№ 2-4299\13
(№ 760\5797\13-ц)
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
21. 08. 2013 року суддя Солом'янського районного суду м. Києва Бобровник О. В. перевіривши матеріали позовної заяви ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Київського міського психоневрологічного диспансеру № 5, треті особи: Прокуратура Солом'янського району м. Києва, Київський міський центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат - про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, зобов'язання вчинити певні дії, -
В С Т А Н О В И В :
В вересні 2013 року ОСОБА_1, ОСОБА_2 звернулись до суду з позовом до Київського міського психоневрологічного диспансеру № 5, треті особи: Прокуратура Солом'янського району м. Києва, Київський міський центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат - про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, зобов'язання вчинити певні дії.
Ухвалою судді від 21. 03. 2013 року позовну заяву ОСОБА_1, ОСОБА_2 було залишено без руху.
Ухвалою судді від 18. 04. 2013 року позовну заяву ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Київського міського психоневрологічного диспансеру № 5, треті особи: Прокуратура Солом'янського району м. Києва, Київський міський центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат - про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, зобов'язання вчинити певні дії було повернуто позивачам разом із усіма додатками до позову.
Ухвалою Апеляційного суду м. Києва від 17. 06. 2013 року, ухвалу Солом'янського районного суду м. Києва від 18. 04. 2013 року скасовано, справу повернуто до Солом'янського районного суду м. Києва для продовження розгляду.
Відповідно до ч. 1 ст. 122 ЦПК України, суддя відкриває провадження у цивільній справі не інакше як на підставі заяви, поданої і оформленої в порядку, встановленому цим Кодексом.
Вбачається що позовна заява ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Київського міського психоневрологічного диспансеру № 5, треті особи: Прокуратура Солом'янського району м. Києва, Київський міський центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат - про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, зобов'язання вчинити певні дії була повернута позивачам разом із усіма додатками до позову.
Також вбачається, що під час розгляду справи в Апеляційному суді м. Києва позивачами не було надано до суду позовної заяви та додатків до неї.
05. 07. 2013 року судом було направлено на адресу позивачів лист з повідомленням про необхідність надання до суду позовної заяви та додатків до неї.
25. 07. 2013 року на адресу суду надійшли заяви від ОСОБА_1 та ОСОБА_2 з повідомленням про те, що на адресу позивачів позовна заява та додатки до неї, які були повернуті позивачам відповідно до ухвали суду від 18. 04. 2013 року не надходила.
Згідно витягу з реєстру вихідної кореспонденції Солом'янського районного суду м. Києва вбачається, що 23. 04. 2013 року на адресу ОСОБА_1 було направлено копію ухвалу суду, позовна заява та додані до неї матеріали, на адресу ОСОБА_2 була направлена копія ухвали суду.
Станом на 21. 08. 2013 року позивачами до суду не було подано позовну заяву та додані до неї матеріали.
Як наголошує у своїх рішеннях Європейський суд, позивач як сторона, яка задіяна в ході судового розгляду, зобов'язана з розумним інтервалом часу сама цікавитись провадженням у її справі, добросовісно користуватись належними їй процесуальними правами та неухильно виконувати процесуальні обов'язки.
Отже, викладене свідчить про втрату позивачами заінтересованості у вирішенні данного спору та дає суду підстави для відмови у відкритті провадження у справі.
Виходячи з того, що позивачі будучи належним чином повідомленими про необхідність надання до суду позовної заяви та додатків до неї для вирішення питання про прийняття позовної заяви до розгляду, станом на 21. 08. 2013 року жодних документів до суду не подавали, приходжу до висновку про неможливість відкриття провадження у даній справі, а тому вважаю за необхідне відмовити у відкритті провадження.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст.. 120, 122 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В:
Відмовити у відкритті провадження у справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Київського міського психоневрологічного диспансеру № 5, треті особи: Прокуратура Солом'янського району м. Києва, Київський міський центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат - про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, зобов'язання вчинити певні дії.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду міста Києва через суд першої інстанції шляхом подання апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня її проголошення чи протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали, постановленої без участі особи, яка її оскаржує.
Суддя:
Суд | Солом'янський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 21.08.2013 |
Оприлюднено | 20.09.2013 |
Номер документу | 33586825 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Солом'янський районний суд міста Києва
Бобровник О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні