачами не вказано кого саме вони просять суд здійснити зазначені дії та не вказано яким саме чином зазначені дії повинні бути вчинені.
Відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 119 ЦПК України, позовна заява повинна містити виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги.
Звертаю увагу позивачів, що виклад обставин, якими позивачі обґрунтовують свої вимоги не повний, оскільки в позовній заяві не зазначено в чому саме полягає моральна шкода заподіяна ОСОБА_2 та не вказано з яких саме міркувань виходили позивачі визначаючи розмір моральної шкоди.
Окрім того, позовна заява не містить посилань на норми права, якими передбачено зарахування до стажу роботи час перебування на консультативному нагляді.
Звертаю увагу позивачів, що їм необхідно викласти обставини справи в повному обсязі з посилання на відповідні докази та норми права.
Відповідно до ст. 121 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 119, 121 ЦПК України, суддя, -
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Київського міського психоневрологічного диспансеру № 5, треті особи: Прокуратура Солом'янського району м. Києва, Київський міський центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат - про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, зобов'язання вчинити певні дії - залишити без руху.
Надати строк на усунення недоліків терміном три дні з дня отримання позивачами ухвали суду.
Роз'яснити, що в разі невиконання вимог, зазначених в ухвалі, позовна заява буде вважатися неподаною та повернута позивачам.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:
Суд | Солом'янський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 21.03.2013 |
Оприлюднено | 02.04.2013 |
Номер документу | 30322805 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Солом'янський районний суд міста Києва
Бобровник О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні