4/48-93
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
Від "02" березня 2009 р. по справі № 4/48-93.
за позовом приватного підприємства "Володимир Єлена", м. Володимир - Волинський
до відповідача товариства з обмеженою відповідальністю "Україна", м. Володимир - Волинський
про визнання договору дійсним
Головуючий суддя Слободян П. Р.
судді Черняк Л. О.
Бондарєв С. В.
Суть спору: позивач - ПП "Володимир Єлена", м. Володимир - Волинський звернувся в господарський суд Волинської області із позовом до товариства з обмеженою відповідальністю "Україна, м. Володимир - Волинський про визнання договору купівлі - продажу нежитлового приміщення № 99 від 01.09.2005р. дійсним, оскільки відповідач ухиляється від нотаріального посвідчення даного договору.
Відповідач у відзиві від 05.02.2007р. та представник в судовому засіданні з позовними вимогами не погоджується та просить в позові відмовити повністю, в зв'язку з тим, що всі документи, які нібито мають відношення до купівлі-продажу нежитлового приміщення, що знаходиться в м. Володимир - Волинський, вул. Ковельська, 132/1, фіктивні і на них немає оригіналу підпису директора товариства.
13.02.07 р. від позивача надійшли додаткові мотиви позову в яких останній обґрунтовує позовні вимоги тим, що Никонюк Т.С. надавала ПП "Володимир-Єлена" довіреність на підписання документів, отримувала від імені ТзОВ "Україна" грошові кошти, матеріальні цінності, підписувала усі договори, в тому числі договір купівлі-продажу № 9 від 01.09.2005 р., акти взаємозвірок, прихідні і розхідні ордери. Наведене свідчить, що Никонюк Т.С. діяла за дорученням директора ТзОВ "Україна" і від імені та в інтересах цього ТзОВ, укладала угоди, отримувала грошові кошти і матеріальні цінності на виконання договору купівлі-продажу № 9 від 01.09.2005 р., її дії були схвалені цим ТзОВ в особі керівника виконавчого органу.
Ухвалою господарського суду Волинської області від 02.06.2008 року, за клопотанням сторін, провадження у справі зупинено та призначено у справі №4/48-93 судову почеркознавчу експертизу документів, долучених до справи та судову технічну експертизу.
27 січня 2009 року на адресу господарського суду Волинської області супровідним листом № 2591 від 24.02.2009р. Львівський НДІ судових експертиз направив висновок експертизи № 2591 від 24.02.2009р. по справі № 4/48-93 за позовом приватного підприємства "Володимир Єлена", м. Володимир - Волинський до відповідача товариства з обмеженою відповідальністю "Україна", м. Володимир - Волинський про визнання договору дійсним.
Отже, підстава якою було зумовлено зупинення провадження по справі № 4/48-93, відсутня.
Враховуючи вищевикладене, керуючись ч. 3 ст. 79 ГПК України, господарський суд,-
у х в а л и в :
1. Провадження у справі № 4/48 - 93поновити.
2. Розгляд справи призначити на 16.03.2009 року на 15 год. 00 хв.
3. Сторонам в обов'язковому порядку представити суду докази в обґрунтування своїх вимог /заперечень/.
4. Явка компетентних представників сторін в судове засідання обов'язкова.
Головуючий суддя П. Р. Слободян
Судді Л. О. Черняк
С. В. Бондарєв
Суд | Господарський суд Волинської області |
Дата ухвалення рішення | 02.03.2009 |
Оприлюднено | 18.03.2009 |
Номер документу | 3138718 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Волинської області
Слободян П.Р.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні