ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
09 квітня 2014 рокум. Ужгород№ 2-а-2343/09/0770
Закарпатський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого - судді Гаврилка С.Є.,
з участю секретаря судового засідання - Петричкович К.І.
за участі:
представника позивача - Кіш Андріани Степанівни;
представника відповідача - Калинича Івана Івановича,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні Закарпатського окружного адміністративного суду адміністративну справу за позовною заявою Закарпатського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів до Товариства з обмеженою відповідальністю "Кружік Групп" про стягнення адміністративно-господарських санкцій, -
в с т а н о в и в:
Відповідно до статті 160 частин 3 та 7 КАС України 09 квітня 2014 року було проголошено вступну та резолютивну частини ухвали. Повний текст ухвали виготовлено та протягом 09 квітня 2014 року.
16 квітня 2009 року до Закарпатського окружного адміністративного суду звернулося Закарпатське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю "Фабрика швейних виробів "Карпати-Інтерконтиненталь"", якою просило суд стягнути адміністративно-господарські санкції у розмірі 31766 грн..
Постановою Закарпатського окружного адміністративного суду від 02 листопада 2010 року адміністративний позов Закарпатського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів був задоволений повністю.
Вказана постанова відповідно до ухвали Львівського апеляційного адміністративного суду від 26 вересня 2013 року була залишена без змін.
Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 16 січня 2014 року ухвалені судові рішення у даній справі були скасовані, а справа направлена на новий розгляд до суду першої інстанції.
Скасовуючи раніше ухвалені у даній справі судові рішення, Вищий адміністративний суд, зокрема, вказав, що суди не дали оцінку посиланню відповідача на те, що у період до 05 травня 2008 року на підприємстві працювало 10 інвалідів, що відповідало встановленому Законом № 875-XII нормативу.
Ухвалою Закарпатського окружного адміністративного суду від 09 квітня 2014 року, що занесена до журналу судового засідання, відповідно до статті 55 КАС України, допущено заміну відповідача - Товариства з обмеженою відповідальністю "Фабрика швейних виробів "Карпати-Інтерконтиненталь"" її правонаступником - Товариством з обмеженою відповідальністю "Кружік Групп".
У судовому засіданні, що проходило 09 квітня 2014 року, представником відповідача подано клопотання про витребування доказів. Представник відповідача просив суд витребувати в Управлінні Пенсійного фонду України в м. Мукачеві та Мукачівському районі Закарпатської області (89600, м. Мукачево, вул. Миру, 151ж) відомості, які підтверджують або спростовують факт перебування у трудових відносинах (та сплатою відповідних відрахувань до пенсійного фонду) із ТОВ Фабрика швейних виробів "Карпати-Інтерконтиненталь" (на даний час найменування змінено на ТОВ "Кружік групп"), код ЄДРПОУ №30444311 за період 2008 року наступних працівників: ОСОБА_3, код № НОМЕР_1; ОСОБА_4, код № НОМЕР_2; ОСОБА_5, код № НОМЕР_3; ОСОБА_6, код № НОМЕР_4; ОСОБА_7, код № НОМЕР_5; ОСОБА_8, код № НОМЕР_6; ОСОБА_9, код № НОМЕР_7; ОСОБА_10, код № НОМЕР_8; ОСОБА_11, код № НОМЕР_9; ОСОБА_12, код № НОМЕР_10. Крім того, представник відповідача просив суд на час витребування доказів зупинити провадження у справі.
Відповідно до статті 69 КАС України, доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Суд може витребувати додаткові докази за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, або з власної ініціативи.
Відповідно до статті 71 частин 3 та 5 КАС України, якщо особа, яка бере участь у справі, не може самостійно надати докази, то вона повинна зазначити причини, через які ці докази не можуть бути надані, та повідомити, де вони знаходяться чи можуть знаходитися. Суд сприяє в реалізації цього обов'язку і витребовує необхідні докази. Про витребування доказів або про відмову у витребуванні доказів суд постановляє ухвалу. Ухвала суду про відмову у витребуванні доказів окремо не оскаржується. Заперечення проти неї може бути включене до апеляційної чи касаційної скарги на рішення суду, прийняте за наслідками розгляду справи. Суд може збирати докази з власної ініціативи.
З метою повного та всебічного з'ясування обставин справи клопотання позивача слід задовольнити.
Відповідно до статті 156 частини 2 пункту 4 КАС України суд має право зупинити провадження у справі в разі наявності інших причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.
Враховуючи можливість тривалого терміну отримання витребуваних судом доказів суд вважає за можливе зупинити провадження у вказаній справі.
Відповідно до статті 156 частини 4 КАС України про зупинення провадження у справі суд постановляє ухвалу.
На підставі наведеного та керуючись статтями 69,71,156,160,165 КАС України, суд, -
у х в а л и в:
Клопотання представника Товариства з обмеженою відповідальністю "Кружік Групп" про витребування доказів задовольнити.
Витребувати від Управління Пенсійного фонду України в м. Мукачеві та Мукачівському районі Закарпатської області (89600, м. Мукачево, вул. Миру, 151ж) відомості, які підтверджують або спростовують факт перебування у трудових відносинах (та сплатою відповідних відрахувань до пенсійного фонду) із ТОВ Фабрика швейних виробів "Карпати-Інтерконтиненталь" (на даний час найменування змінено на ТОВ "Кружік групп"), код ЄДРПОУ №30444311 за період 2008 року наступних працівників: ОСОБА_3, код НОМЕР_1; ОСОБА_4, код № НОМЕР_2; ОСОБА_5, код № НОМЕР_3; ОСОБА_6, код № НОМЕР_4; ОСОБА_7, код № НОМЕР_5; ОСОБА_8, код № НОМЕР_6; ОСОБА_9, код № НОМЕР_7; ОСОБА_10, код № НОМЕР_8; ОСОБА_11, код № НОМЕР_9; ОСОБА_12, код № НОМЕР_10.
Зупинити провадження у справі № 2а-2343/09/0770 за позовною Закарпатського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів до Товариства з обмеженою відповідальністю "Кружік Групп" про стягнення адміністративно-господарських санкцій - до отримання витребуваних судом доказів.
Ухвала суду щодо витребування доказів окремому оскарженню не підлягає.
Ухвала суду щодо зупинення провадження може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали, а у разі застосування судом частини третьої статті 160 КАС України, а також постановлення ухвали в письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. Апеляційна скарга подається через Закарпатський окружний адміністративний суд з одночасним надсиланням її копії до суду апеляційної інстанції. Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених статтею 167 частиною 4 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Суддя Гаврилко С.Є.
Суд | Закарпатський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 09.04.2014 |
Оприлюднено | 14.04.2014 |
Номер документу | 38148509 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Львівський апеляційний адміністративний суд
Запотічний Ігор Ігорович
Адміністративне
Закарпатський окружний адміністративний суд
Гаврилко С.Є.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні