Придніпровський районний суд м.Черкас
Справа № 711/1887/13-к
У Х В А Л А
про виправлення описки
28 листопада 2013 року Придніпровський районний суд м. Черкаси у складі колегії:
головуючого - судді: Піковського В.Ю,
судді: Смоляра А.О.,
судді: Кучеренка В.Г.,
при секретарі: Мелещенко О.В.,
за участю прокурора: Пилипенко О.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м. Черкаси матеріали кримінального провадження №1-кп/711/61/13, з ініціативи суду, про можливість виправлення описки у вироці Придніпровського районного суду міста Черкаси від 01.11.2013 року, яким ОСОБА_1 було засуджено за ч.5 ст.185; ч.4 ст.358; ч.2 ст.15, ч.2 ст.209 КК України із застосуванням ст. 70 КК України до 7 років 6 місяців позбавлення волі із конфіскацією особистого майна обвинуваченого із позбавленням права займатися підприємницькою діяльністю в 1 рік , -
В С Т А Н О В И В:
Вироком Придніпровського районного суду від 01.11.2013 року ОСОБА_1 було засуджено за ч.5 ст.185; ч.4 ст.358; ч.2 ст.15, ч.2 ст.209 КК України із застосуванням ст. 70 КК України.
Разом з тим, у резолютивній та мотивувальній частинах вказаного вироку містяться механічні описки, які необхідно виправити.
У абзаці першому резолютивної частини вироку суду від 01.11.2013 року вказано текст: «Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст. 185, ч. 4 ст. 358 КК України та призначити йому покарання за:» таким чином суд допустився описки пропустивши текст «ч.2 ст.15, ч.2 ст.209» у вказаному реченні, а в подальшому призначає покарання за вказану статтю Кодекса, крім цього, опис визнання винним за даною статтею слідує із мотивувальної частини, таким чином виникла необхідність виправлення вказаної описки.
Мотивувальна частина вироку містить текст «Дії обвинуваченого ОСОБА_1 кваліфіковані різними статтями особливої частини КК України, тому суд вважає за необхідне призначити йому покарання за кожний злочин окремо та визначити остаточне покарання, шляхом часткового складання призначених покарань» в даному реченні судом механічно не дописано текст щодо використання правил складання покарання при застосуванні часткового складання призначених покарань, передбачених ст. 72 КК України, що явно вказує на очевидність саме описки. Виправлення даної описки не змінює становища обвинуваченого та інших учасників кримінального провадження так як судом застосовано часткове складання призначених покарань, а одним із призначених покарань обвинуваченого в резолютивній частині вироку є обмеження волі. У такому разі є необхідність виправити вказану описку.
В ході судового засідання було прийняте рішення за можливість розгляду питання виправлення описки за даної явки учасників судового провадження.
У судовому засіданні прокурор не заперечила проти внесення вказаних виправлень у судове рішення.
Відповідно до ч.1 ст. 379 КПК України суд має право за власною ініціативою виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Ч.2 вказаної статті регламентує, що неприбуття в судове засідання осіб які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Суд, за власної ініціативи, дослідивши матеріали кримінального провадження, приходить до висновку про необхідність виправлення зазначених описок.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 369-372, 379 КПК України ,-
П О С Т А Н О В И В:
Виправити допущені описки у вироку Придніпровського районного суду міста Черкаси від 01.11.2013 року, яким було засуджено ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Абзац перший резолютивної частини вироку змінити, виклавши у наступній редакції: «Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.185; ч.4 ст.358; ч.2 ст.15, ч.2 ст.209 КК України та призначити йому покарання за:»
Абзац двадцять п'ятий мотивувальної частини вироку змінити, виклавши у наступній редакції: «Дії обвинуваченого ОСОБА_1 кваліфіковані різними статтями особливої частини КК України, тому суд вважає за необхідне призначити йому покарання за кожний злочин окремо та визначити остаточне покарання, шляхом часткового складання призначених покарань, при цьому застосувати правила складання покарань, передбачені ст. 72 КК України.»
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подачі апеляційної скарги до апеляційного суду Черкаської області через Придніпровський районний суд міста Черкаси протягом 7 днів з дня її оголошення, особою яка перебуває під вартою - протягом 7 днів з моменту отримання копії ухвали, особою, яка не викликалась в суд - протягом 7 днів з дня отримання копії ухвали.
Головуючий:
Судді:
Суд | Придніпровський районний суд м.Черкас |
Дата ухвалення рішення | 03.12.2013 |
Оприлюднено | 11.12.2013 |
Номер документу | 35731644 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Придніпровський районний суд м.Черкас
Піковський В. Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні