16/94-09
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
28.04.09р.
Справа № 16/94-09
За позовом Акціонерного комерційного інноваційного банку "Укрсиббанк", м. Харків
до Товариства з обмеженою відповідальністю Туристичної фірми "Ярд", м. Дніпропетровськ
про стягнення 1 953 444 грн. 27 коп.
Суддя ЗАГИНАЙКО Т.В.
Представники:
від позивача: Шипіленко Р.О. - провідний юрисконсульт, довіреність від 13.01.2009р.
№25;
від відповідача: не з'явився.
СУТЬ СПОРУ:
Позивач просить стягнути з відповідача 1 953 444 грн. 27 коп., що складає 1 881 987 грн. 80 коп. - заборгованість по кредиту відповідно до умов кредитного договору від 21.09.2006р. №74-1010МВ-06, 68 965 грн. 13 коп. - заборгованість по відсоткам за користування кредитом, 407 грн. 25 коп. - пеня по заборгованості, 2 084 грн. 09 коп. - пеня по відсоткам.
Відповідач відзиву на позов та інших витребуваних господарським судом документів не надав, його представник у судове засідання не з'явився, .
У зв'язку з цим, а також необхідністю витребування неподаних та нових доказів, спір не може бути вирішено у даному судовому засіданні і розгляд справи підлягає відкладенню.
На підставі викладеного, керуючись пунктами 1, 2, 3 статті 77, статтею 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд,-
УХВАЛИВ:
Відкласти розгляд справи на 12.05.2009р. на 16 год. 00 хв., каб.№ 7.
До судового засідання надати:
Позивачу:
- докази в підтвердження надсилання відповідачу письмової вимоги про повернення кредиту (оригінали для огляду, належним чином засвідчені копії у справу);
- звірити розрахунки, для чого позивачу з'явитися до відповідача, акт звірки надати до суду;
- графік погашення кредиту, оглянутий у судовому засіданні (належним чином засвідчену копію у справу);
- докази в обґрунтування підстав (з посиланням на норми матеріального права) для стягнення заборгованості по кредиту та процентам у валюті України - гривні.
Відповідачу (повторно):
- відзив на позов;
- докази в обґрунтування можливих заперечень;
- забезпечити проведення звірки;
- документи, що посвідчують правовий статус;
- копію довідки про включення до ЄДРПОУ.
Явка в судове засідання повноважних представників учасників судового процесу обов'язкова.
Роз'яснити сторонам, що згідно з пунктом 5 статті 83 Господарського процесуального кодексу України за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф до 1 700 грн.
СУДДЯ
Т.В. ЗАГИНАЙКО
Суд | Господарський суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 28.04.2009 |
Оприлюднено | 19.05.2009 |
Номер документу | 3596177 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Загинайко Т.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні