Справа № 3-21/12 р.
Провадження № 3/1819/16/12 р.
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
06.02.2012 р.
Суддя Шосткинського міськрайонного суду Сумської області Євдокімова О.П., розглянув адміністративну справу, яка надійшла від Відділення державтоінспекції з обслуговування м.Шостка та Шосткинського району про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, не працюючого, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, ІПН НОМЕР_1
- за ч.1 ст.130 КпАП України,
ВСТАНОВИВ:
04.12.2011 р., о 09-25 год., водій ОСОБА_1 на 450 км а/д Київ-Одеса керував автомобілем Мерседес н/з НОМЕР_2, з ознаками алкогольного сп'яніння. Від проходження медичного обстеження на стан сп'яніння відповідно до встановленого порядку, а також від продуття прилада «Drager» ухилився шляхом відмови в присутності свідків, чим порушив п.2.5 ПДР України.
В судове засідання ОСОБА_1 не з'явився, про час і місце розгляду справи повідомлений належним чином.
Має водійське посвідчення.
ОСОБА_1 в адмінпротоколі пояснює, що дійсно випив бутилку пива.
Таким чином, достовірно встановлено, що 04.12.2011 року ОСОБА_1 керував автомобілем Мерседес н/з НОМЕР_2 у стані алкогольного сп'яніння.
Підпункт «а», пункту 2.9 Правил дорожнього руху, передбачає заборону водієві керувати транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння.
Крім цього, згідно вимог п.2.5 Правил дорожнього руху водій повинен на вимогу працівника міліції пройти в установленому порядку медичний огляд для визначення стану алкогольного сп'яніння, однак ОСОБА_1 відмовився від проходження такого огляду, що він підтвердив при складанні адмінпротоколу.
Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, вважаю, що до ОСОБА_1 повинно буде застосоване адміністративне стягнення у виді позбавлення права керування всіма видами транспортних засобів.
Керуючись ст.130 ч.1 КпАП України,
ПОСТАНОВИВ:
Позбавити ОСОБА_1 права керування всіма видами транспортних засобів на строк 1 (один) рік.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Суддя Шосткинського міськрайонного суду
Сумської області О.П.Євдокімова
Суд | Шосткинський міськрайонний суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 06.02.2012 |
Оприлюднено | 07.08.2014 |
Номер документу | 37229247 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Новгород-Сіверський районний суд Чернігівської області
Кочура О. О.
Адмінправопорушення
Краснопільський районний суд Сумської області
Басова В. І.
Адмінправопорушення
Кіцманський районний суд Чернівецької області
Усатий М. В.
Адмінправопорушення
Врадіївський районний суд Миколаївської області
Висоцький М. Т.
Адмінправопорушення
Шосткинський міськрайонний суд Сумської області
Євдокімова О. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні