ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
15 січня 2014 рокум. Ужгород№ 807/129/14
Суддя Закарпатського окружного адміністративного суду Калинич Я.М., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 в особі представника - ОСОБА_6 до Реєстраційної служби Ужгородського міськрайонного управління юстиції в особі начальника відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, легалізації об'єднань громадян по м. Ужгороду про визнання незаконним і скасування рішення про відмову у зверненні до суду та зобов'язання вчинити певні дії, ?
ВСТАНОВИЛА:
ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 в особі представника - ОСОБА_6 звернулися до Закарпатського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Реєстраційної служби Ужгородського міськрайонного управління юстиції в особі начальника відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, легалізації об'єднань громадян по м. Ужгороду про визнання незаконним і скасування рішення про відмову у зверненні до суду та зобов'язання вчинити певні дії.
Однак, подана позовна заява не відповідає вимогам ст.106 Кодексу адміністративного судочинства України виходячи з наступного.
Відповідно до ч. 3 ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що до позовної заяви додається документ про сплату судового збору. Однак, останній сплачений не належним чином, оскільки, позивачем в квитанції сплати судового збору №11814.256.3 від 30.12.2013 р. помилково зазначено одержувачем коштів Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області, а не Закарпатський окружний адміністративний суд.
У відповідності до вимог ч. 1 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених ст. 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
Враховуючи норми вищенаведеної статті суддя приходить до переконання, що дану позовну заяву слід залишити без руху та надати позивачу строк для усунення недоліків шляхом сплати судового збору на належні реквізити суду, а саме : Реквізити для сплати судового збору у Закарпатському окружному адміністративному суді (за подання до адміністративного суду адміністративного позову немайнового характеру) є наступними: призначення платежу: судовий збір за позов (ПІБ чи назва установи, організації позивача) Закарпатський окружний адміністративний суд (назва суду, де розглядається справа), код ЄДРПОУ 35231455 (суду де розглядається справа); реквізити для сплати: банк одержувача: ГУ ДКСУ у Закарпатській області, МФО 812016, рахунок отримувача: 31210206784002, отримувач коштів: УК у м. Ужгород, 22030001, код отримувача (код за ЄДРПОУ): 38015610 .
Таким чином, для усунення недоліків позовної заяви, позивачу слід надати суду документ про сплату судового збору, шляхом надання документу, який підтверджує сплату судового збору у належному розмірі та за належними реквізитами
На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 106, 108, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
УХВАЛИЛА:
Позовну заяву ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 в особі представника - ОСОБА_6 до Реєстраційної служби Ужгородського міськрайонного управління юстиції в особі начальника відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, легалізації об'єднань громадян по м. Ужгороду про визнання незаконним і скасування рішення про відмову у зверненні до суду та зобов'язання вчинити певні дії ? залишити без руху .
Надати позивачу строк для усунення вищезазначених недоліків до 31 січня 2014 року .
Попередити позивача, що у випадку не виправлення недоліків, вказаних в ухвалі про залишення позовної заяви без руху у встановлені судом строки, позовна заява буде повернута позивачеві.
Ухвала суду може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду через Закарпатський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з ч. 3 ст. 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Суддя Я.М. Калинич
Суд | Закарпатський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 15.01.2014 |
Оприлюднено | 20.01.2014 |
Номер документу | 36639793 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Закарпатський окружний адміністративний суд
Калинич Я. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні