КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про відкриття провадження в адміністративній справі
та призначення справи до судового розгляду
30 грудня 2013 року № 810/6895/13-а
Суддя Київського окружного адміністративного суду Шевченко А.В., перевіривши виконання вимог статей 105, 106 Кодексу адміністративного судочинства України у справі
за позовомТовариства з обмеженою відповідальністю «Наші страви ТМ» доДержавної податкової інспекції у Вишгородському районі Головного управління Міндоходів у Київській області провизнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, -
ВСТАНОВИВ:
17.12.2013 року до Київського окружного адміністративного суду звернулося Товариство з обмеженою відповідальністю «Наші страви ТМ», з адміністративним позовом до Державної податкової інспекції у Вишгородському районі Головного управління Міндоходів у Київській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень.
Ухвалою судді Київського окружного адміністративного суду від 18.12.2013 року позовну заяву було залишено без руху.
25.12.2013 року до суду надійшло клопотання (вхідний № 20107), в якому позивач на виконання ухвали судді Київського окружного адміністративного суду від 18.12.2013 року про залишення позовної заяви без руху надав належним чином засвідчені докази на підтвердження повноважень особи, яка підписала позов.
Згідно з частиною четвертою статті 107 Кодексу адміністративного судочинства України, питання про відкриття провадження в адміністративній справі суддя вирішує протягом трьох днів з дня надходження позовної заяви до адміністративного суду або закінчення строку, встановленого для усунення недоліків позовної заяви, у разі залишення позовної заяви без руху, та не пізніш наступного дня з дня отримання судом у порядку, передбаченому частиною третьою цієї статті, інформації про місце проживання (перебування) фізичної особи.
Враховуючи вищевикладене, оскільки недоліки позовної заяви усунуті позивачем у строк, встановлений судом, у зв'язку з цим клопотання позивача підлягає задоволенню та долучається до матеріалів справи, що є підставою для відкриття провадження у справі.
Позивачем в позовній заяві було зазначено в якості третьої особи - фізичну особу-підприємця ОСОБА_1
Відповідно до статті 53 Кодексу адміністративного судочинства України, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача у будь-який час до закінчення судового розгляду, якщо рішення у справі може вплинути на їхні права, свободи, інтереси або обов'язки. Вони можуть бути залучені до участі у справі також за клопотанням осіб, які беруть участь у справі. Якщо адміністративний суд при прийнятті позовної заяви, підготовці справи до судового розгляду або під час судового розгляду справи встановить, що судове рішення може вплинути на права і обов'язки осіб, які не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі в справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору. Вступ третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, не має наслідком розгляд адміністративної справи спочатку.
Зі змісту позовних вимог вбачається, що ДПІ у Вишгородському районі Київської області ДПС проведено перевірку позивача, за результатами якої складено Акт від 20.06.2013 року № 630/22-00/36832534 «Про результати позапланової виїзної перевірки Товариства з обмеженою відповідальністю «Наші страви ТМ» (код за ЄДРПОУ: 36832534) по взаємовідносинам з ПП «Еверест» (код за ЄДРПОУ: 31480476) та ФОП ОСОБА_1 (код: НОМЕР_1) за період з 01.01.2011 року по 31.12.2011 року».
Таким чином, дослідивши позовну заяву та наявні в ній докази суд дійшов висновку про не доцільність залучати до участі у справі в якості третьої особи фізичну особу-підприємця ОСОБА_1 з підстав того, що рішення в даній справі жодним чином не може вплинути на права і обов'язки останнього і законних підстав щодо залучення фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 на час відкриття провадження у справі не вбачається.
Відповідно до статті 110 Кодексу адміністративного судочинства України, суд в порядку підготовки справи до судового розгляду вживає заходи, що необхідні для всебічного та об'єктивного розгляду в одному судовому засіданні упродовж розумного строку.
Керуючись статтями 11, 14, 107, 110, 121, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
УХВАЛИВ:
1. Відкрити провадження у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Наші страви ТМ» до Державної податкової інспекції у Вишгородському районі Головного управління Міндоходів у Київській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень.
2. Зобов'язати позивача надати суду:
- власне письмове підтвердження того, що у провадженні судів України або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує спір, відсутній спір між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав та відсутнє рішення цих органів з такого спору;
- докази використання придбаної продукції у господарській діяльності.
3. Зобов'язати відповідача надати суду:
- всі документи, які були використанні під час проведення перевірки, і на які є посилання в Акті перевірки позивача.
4. Вказана інформація має бути надана безпосередньо до Київського окружного адміністративного суду (01113, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26) до 14 січня 2014 року до 11:00 години.
5. Запропонувати відповідачу в строк до 14 січня 2014 року подати заперечення проти позову та докази на обґрунтування цих заперечень.
6. Закінчити підготовче провадження і призначити справу до судового розгляду на 14 січня 2014 року об 11:00 години в приміщенні Київського окружного адміністративного суду за адресою: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26, зал судових засідань № 1102.
7. В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі шляхом надсилання тексту ухвали електронною поштою, факсимільним повідомленням (факсом, телефаксом) або телефонограмою у відповідності до вимог статті 38 Кодексу адміністративного судочинства України.
8. Повідомити відповідача, що наявні у суду матеріали, які підлягають врученню йому як стороні, можливо отримати лише безпосередньо у суді.
9. Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту проголошення.
Суддя Шевченко А.В.
І Н Ф О Р М А Ц І Я
про права та обов'язки осіб, які беруть участь у справі,
встановлені Кодексом адміністративного судочинства України
Відповідно до ст. 49, 51 Кодексу адміністративного судочинства України особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, мають право: 1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів; 2) знайомитися з матеріалами справи; 3) заявляти клопотання і відводи; 4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення; 5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів; 6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам; 7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб; 8) знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них; 9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень; 10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів; 11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.
Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову й у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду. Позивач має право до початку судового розгляду справи по суті змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви.
Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.
Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.
Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.
Суд | Київський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 30.12.2013 |
Оприлюднено | 04.02.2014 |
Номер документу | 36938612 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Київський окружний адміністративний суд
Шевченко А.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні